ZALOGUJ SIĘ

Czemu podczas wykonywania powtórek enter zaczął działać w ten sposób, że przenosi do nowej linii, a nie do nowej powtórki?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Podczas wykonywania powtórek gdy skorzysta się ze słownika lub w inny sposób na chwilę opuści pole odpowiedzi, a następnie znów umieści kursor w polu odpowiedzi, to po jej wpisaniu i naciśnięciu enter nie przechodzi się do następnej powtórki (tak jak było to do tej pory) tylko do nowej linii pola przeznaczonego na odpowiedź.
Proszę o informację, co można zrobić aby było tak jak do tej pory?
M
Michalnr1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Wczoraj również spotkałem się z tym problemem. Wcześniej nie było takiego problemu, dodam jeszcze, że u mnie tłumaczenie wyświetlało się na całym ekranie czyli jakby bardzo powiększone.
R
robert87
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie tez coś takiego się pojawiło. Pomaga klikniecie na przycisk ''Powtórki''.
A
antrim
Michalnr1 - ale wtedy powtórki się na nowe sortują, a ja mam w cyklach po 10 - 9 lat temu
antrim - Ewentualnie możesz wpisać szukane słowo w pasku ''Szukaj w słowniku'' , wtedy powtórki nie blokują się i nie trzeba odświeżać strony. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

mam nadzieję że serwis usunie tą usterkę w miarę szybko, ponieważ jest to dla robiących powtórki uciążliwe i prawdopodobnie występuje u każdego.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki