ZALOGUJ SIĘ

Zna ktoś jakieś książki, dzięki którym szybko można się nauczyć czasów lub słówek z angielskiego?

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Chciałabym jak najszybciej nauczyć się wielu potrzebnych słówek z angielskiego oraz jak to możliwe czasów... Może ktoś zna jakieś książki, w których jest wszystko dobrze napisane, "poukładane" po kolei.
Albo jakieś strony internetowe oprócz etutor.pl ?
werzuk19
kkafkak - jak szybko nauczyć się angielskiego??
Język angielski to dla mnie nie tylko język obcy - to moja pasja i miłość, która zajmuje znaczące miejsce w moim życiu od wielu lat. Zapraszam na http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Jeśli chcesz nauczyć się tego wspaniałego języka angielskiego w sposób inny niż w niejednej szkole językowej... jeśli chcesz płynnie mówić po angielsku i poznać go w sposób atrakcyjny, nowatorski i ciekawy - zapraszam na angielski konwersacje.
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Czasów nauczysz się z każdej książki z gramatyką.
Słówek nauczysz się... ze słownika (sic!)

Wg mnie słowek nauczysz się najszybciej dzięki etutor i systemowi powtórek.
Zostań tutaj, a się przekonasz.
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chodzi angielskie czasy to polecam tę stronę:

http://www.ang.pl/gramatyka/czasy_angielskie


A co do słówek to tak jak napisał DAD
jmatyja
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najlepszym narzędziem do nauki angielskiego jest etutor.
Do nauki słówek dobry jest także http://www.anglomaniacy.pl/
Do tego darmowy.

pozdrawiam
A
arturlatoch

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję :)
werzuk19

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

asia108
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A znacie jakieś fajne testy w internecie, gdzie można poćwiczyć czasy?
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - Fajne, dzięki :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zorija
Ewelina79 - Przejrzę, dzięki zorija :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Angielska gramatyka na wesoło" by Walt Waren - czyta się jak "poczytaj mi mamo"... opowiem ci bajkę jak kot palił fajkę... itd.
DerCezer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oczywiście jak mówią przedmówcy, polecam Ci e-Tutor'a bo to najlepsze i naszybsze wyjście.
Jeśli jednak dla Ciebie to za mało bądź chcesz się uczyć języka także kiedy nie ma dostępu do neta lub kompa to ja osobiście polecam Ci słownik angielsko-angielski (ja mam "Oxford Advenced Learner's Dictionary" więc tego mogę polecić). W takim słowniku masz opisane definicje danego słowa, więc nawet nie znając dobrze języka często jesteś w stanie zrozumieć całość wynikającą z kontekstu.
Jeśli jesteś wzrokowcem to polecam Ci także słownik obrazkowy PONS (mam taki na 20.000 haseł). Masz masę ilustracji podpisanych po polsku i angielsku (brakuje tylko wymowy ale to chyba ze względu na duża ilość haseł i ograniczone miejsce). Słowa te są zawarte tematycznie, czyli jeśli masz np. instrumenty, itp. to są ono pogrupowane razem.
wesker
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
werzuk19 - Dziękuję :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki