ZALOGUJ SIĘ

Czy Zespół eTutor ma gdzieś wpisane w umowę by utrudniać nam korzystanie i nauke na tej platformie?

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Znowu jakieś nowości "trudne elementy" -> "powtarzane dziś". Kto wymyślił i dlaczego podział listy trudnych elementów na strony? Czy tylko mamy klikać na tej stronie. Żeby wydrukować listę trudnych elementów muszę robić to na kilku stronach bo kilka dni temu zabraliście przycisk wydruku listy i trzeba z poziomu przeglądarki.
Utrudniacie życie i psujecie tą Platformę.

A na dodatek przy ładowaniu listy wszystkich dodanych słówek wyskakuję ze skrypt nie odpowiada (w trudnych elementach podobnie) :/.

Macie podobno zespół testujący i zastanawia mnie czy ten zespół uczy się na tej stronie języka (chodzi mi o naukę języka angielskiego a nie programowania) czy tylko sprawdza jej działanie. Bo jeśli sprawdza jej działanie to rozumiem dlaczego ostatnio tyle kiepskich poprawek.
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Jeśli chodzi o trudne elementy powtarzane w dniu dzisiejszym, to została zmniejszona ilość słówek wyświetlanych jednocześnie na stronie, przez co dzielą się one na kilka podstron, gdy jest ich więcej. Wynika to z tego, że coraz częściej Użytkownicy prosili nas o tego typu zmianę, argumentując ją tym, że przy dużej ilości elementów ta strona im się zawiesza.

Nasi testerzy zweryfikowali działanie wskazanego modułu w najpopularniejszych przeglądarkach jak Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Opera i informują, że ta strona powinna się już prawidłowo wyświetlać. W ostatnich kilkudziesięciu godzinach wprowadzaliśmy drobne poprawki w kodzie strony Serwisu, więc może się dzisiaj zdarzać, że skrypt na tej stronie będzie się ładować wolniej u Użytkowników mających dodanych dużą ilość powtórek.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@dawidturek
Miałem nie raz dużo słówek w powtórkach na dziś i nie miałem ani razu żadnego zawieszenia przeglądarki (i teraz każda poprawka może być tak tłumaczona że ktoś do Was napisał a dlaczego na forum nie spytacie się publicznie czy większość jest za podziałem na podstrony? A zawieszanie przeglądarki na pewno wyszła by na forum więc jakoś nie wierzę w to tłumaczenie ale niech będzie są inne sprawy na platformie które mnie niepokoją bardziej). Za to od 25.01.2017 mam zawieszenia przeglądarki na "Elementach dodanych do powtórek" i oczekuję działania platformy z prędkością jaka była przed Waszymi poprawkami.
Tłumaczenie że mam dużo słówek w powtórkach jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Ciekawe co mają powiedziećosoby z czołówki rankingu słówek dodanych do powtórek a ja mam ich wiele mniej.
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zainteresowanie sprawą. Jesteśmy w trakcie weryfikowania, z czego wynika spotkana przez Pana niedogodność. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chcemy poinformować, że skrypt dla "Elementów w powtórkach" został poprawiony, w związku z czym ten moduł powinien ładować się szybko i prawidłowo, nawet przy dużej ilości haseł dodanych do powtórek. Pozdrawiamy.
dawidturek
Jamz - Jako autor postu dziękuje że poprawiliście skrypt i działa dobrze (przynajmniej u mnie:) ). - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki