ZALOGUJ SIĘ

Do wszystkich którym w ostatim czasie zginęła lista słowek.

zmodyfikowany: 13 lat temu
Mi dziś też zginęły. Miałam ich trochę bo około 350.

Słówka są tu, w trochę innej formie:
Słówka---->Moje słówka---->Moje słówka angielskie---->Zakładka USTAWIENIA---->Historia wersji listy słówek---->Otwiera się strona moje słówka angielskie z przyciskiem "porównaj wersje". Jest tam data i czas i tam są schowane wszystkie słówka i zwroty w trochę innej formie już niestety.....

Pytanie do administracji: dlaczego tych słówek nie można już powtarzać przy pomocy szybkich powtórek? Dlaczego wszystkie dodane słówka wylądowały w tym folderze w takiej formie że można je sobie w sumie tylko oglądać. Wygląda to tak jakby zostały zarchiwizowane....

P.S. Dodam że te 350 słów i zdań zostało usunięte z powtórek....?
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Nigdy nie miałem problemu ze znikającymi słówkami z tego co pamiętam.
Nie wiem jak w przypadku szybkich powtórek, ja wykonuję 'normalne', jest jakaś różnica...:D?
quantum137
efogt - Chodzi ogólnie, nie tylko o szybkie powtórki, ale ogólnie o powtórki, może źle to określiłam w moim poście:)Na dole wyjaśniłam problem:)
Pozdrawiam.
- 12 lat temu
quantum137 - Ok dzięki, jakiś dziwny myk z tymi powtórkami ... - 12 lat temu
efogt - No, lista słówek poszła do lamusa, nawet nie zdążyłam dobrze jej poćwiczyć:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi też na szczęście nigdy nie zginęła lista słówek.
I...zastanawiam się w jakim celu kolega wyciąga stare posty? nuda? :) pozdrawiam
Jokasta
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Wyciąga stare posty, bo nie ma na nie odpowiedzi ze strony tutorka, czy takie sytuacje maja miejsce :) - 12 lat temu
Jokasta - Ok..poczekamy i zobaczymy...czy ktoś odpowie na te stare wątki.
Pozdrawiam Esterę :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
efogt - Pozdrawiam :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kiedy na liście słówek było 350 słówek lista została zarchiwizowana, słówka zostały usunięte z powtórek. Można było je tylko oglądać w dziwnej formie w folderze który podałam. Nie można było nic z nimi zrobić. Dlatego nie dodaje już słów do powtórek za pomocą zielonego kółeczka, bo wychodzi na to że kiedy w folderze "Moje słówka angielskie" do którego te słowa trafiają jest około 350 wtedy słówka się archiwizują robiąc miejsce na następne słówka, na kolejne 350. Do tego zostają usunięte z powtórek. Ja to tak odbieram. Bo tych słówek w powtórkach nie mam , tam gdzie kiedyś kółeczko było czerwone bo dodałam to słówko do powtórek teraz jest zielone. Można ponownie dodać to słówko do powtórek. Czyli zostało z powtórek usunięte.
Wniosek:
Folder "Moje słówka angielskie" do którego trafiają słowa i zwroty które sami klikamy za pomocą zielonego kółeczka z plusem po napełnieniu (około 350 słów) się resetuje. Słówka idą do lamusa i nie ma ich w powtórkach.
U MNIE TAK SIĘ STAŁO.
E
efogt
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki