ZALOGUJ SIĘ

This is vs It is , które z nich jest lepsze w zdaniu?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Które z tych zdań jest poprawne a może oba są OK?

1) This is a black cat.
2) It is a black cat.
Marakuk
piotr.grela - Zerknij tutaj: it vs. this https://youtu.be/axQpzrJfcpU Rock Your English - 3 lata temu
Misha2020 - Bez urazy, ale mysle ze Twoj - @Piotr.grela - link jest bardziej pomocny niz wszystie te linki wrzucone ponizej razem wziete. Moim zdaniem, oczywiscie. Prezenter troche denerwujacy, ale wyjasnia kwestie w pelni. Niestety moge Ci dac tylko jeden plusik. I wielkie dzieki! Zawsze cos wyszukasz i wrzucisz. - 3 lata temu
piotr.grela - Dzięki Misza2020. Powinniśmy sobie pomagać. Ja jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy anglistycznej.
Moim zdaniem wideolekcje są bardziej pomocne w nauce języka od suchego tekstu.
- 3 lata temu
Misha2020 - Tez dzieki!
Oczywiscie nie jestes jedyna osoba ktora pomaga na tym forum, ale ze mowimy o Tobie to bez watpienia jestes bardzo dobra, zyczliwa i pomocna osoba.

Ja caly czas jestem pod wrazeniem Waszej dociekliwosci w ustaleniu znaczenia filtru typu SPIN ON. Dobra robota!

BTW, the CARTRIDGE one, to chyba filtr z otworem przez cala jego dlugosc (stad wieksza jego srednica), nakladany na botla i dopiero wtedy zabezpieczany sruba na koncu, stosowany oczywiscie w tym samym silniku, tyle ze starszego typu. I stad nazwa cartridge, bo filtr jest wkladany, nakladany, wsuwany.....jakkolwiek to okreslic, i w niektorych innych urzadzeniach nie wymaga juz zadnego mocowania. Chyba.....
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - Masz rację, w sposobie mocowania tkwi różnica w tych filtrach.

Etutor jest piękny przez to forum, gdzie sami użytkownicy wzajemnie sobie pomagają.
Mi bardzo pomógł Kajetan NY-NY w zrozumieniu, co to jest elipsa językowa.
Gosia mi pomogła, kiedy się zamotałem w konstrukcji "have sth done".

Pani Klaudia z Etutora bardzo często udziela cennych wskazówek i dodaje hasła do słownika.

Tak się zastanawiam czy Pan Karol jeszcze pracuje w Etutorze.

Przedtem przez wiele lat byłem użytkownikiem Supermemo, ja im zgłaszałem co było nie tak a oni i tak sobie nic nie robili.
- 3 lata temu
karol.k - Panie Piotrze, jak najbardziej jestem, tylko trochę bardziej schowany ;) Pozdrawiam serdecznie. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

klaudia.dol
Pracownik eTutor
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki