ZALOGUJ SIĘ

Wątek motywacyjny dla wszystkich użytkowników

9 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Witam wszystkich. Kazdy dzien to walka jak i tez kolejny krok w drodze do wyznaczonych celow. W tym temacie bede zamieszczal ja i moze tez inni uzytkownicy co zrobili tego dnia, aby byc lepszym, aby osiagnac swoj cel.

STEP: 850 POWTOREK DZISIAJ - 25.01.2015
S
SUPERMAN300
karol.k - Pamiętajcie, że jesteście zwycięzcami! Słów "nie chce mi się dzisiaj robić powtórek" i "znowu gramatyka??" nie ma w Waszym słowniku!

A na poważnie to powodzenia we wzajemnym motywowaniu się do nauki!
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 86

27.01.2015 wykonałem 580 powtórek. Od 4 lutego tego roku będę miał Internet w domu, na razie korzystam w kafejkach internetowych. Wtedy zacznę jechać z koksem.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja założyłem sobie kiedyś że "dzisiaj" uczę się bez względu na wszystko. W postanowieniu tym trwam już nieprzerwanie od 161 dni. Bywało ekstremalnie (podróż samochodem, komórką off-line na szczycie gór, izba przyjęć w szpitalu), ale jak na razie, nie opuściłem dnia. Proste założenia dają dobre rezultaty i satysfakcję z efektów. Te ekstremalne dni może nie dały wiele ale na pewno są motorem napędowym aby nie przerywać cyklu nauki. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i konsekwencji.
michaltd

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj z jakies okolo tylko 20 minut sie pouczylem, zakladam ze teraz od razu po pracy ide na komputer i sie ucze anglika, bo jak juz do domu pojde to mam niby inne rzeczy do roboty i od piatku jade z koksem, kazdego dnia bede zapisywal notatke co zrobilem. Ten post to tez jakis motywator - zeby nie bylo, ze to sa puste slowa i gornolotne stwierdzenia. Michaltd dzieki za wpis powodzenia jak mozesz to napisz ile lekcji udalo Ci sie przerobic i powodzenia.

Jak przerobie : A1 - przerobione, A2 przerbione, B1 - w toku 10 lekcji, B2, C1, C2, Angielski w podrozy, Angielski w biznesie i piosenki oczywiscie w miedzyczasie bede takze powtarzal i zapisywal w notatkach to co powtorzylem.

Po przerobieniu wszystkich poziomow wraaz z powtorkami wybiore sie do Londynu zeby na Wyspach poszukac roboty i podszlifowac angielski bedzie to niejako taki maly sprawdzian dla platformy Etutor.
S
SUPERMAN300
ewa159 - Jestem pod wielkim wrazeniem. Na jezyk niemiecki tez masz czas? Czytalam Twoj komentarz w innym watku, ze kurs niemieckiego tez nie jest Ci obcy. Czuje sie przy Tobie jak gamon ;-) - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

31.01.2015 wlasnie przerobilem 750 powtorek jak na razie i do ewa159 pamietaj ze masz wysoka range no i podjelas walke aby tego angielskiego sie nauczyc tak jak w piosence PC PARK KLATKA: BO SZACUNEK DLA KAZDEGO ZAWODNIKA ZA PODJECIE WALKI BO NIE WAZNE KTO I ILE.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

31.01.2015 przerobiona 110 lekcja i test z lekcji 110 KROK PO KROKU DO CEL. Od 4 lutego powinienem miec Internet w domu wtedy zaczne po pare i kilka godzin w domu. Na razie skromnie male dreptanie bo to w kafejce siedze.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W lipcu 2014 spędziłem 4746 minut. Ciężko będzie powtórzyć ten wynik ale będę próbował.
sylwan0

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

do Sylwana to jakies 80 godzin to tak przecietnie srednio jesli sie uczysz intensywnie po pare godzin dziennie to 130 lub 140 godzin. Dla chcacego nic trudnego.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

01.02.2015 zrobilem 250 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

02.02.2015 dzisiaj przerobilem 230 powtorek i polowe lekcji 111 dzisiaj tak malo poniewaz dzisiaj jest Swieto Matki Gromnicznej. Jutro bedzie lepiej i wiecej.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A mnie może zmotywować wiek najstarszego uczestnika ! Kto się przyzna do 50+ ?
M
mirka.cpapinska
dania57 - ja mam 50+ - 9 lat temu
miromi13 - ja mam 50 +++ - 9 lat temu
zorija - ja mam 60 ++++.... - 9 lat temu
miromi13 - Witajcie Seniorki, Może stworzymy jakiś Klub? - 9 lat temu
barbarakurek - I ja mam 50+++++ - 9 lat temu
zorija - moje motto "The best time to learn a language was 20 years ago. The second best time is now." - 9 lat temu
michaltd - do zorij
niezwykłe jak proste sentencje mogą być z motywujące. Bardzo mi sie podoba takie podejscei :)
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nigdy nie jest za pozno, nie wiadomo ile nam tego zyciea zostanie od dzisiaj mam Internet i jade z koksem od jutro przed chwila wlasnie aktywowalem.
S
SUPERMAN300
absolwentka - Podziel się zapałem? Bo mój już opadł i muszę się coś ostatnio zmuszać, a to nie jest fajne ;/ Chyba osiadłam na laurach. Moim głównym celem było porozumieć się w tym język i to mi się udało, może mistrzem nie jestem, ale sobie radzę. Jedyne, co lubię to poczytać książkę i biję się z myślami, czy nie odpuścić sobie lekcji, a robić to co lubię ;) Albo jedną lekcję na miesiąc? Hmm... Zazdroszczę wszystkim, którzy są tu już tyle czasu, a ich zapał nie opadł ;) - 9 lat temu
michaltd - i w tej krótkiej szczerej notce, zawarłaś całe clue nauki angielskiego. Jezeli nie masz mocnego bodzca motywacyjnego, ucz sie rzeczy które są dla Ciebie ciekawe. Osobiscie nigdy nie paliłem się do nauki do momentu kiedy zmieniłem podejscie. I teraz nadal sie nie ucze:) słucham jedynie podcastów o rzeczach które mnie intersuja , czytam zagraniczne strony (o swoim hobby), chatuje z ludzmi z całego swiata, ogladama filmy. Etutor systematuzyje mi wiedze i nie pozwala zapomnieć. - 9 lat temu
zorija - do absolwentki : mam identyczną sytuację - teraz też tylko czytam,słucham ,nie mam problemu z dogadaniem się i odpuściłąm lekcje całkowicie,bo już mnie nudzą,wierz mi robienie tego co jest dla Ciebie bardziej interesujące daje o wiele lepsze rezultaty.pozdrawiam - 9 lat temu
absolwentka - Racja. Nowe słówka z książek, szybciej się przyswaja. Oczywiście staram się też zawsze nabyć audiobooka i mam 2 w 1 :) Coraz mniej czasu tutaj spędzam i jedyna przydatna teraz rzecz to system powtórek, z którego nie zrezygnuje na pewno. Pozdrawiam ;) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj udalo mi sie zrobc 870 powtorek i jade dalej - 06.02.2015
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no i jeszcze tego samego dnia zaliczylem test z lekcji 111 - step by step to tak krok po kroku.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Az z ciekawosci sprawdzilam w rankingach ile wychodzi Ci tygodniowo powtorek i czasu. Ale nie ma Cie na liscie. To sa ludzie ktorzy sie ucza jeszcze wiecej - na prawde podziwiam wszystkich (Ciebie tez oczywiscie). Skad tyle energii i zapalu? Ehhh mi to raz idzie a raz nie idzie :(
Gratuluje pieknych postepow w nauce :)
Martulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O zmotywoalas mnie juz od dzisiaj pokaze ile ja to potrafie
S
SUPERMAN300
SUPERMAN300 - dzisiaj zrobilem 300 powtorek i jutro zamierzam przerobic troche lekcji - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja mam 75 lat i robię 850 powtórek dziennie - przynajmniej. A jak się nakoksuję, to jeden poziom robię w dzień. Ale to jeszcze nic, moja mama, która ma 98 lat też tu się uczy i jak już wleje w siebie 0,5 Wyborowej, to robi angielski i niemiecki naraz. Dziadek już się nie uczy, bo wczoraj po roku nauki na etutor zrobił FCE.
Pradziadek mój, świeć Panie nad jego duszą, zanim odszedł w zeszłym miesiącu w słusznym wieku 144 lat, doszedł do poziomu C2 w zaledwie 2 miesiące, robiąc 500 powtórek w drodze z pracy w kopalni do domu. Zanim jeszcze odszedł na łono Abrahama zaczął się uczyć niemieckiego, ale że uczył się go pod ziemią, z kilofem w dłoni, robił tylko 250 powtórek dziennie (what a shame!) i tym samym doszedł jedynie do B2.

Czy te osiągnięcia dodają mi i mojej rodzinie splendoru?

Nie, to nie może dziać się na poważnie :-)))
Czy to jest jakaś gra? A może jakieś wyścigi? Kolejną serię "Dnia Świra" tu kręcą?
Uczcie się dla siebie a nie dla miejsca w rankingu. Jakie znaczenie ma ilość wykonanych powtórek? Jaką wartość ma klepanie powtórek na akord? Dla mnie, ale i dla wielu innych, etutorowiczów na szczęście też, liczy się: czego się nauczyłeś/aś, ile z tego zapamiętałeś/aś, czy potrafisz to wykorzystać.
Robienie 1000 powtórek dziennie w przerwie na papierosa w pracy to nie jest metoda nauki, która kogokolwiek dokądkolwiek zaprowadzi, szczególnie na Wyspy.
E
ewa159
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
ewa159 - Przykład mojej wyjątkowo pracowitej i utalentowanej "rodziny", w którym odwołuję się do wieku moich wstępnych, nie jest naśmiewaniem się z pytania mirki.cpapinskiej, bowiem wiek nie ma żadnego znaczenia w dążeniu do samodoskonalenia.

- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@SUPERMAN

Napisałeś: "do ewa159 pamietaj ze masz wysoka range no i podjelas walke aby tego angielskiego sie nauczyc"
A ja Ci odpowiadam, że angielskiego ani żadnego innego języka nie uczy się dla rangi. Dla niektórych też, szczególnie gdy uczą się dla siebie a nie na wyścigi, nauka jest przyjemnością a nie walką.
E
ewa159

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

uczenie jezyka jakiegokolwiek mozna porownac jak do trenowania sportow walki, dopoki nie zawalczysz na ringu i wtedy poczujesz prawdziwa rywalizacje niezaleznie od wyniku bo masz konkurencje bedziesz trenowac ostrzej, dzisiaj juz zrobilem 450 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzisz dzisiaj zrobilem 510 powtorek i zrobilem lekcje 112. Dzisiaj po pracy planuje przerobic 113 lekcje jak bede mial sily. Twoja wypowiedz mnie zmotywowala.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pozatym mam jeszcze 14 lekcji do powtorzenia gramatyka i teksty
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gramatyka plus testy do powtorzenia
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

11.02.2015 dzisiaj zrobilem 450 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja ma dzisiaj 210:)
R
Roob

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gratulacje Roob, ja wczoraj wykonalem 208 powtorek plus czesc 113 lekcji i dzisiaj ta lekcje skonczylem.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj zrobilem ponad 450 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przerobilem dzisiaj 114 lekcje i dalej jade
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja ograniczyłam liczbę powtórek. Zauważyłam, że jest ich zbyt wiele, nie przykładam się do roboty.
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Coz, jesli bylo ich rzeczywiscie za duzo, to ze sobie je rozlozylas. Jak czujesz sie zmeczona, albo totalnie zajechana to dobrze rzeczywiscie zrobic sobie pare dni wolnego zeby naladowac akumulatory nawet w sporcie mowia, ze odpoczynek to czesc treningu.
S
SUPERMAN300
futbolowa - To raczej nie jest kwestia potrzeby odpoczynku. Pamięć i mózg też mają swoją pojemność ;) Mogłabym klepać po kilkaset powtórek, ale nic bym z nich nie wyniosła, dlatego wolę mniej, do których rzeczywiście się przykładam. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie przed chwila zrobilem 650 powtorek. Jak ktos nie ma motywacji, to ja bede motywowal go swoimi wynikami.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie przed chwila zrobilem 650 powtorek. Jak ktos nie ma motywacji, to ja bede motywowal go swoimi wynikami.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie przerobilem lekcje 115 i 80 powtorek do niej i zaliczylem test z tej lekcji na 90 procent. Powoli sie rozkrecam. Piszcie i lajkujcie co Wam udalo sie dzis zrobic, jaki dzisiaj zrobiliscie krok w osiagnieciu oznaczonego celu.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przeczytalem ponizsze odpowiedzi uzytkownikow, jesli chodzi o UK to moglbym dawno wiele razy wyjechac do pracy, ale na szczescie nie mam przylozonego noza do gardla jak wiele naszych RODAKOW POLAKOW mialo bieda itp. Wiec chce sie nauczyc dobrze tego jezyka przed wyjazdem, zeby zwiekszyc swoje szanse w razie ewentualnego wyjazdu i ZNACZNIE zwiekszyc swoje szanse tam.

Bylem w Niemczech swojego czasu na wycieczce i tam zauwazylem jak Niemcy szanuja swoj jezyk jezyk niemiecki nie chca gadac po angielsku choc znaja tylko w sytuacjach kryzysowych WYPADEK i jak powiesz im ze jestes przejazdem to zagadaja po angielsku. Tak samo MY POLACY w POLSCE tez wymagajmy od tych obcokrajowcow wszelakiej masci czy to Anglik ,Francuz, Niemiec czy Amerykanin, Rosjanin zeby mowili PO POLSKU bo sa w POLSCE. W POLSCE MOWI SIE W JEZYKU POLSKIM!!!!!;

Denerwuja mnie sytuacje kiedy osoba ktora w Polsce jest juz 5, 8, 10, 13 lat i nie mowi chociaz komunikatywnie w JEZYKU POLSKI a dlaczego ??? Bo MY ich tego nauczylismy to teraz ich musimy tego oduczyc : Mialem sytuacja w Sylwestra pod Palacem Kultury w Warszawie kiedy zaczalem mowic do jakiegos Turka czy podobnej masci W JEZYKU POLSKIM W POLSCE a on z WROGOSCIA do mnie po angielsku , kiedy dalej mowilem po polsku , sytuacja taka ze ja od niego chcialem cos kupic i nagle kiedy kontynuowalem w JEZYKU POLSKIM powoli i wyraznie to juz do mnie kilku takich jak on chcialo zstluc, oczywiscie odpuscilem sobie bo bylem troche wypity i w razie czego bylo by na mnie bo ja zaczalem Dlaczego tak sie dzeieje bo MY POLACY ich tego nauczylismy, dlaczego jak my wyjezdzamy to musimy sie uczyc niemieckiego, angielskiego niech oni sie zaczna uczy NASZEGO TAK NASZEGO POLSKIEGO JEZYKA i powinnismy tego wymagac.
S
SUPERMAN300
renata_k - @SUPERMAN300 - powyższa odpowiedź nie jest związana z wątkiem. Sugeruję zatem przeniesienie jej do innego tematu, by w tym skupić się na motywacji i postępach w nauce.

Pozdrawiam
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No niestety dzisiaj tylko 322 powtorki. Zakupy i tak dalej. Jutro Sroda Popielcowa. Mam takie zalozenie, ze od tego momentu robie powtorki plus 1 lekcje. Bez tego ani rusz.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

19.02.2014 zrobilem 480 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

23.02.2014 Przerobilem 914 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Udało mi się przez cały miesiąc luty codziennie korzystać z etutora. Cieszę się bo systematyczność z mojego doświadczenia to podstawa. Teraz powalczę w marcu.
sylwan0
michaltd - zadziałałes na mnie motywująco, tez powalcze w marcu :) - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu
sylwan0 - Cieszę się michaltd że dodałem Ci motywacji, życzę wytrwałości i powodzenia do 31 marca... - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

01.03.2015 zrobilem 500 powtorek
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja na dziś mam tylko 36 i trzeba podbić liczbę. Obiecałam sobie, iż w marcu będę się uczyć codziennie po godzinie, a już jestem w plecy 2,5 - na wolnym będę nadrabiać ;)
absolwentka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzisiaj zrobilem okolo 350 powtorek wieczorem po pracy dokoncze
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zrobilem dzisiaj 600 powtorek
S
SUPERMAN300
rupcio - Kim jesteś - jesteś zwycięzcą, kim jesteś - jesteś zwycięzcą, kim jesteś - jesteś zwycięzcą!!! Amen :):)
oryginał: https://youtu.be/tvbyY7oMT2E
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pracowalem z tym kolesiem. Ma dziwna gadke itp. W Warszawie na call center. To juz znam.
S
SUPERMAN300
aleksandra.rosiek - Witam, powyższa odpowiedź nie jest związana z wątkiem. Bardzo proszę skupić się w temacie poświęconym motywacji wyłącznie na postępach w nauce. Pozdrawiam! - 9 lat temu
rupcio - Ola nie napinaj się tak bardzo. Wyluzuj:) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zrobilem dzisiaj 991 powtorek. Pamietam ze rozdawal napoje energetyczne, ale jak jeden wypilem to tak mnie serce bolalo i zle sie czulem. Ciekaw jestem co on robi teraz.
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ponownie udało mi się przez cały miesiąc, tym razem marzec codziennie korzystać z eTutora. Tak więc 2 miesiące pod rząd codziennie jestem tutaj. Może uda się powtórzyć to samo w kwietniu.
sylwan0
michaltd - gratulacje, ja także nie opuściłem ani jednego dnia bez powtórki i zawsze udało sie dodać cos nowego. Jak mówi stare japońskie przysłowie: "juki jomo kiwo jako tako, gdyz glan wam" co oznacza w wolnym tłumaczenie, żę i z pyłu można usypać górę, trzeba tylko wystarczająco dużo czasy i systematyczności :) Dlatego życze na kelejny miesiac wytrwałości. - 9 lat temu
sylwan0 - Dziękuje i również życzę wytrwałości... do 1 maja - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziś 1 maja i muszę się pochwalić kolejnym miesiącem codziennego korzystania z eTutora. Nie opuściłem przez kwartał żadnego dnia. Teraz kolej na maj.
sylwan0

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tradycyjnie już gratuluje systematyczności, także melduje wykonanie zadanie w każdym dniu tego miesiąca. Zycze wytrwałości na kolejny miesiąc. poozdrawiam
michaltd
sylwan0 - Również tradycyjnie dziękuję oraz życzę wyrwania do 1 czerwca. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zrobilem juz 4 lekcje angielskiego i jestem w trakcie robienia czwartej lekcji z niemieckiego
M
MARVEL40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie ukonczylem 5 lekcje angielskiego z powtorkami i pozytywnie zdanym testem
M
MARVEL40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie ukonczylem 6 lekcje angielskiego z powtorkami i pozytywnie zdanym testem
M
MARVEL40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie skonczylem przerabiac 4 lekcje jezyka niemieckiego i powtorki. Bardzo pracowicie spedzilem weekend majowy w eTutorze.
M
MARVEL40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wlasnie skonczylem przerabiac 4 lekcje jezyka niemieckiego i powtorki. Bardzo pracowicie spedzilem weekend majowy w eTutorze.
M
MARVEL40

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki