ZALOGUJ SIĘ

IPhone 4s odtwarzanie dźwięków w telefonie z internetem mobilnym.

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Czy w najbliższej przyszłości będzie możliwość odtwarzania dźwięku na Iphone 4s? Czy ktoś może mi udzielić informacji, czy możliwe jest przerabianie lekcji z odtwarzaniem głosowym? Z tego, co czytałem w etutor, to platforma iOS nie oferuje obsługi technologii Flash, co powoduje problemy z odtwarzaniem dźwięku w eTutor.
slawek4

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam, wątpię żeby coś z tym zrobili.

Na ipadzie i na iphone etutor mi nie działa ... pozostaje tylko praca na macbook'u.

Wydaję mi się że jeśli etutor by działał "mobilnie" to nie miałbym tyle powtórek do zrobienia bo praca i nauka przy komputerze jest dość męcząca.
G
Gryf222
Poziomek - Ja na zwykłym dotykowym telefonie trzaskam powtórki, głos jest nawet ;P. Do gramatyki
i lekcji jest dostęp, tylko z filmami i z nagraniami jest problem, chociaż kiedyś można było oglądać i słuchać nagrań w lekcjach ;P
- 12 lat temu
slawek4 - Wlasnie o to chodzi, ze nie mam głosu w utworach muzycznych. Pozostałe funkcje są ok. Na androidzie nie ma problemu. Pozostaje dostosowac etutora do iphona bo to fajne urzadzenie - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Poziomek, jaki masz telefon i jaki system operacyjny? piszesz, że masz głos i to mnie zastanawia bo na androidzie nie ma głosu np. w powtorkach.
brauniack
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
slawek4 - Na IPhone 4s jest głos w powtórkach ale nie ma głosu w nauce słówek bierzących(gdy przerabiasz nowe lekcje). Nie ma też głosu w utworach muzycznych. Może coś się poprawi wkrótce, pozostaje czekać.
https://www.etutor.pl/kursy-jezykowe/na-komorke/
- 12 lat temu
Poziomek - Spróbuj na przeglądarce dolphin, ona jest zalecana w dziale "Pomoc" Ściągnij z marketu/sklepu play. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oczywiscie to też zależy od telefonu i systemu operacyjenego którym się posługujemy!

Mieszkam w Chicago i mam HTC Thunderbolt w największej sieci w USA Verizon Wireless i testowałem teraz czy działa na moim telefonie głos i takie są moje doswiadczenia z testu!

Na przeglądarce Opera i Firefox nie działa mi głos na pełnej stronie etutor.pl ani na stronie http://m.etutor.pl i na wielu przegladarkach które bym zgrał z online pewnie byłaby taka sama sytuacja!

Gdy użyłem przeglądarki którą już miałem od początku w telefonie perfekcyjnie działała mi http://m.etutor.pl na pełnej stronie nie działał mi głos w powtorkach, ale bardzo dużo żeczy mi działało!

Aplikacja słowniaka Diki.pl na moim HTC Thunderbolt z systemem Adroid działa mi rewelacyjnie! Gdyby tylko była jeszcze historia na słowniku tak jak w przypadku innych slowników to mogłoby być pomocne!

Lukasz P.
L
luke19l

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Luke19l muszę się zgodzić co do przeglądarki standardowej wbudowanej w Androida, dźwięk na zwykłej i mobilnej wersji działa. Jednak, nie mogę się z Tobą zgodzić na temat Opery Mobile. Dźwięk działa idealnie na zwykłej i mobilnej wersji eTutora. Nie wiem czemu, ale tylko filmy na pełnej stronie mi nie działają.
Moje ustawienia Opery Mobile: Opera Turbo - zawsze wyłączona, Opera link - wyłączona, User Agent - Mobile, Adobe Flash - włączony(oczywiście trzeba pobrać ze Sklepu Play).
Telefon: Motorola Defy z Androidem 2.3.7
D
Dawidek17
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla wszystkich posiadaczy sprzętu Applowskiego mogę polecić przeglądarke Umbrella jest darmowa i dźwięk mi działa na iphone jak i na ipadzie.

Jednak to nie zmienia faktu że należy się zabrać za dopasowanie etutor'a do iOS
G
Gryf222
slawek4 - ja działam teraz na wersji mobilnej przystosowanej do komórek i jestem zadowolony. www.m.etutor.pl - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki