ZALOGUJ SIĘ

Opinia odnosnie dzialania eTutor

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Dzien dobry,

fajnie do tej pory dzialal program, przyciski byly zaraz pod okienkiem do wprowadzenia slow do powtorek. Teraz zostalo "ulepszone", ale jest kompletnie nie praktyczne. Moze i ladnie wyglada, ale przyciski sa na samym dole strony i jak uzywam tego na ipadzie, to za kazdym razem sa zakrywane przez pojawiajaca sie klawiature.
W
wojtek_bog
wp73 - Ja nawet nie mogę się zgodzić że to wygląda "ładnie". Na iPadzie jeszcze ujdzie (pomijając klawiaturę jak piszesz) ale na monitorze w przeglądarce to masakra :/ Kto tam się dorwał to tych zmian. Nie chcę być niemiły ale ostatnie dni to jakaś porażka jeśli chodzi o zmiany - aż zęby bolą jak się patrzy na ekran powtórek. A etutora używam w zasadzie codziennie już ze 3 lata a może dłużej? - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

@wojtek_bog aż sprawdziłem - u mnie klawiatura jednak nie zakrywa tylko przyciski podjeżdżaja w górę. Z tym że ja akurat nie używam klawiatury na tablecie.
PS. Ale porażka - zasłania w przeglądarce ! To jakiś gruby błąd.
Można zainstalować aplikacje z applestore - tam przyciski zachowuja sie lepiej.
wp73
rok temuzmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

znowu coś się zmieniło? u mnie powtórki w ogóle nie działają
J
jan-tczew
kamila.zet - Prosimy o kontakt mailowy pod adresem [...]@etutor.pl. W ten sposób sprawnie ustalimy, w czym tkwi problem w działaniu powtórek. - rok temu
Aszau - Mam ten sam problem, nie działają powtórki, pojawiają się puste pola bez treści. Działam na aplikacji etutor sprzęt iPad. - rok temu zmieniany: rok temu
jan-tczew - u mnie powtórki już działają. Przez parę dni to się trochę nazbierało słówek - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja odwrotnie - świetna zmiana. Wreszcie nie ma problemu z tym, że korzystając z aplikacji nie trafię w przycisk sprawdzania czy też oceny (wcześniej było to mocno irytujące, pamiętam, że niektórzy inni uczestnicy też zwracali na to uwagę). W aplikacji z klawiatury nie korzystam - ale przetestowałem, nic mi nie przesłania (android).
Nie mam potrzeby korzystania z etutor w przeglądarce na smartfonie (i nie korzystam), natomiast na komputerze używam właśnie przeglądarki i swoją opinię na temat zmian zamieściłem już w tym wątku: https://www.etutor.pl/forum/thread/1591640-Jak_powrocic_do_starego_wygladu_powtorek.html?unread. (w skrócie: nie przeszkadzają mi, a może nawet usytuowanie przycisków na dole jest lepsze, przynajmniej nie rozpraszają, natomiast to bezkresnego pustego pola śniegu pewnie trzeba będzie się przyzwyczaić)

Jeśli są problemy z wersją przeglądarkową na smartfonie - to trzeba to poprawić. Ale proszę, zostawcie zmianę wprowadzoną w aplikacji :)
darkobo
rok temuzmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wg mnie lepiej bylo wczesniej. dzisiejsza zmiana, gdzie pole textu do wpisywania sie zmniejszylo na minus. korzystam z etutor na PC
S
satriani

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękujemy za czujność i uwagi. Zweryfikowaliśmy przedstawiane problemy i przekazaliśmy je do działu technicznego. Dotyczą one głównie urządzeń z system Apple i już pracujemy nad ich poprawą. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczycie pozytywne zmiany!

Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag bezpośrednio na adres mailowy: [...]@etutor.pl. Dzięki tej formie komunikacji - w odróżnieniu od forum - macie możliwość przesłania nam załączników, takich jak screeny widoku aplikacji/platformy, które zdecydowanie ułatwiają ustalenie, w czym tkwi problem.
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

TAK POTWIERDZAM KLAWIA ZASLAMIA CALY EKRAN
Supergrupa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po wprowadzeniu zmian na PC przy edytowaniu notatki podczas wykonywania powtórek nie działa zatwierdzenie zmian za pomocą klawisza ENTER. Tym samym konieczne jest przesuwanie kursora, aby zapisać notatkę. Wywołanie okna notatki klawiszem = działa poprawnie. Przeglądarka Safari na MacOS.
lukasz.przyjemski
rok temuzmieniany: rok temu
Marg-g - Nie zmienią, bo pewnie chodzi o możliwość wprowadzenia notatki wieloliniowej. Widocznie byli tacy, których ctrl+shift+enter przerastało. Coraz bardziej irytuje mnie to wprowadzania zmian bez żadnych informacji czy konsultacji. Mam wrażenie, że użytkownicy są dodatkiem do projektantów. Przez tydzień trzeba się przestawiać, a każdy ma inny styl korzystania z aplikacji. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak mam lekcje to zaczynając kolejną część lekcji np. ćwiczenia (znam/nie znam) lektor nie recytuje pierwszej strony jak się pojawia. Jak naciskam znam/ nie znam to pojawia się druga strona i jest już ok. Korzystam z Laptopa ale na telefonie jest tak samo.
michalkocot1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.