ZALOGUJ SIĘ

(kolejny problem) Strzałka BACK w słowniku Diki

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 5 miesięcy temu
Wracam do tematu usunięcie strzałki BACK w słowniku Diki. Chciałem zwrócić uwagę, że funkcja ta (jeszcze) nie została przywrócona, a rozwiązanie tymczasowe tego problemu, czyli używanie BACK w przeglądarce (sugerowane wcześniej przez eTutor) nie działa prawidłowo.
Na chwilę obecną NIE MA MOŻLIWOŚCI POWROTU zarówno do poprzedniego słówka, jaki i strony, z której rozpoczęło się przeszukiwanie słownika. Przynajmniej u mnie, kiedy korzystam ze strzałki BACK w przeglądarce w słowniku, to za każdym razem zostaje odesłany do strony forum https://www.etutor.pl/forum/questions. Do przodu można się swobodnie poruszać w słowniku, tzn. klikać na nowe słówka, ale cofnąć się nie można nawet o jeden krok (korzystam z Firefox).

Pytanie do eTutor
Czy można byłoby przywrócić funkcję BACK w słowniczku? Była cudownie prosta, przejrzysta, intuicyjna i co najważniejsze… DZIAŁAŁA!
Jeżeli nie możecie tego zrobić (tylko dlaczego?), to czy możecie naprawić tę funkcję w taki sposób, żeby działała przynajmniej strzałka BACK przeglądarki i strona wracała albo do poprzedniego słówka, albo na wcześniejszą stronę, a nie za każdym razem odsyłała mnie wprost do FORUM… chyba że jest to celowe działanie aby wyrazić swoje niezadowolenie i przywrócić, jak dawniej, funkcjonalność eTutor, co niniejszym czynię.

Pozdrawiam eTutor i raz jeszcze dziękuję za przywrócenie funkcji "notatki" w słowniku Diki.
Proszę innych użytkowników o dołączenie do dyskusji, jeśli oczywiście się ze mną zgadzacie.
H
halkins

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zweryfikowaliśmy działanie strzałki Back w słowniku Diki w najpopularniejszych przeglądarkach jak Chrome, Firefox, Edge, Opera, Internet Explorer i w każdej z nich naciśnięcie strzałki Back przenosi prawidłowo do poprzedniego słówka. Jeśli występuje u Pana problem z działaniem strzałki Back to będzie to związane z ustawieniami Pana przeglądarki lokalnie na komputerze. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki