ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Bądź na bieżąco: odświeżona wersja 🎙️ trenera wymowy i planowane testy.

zmodyfikowany: 6 miesięcy temuostatnia aktywność: 6 miesięcy temu
Drodzy,
jak wiecie nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej platformy. Niektóre zmiany wymagają weryfikacji na "żywym organizmie", dlatego w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni planujemy testy nowych funkcji z zakresu:

🟠 **Trenera wymowy** (https://www.etutor.pl/game/pronunciation-trainer), dostępnego w sekcji Gry językowe (https://www.etutor.pl/games)

🟢 oraz **powiadomień typu Push w naszej aplikacji** (do skonfigurowania w Ustawieniach konta: https://www.etutor.pl/profil/push-notifications).

💡 Spodziewajcie się zatem zmian i wypatrujcie nowości, a wszelkie sugestie związane z działaniem wspomnianych wyżej opcji umieszczajcie w komentarzach do tego wątku. Wkrótce szerzej wyjaśnimy, co konkretnie się zmieniło i jak możecie wykorzystać odświeżone funkcje we wspieraniu swojej motywacji do nauki oraz w rozwoju umiejętności językowych. 😊


🎙️ Teraz zdradzimy tylko, że w przypadku **Trenera wymowy** wdrażamy nowy model rozpoznawania i korekty mowy oparty o rozwiązania AI. A zdania do ćwiczenia wymowy obejmą poziomy A (początkujący) i B (średniozaawansowany).

W pierwszej kolejności z nowego modelu będziecie mogli skorzystać, ucząc się z nami języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego. Intensywne prace nad francuską wersją trenera wymowy trwają - już niedługo odsłonimy ją przed Wami w pełnej krasie. 😊


🧡 Przypominamy, że w razie jakichkolwiek pytań/trudności związanych z działaniem platformy, możecie śmiało pisać na adres [...]@etutor.pl**.
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Super :-) Czekam z niecierpliwością na trenera wymowy na poziomie C.
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chętnie poćwiczę z nowym trenerem wymowy. Czekam z niecierpliwością :-)
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie wypróbowałem trenera wymowy (angielski). Nowa wersja jest lepsza od starszej, widać, że AI działa i podnosi standardy :-) Na pewno będę używał tej funkcji w szlifowaniu wymowy, i jak już pisałem wcześniej - z niecierpliwością czekam na trenera wymowy na poziomie C.
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tez probowalem. Nowa wersja lepsza, zarowna angielski jak i niemiecki.
I
Ibrahim50

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czekam na francuski.
K
Konwalia-Majowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wypróbowałam i podoba mi się. Na pewno będę używała regularnie :-)
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajny pomysł, też czekam na francuski:)
J
jowo01

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

od roku nie korzystam z diki i dopiero działa dzwięk
matpiec
adrianna.wu - @matpiec, mógłbyś doprecyzować o jakie kłopoty z dźwiękiem w słowniku Diki chodzi? - 6 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dobra propozycja, z trenerem.

wiem, że wielu fachowców od nauki języków, rezygnuje z ćwiczenia wymowy. To jednak jest błąd.
abmmichal
Konwalia-Majowa - Z francuskim to w ogóle niemożliwe. - 6 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki