ZALOGUJ SIĘ

Drukowanie czarnej listy słówek

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy mi się wydaje czy zniknęła opcja drukowania trudnych elementów w powtórkach i trzeba to robić w przeglądarce?
Gdzie ten specjalista od drukowania? [usunięte przez administratora]
M
mosiek87
jfifielski - Czy pamiętasz jak ci pisałem to??? - 7 lat temu
jfifielski - Tą listę tematów??? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Przycisk drukowania został usunięty bo:
a) nie mieścił się na pasku,
b) był mało używany,
c) jest to podwojenie funkcji, można to samo zrobić z poziomu drukarki,
d) ujednolicenie wersji pc i wersji mobilnej.
J
Jamz
jfifielski - Tutaj mosiek87! - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzamy to o czym wspomniał @Jamz - przede wszystkim przycisk ten dublował to samo, co można zrobić z poziomu drukarki po kliknięciu prawym przyciskiem myszki, co też wpływało na to, że był rzadko używany. Pozdrawiamy.
dawidturek
Jamz - Kurcze nigdy nie na tej liście nie używałem prawego klawisza do drukowania (a teraz sprawdziłem nawet pod tym klawiszem nie mam możliwości drukowania - tak wiem można sobie poprawić menu kontekstowe ale z automatu nie ma) i z tego co pamiętam rzadko używałem nawet Ctrl+p bo żeby się dostać do tej listy trzeba naklikać się myszką i mając rękę na myszce automatycznie klikałem przycisk drukarki więc jakoś nie chce mi się wierzyć po raz kolejny w wasze tłumaczenie że był rzadko używany.
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak wspominaliśmy, przycisk do drukowania listy trudnych elementów został usunięty, ponieważ dublował działanie standardowej opcji drukowania z menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na stronie. W związku też z tym nie planujemy już jego przywrócenia.
Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.