ZALOGUJ SIĘ

Problem z ładowaniem strony "Elementy w powtórkach"

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Co został o zrobione w "Elementy w powtórkach" że wchodząc w ten dział strona ładuje się i ładuje a następnie jakiś skrypt przestaje odpowiadać a przeglądarka prawie się zawiesza.
Inna sprawa. Ostatnio dodawałem listy słówek czasowników nieregularnych i dwa dni temu były na liście elementów dodanych a dziś już ich nie ma.
J
Jamz
mosiek87 - u mnie jest to samo :/ - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

U mnie też tak jest. Zawiesza się Firefox, karta zajmuje ok 1,3GB pamięci i wywala się skrypt etutor-bundle.js
R
Rider_1984

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To poproszę testerów by jeszcze raz zweryfikowali działanie modułu bo nadal nie działa. Wczoraj jakieś poprawki robiliście w tych działach i coś popsuliście
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za informację. Nasi testerzy zweryfikowali działanie wskazanego modułu w najpopularniejszych przeglądarkach i informują, że ta strona powinna się już prawidłowo wyświetlać. Z racji tego, że wprowadzaliśmy drobne poprawki w kodzie strony Serwisu, może się dzisiaj zdarzać, że skrypt na tej stronie będzie się ładować wolniej u Użytkowników mających dodanych dużą ilość powtórek. Dlatego nasi programiści będą jeszcze obserwować sytuację. Pozdrawiamy.
dawidturek
Jamz - Nadal działa w sposób niezadawalający, rozwala przeglądarkę.
A ile to jest duża liczba powtórek? Że tak z ciekawości zapytam, za dużo dodałem i serwis popsułem?
- 7 lat temu
mlesniewska1 - Trochę słabo z tym ładowaniem. I jeszcze Firefox wyświetlił komunikat : "Strona spowalnia działanie przeglądarki." Tak po ok. dobrych 2 min. wyświetliło się. Mam 2811 elementów w powtórkach. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
mosiek87 - ja mam ponad 7 tysięcy i jest tragedia - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Następna sprawa.
Lista Trudnych elementów z dnia dzisiejszego według strony mam 47 a jak zajrzę do listy wychodzi że 70 (wyrazy się powtarzają) i mają różną ilość na 1, 2 i 3 podstronie kolejno 45,20,5 elementów (kiedyś podziału na podstrony nie było - po co ten podział? Kolejny raz się pytam.). Na maila przesłałem zrzuty wszystkich podstron.

Podobnie jest na:
"Wszystkie trudne elementy w powtórkach" wyrazy powtarzają się i podstrony mają różną długość.
J
Jamz
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
mlesniewska1 - Trochę mnie to wciągneło :-) i policzyłam: "Wszystkich trudnych elementów w powtórkach" mam 2939 - na każdej ze 146 stron po równe 20 i na ostatniej 19. Natomiast wszystkich elementów w Powtórkach 2811. Czyli 'trudnych' więcej niż 'wszystkich'!!! Więc faktycznie muszą się chyba powtarzać. Ale żeby aż TYLE trudnych elementów? Fascynujące .... - 7 lat temu
Jamz - do usunięcia/pomyłka - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy możecie sprawdzić czy z listy wszystkich powtórek poznikały Wam jakieś wyrazy ostatnio dodane do powtórek? Do których macie pewność że dodaliście.
J
Jamz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy, dziękujemy za cenne informacje. Dzięki temu odkryliśmy, że zdarza się u niektórych Użytkowników dublowanie słówek w "Trudnych elementach". Zostało to już przekazane do naszych programistów, którzy zbadają, co jest tego przyczyną i jakie rozwiązanie pomoże najszybciej rozwiązać tą niedogodność. Pozdrawiamy.
dawidturek
Jamz - Słowa powtarzają się nie tylko w "trudnych elementach powtarzanych dziś" ale także we "wszystkich trudnych elementach" i "wszystkich elementach dodanych do powtórek". - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy Państwo coś znów kombinują z powtórkami czy może to jakaś inna przyczyna. Nie mogę ich dziś wykonać, co chwila albo pobieranie pytania i nic albo "błąd przy poberaniu danyc z serwera"?
KateWBriget
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokonaliśmy weryfikacji działania modułu Powtórek i nie zaobserwowaliśmy opisanego problemu dotyczącego błędu pobierania z serwera. Gdyby u Pani taka sytuacja ponownie wystąpiła prosimy wówczas o kontakt pod adresem: [...]@etutor.pl. Pozdrawiamy.
dawidturek
mosiek87 - i wszystko hula jak należy, ponownie jestem zadowolona ;) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki