Czy w ćwiczeniu mógłby, oprócz formy "the happiest", być również zwrot "the most happy"?
Czy "by yourself" i "on your own" można stosować zamiennie?
Czy zdanie "Anna met a friend of hers in the street" zostało poprawnie przetłumaczone na j. polski?
Czy "over" i "above" możemy używać zamiennie, czy są jakieś reguły ich stosowania?
Czy po wygaśnięciu abonamentu nadal będę miała dostęp do stworzonych przeze mnie list słówek?
Jak powiedzieć poprawnie: "on the station" czy "at the station"?
Czy w zdaniu "Would you mind if I opened the window?" nie powinno być "will open"?
Jak przetłumaczyć to zdanie "This is the fast track for success" ?
Jak przetłumaczyć słowko "assembly" w kontekście konkretnych zdań?
Kiedy powinno się używać "on the right", a kiedy "to the right"?
Dlaczego w zdaniu "The baby sucks his thumb whenever he gets tired" została użyta forma "his"/"he"?
Czy bardzo głośna wymowa w słowniku, czy to wina przeglądarki?
Dlaczego przeskakuje zadanie: Exercise- Sara is a wonderful girl (pictures) I od razu na II?
Czy mogę prosić o pomoc w konstrukcji z -ing form + verb in past tense?