ZALOGUJ SIĘ

problem z dźwiękiem na tablecie z systemem android

11 lat temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Witam

Chciałem zapytać czy ktoś z użytkowników serwisu etutor korzysta z programu na tablecie z systemem android 4.1 jelly bean i czy na takim urządzeniu potrafi odtwarzać dźwięki.

Chodzi mi o te dźwięki "skrywające" się pod ikonkami głośników, w słówkach czy też lekcjach. Posiadam tablet Goclever R974.2, a w nim zainstalowany flash player w wersji 11.1.115. Flash player działa bo wszelkie animacje flashowe na innych stronach działają ( po odinstalowaniu flasha nie działają ), a mimo to w serwisie etutor dźwięków nie można odtworzyć.

Pomoc serwisu etutor odpowiedziała mi, że do odtwarzania dźwięków potrzebny jest właśnie flash player, ale mimo spełnienia tego warunku dźwięki nie są odtwarzane. Próbowałem już przeróżnych przeglądarek typu dolphin browser hd, chrome, firefox, safari, opera, sleipnir itp ale wszędzie ten sam efekt czyli brak efektu.

W zakładce -> pomoc -> rozwiązywanie problemów

jest informacja, że test java script przebiegł pomyślnie oraz test wtyczki flash również przebiegł pomyślnie, ale dźwięku niestety brak.

Może ktoś jednak potrafi korzystać z programu na tablecie z androidem w pełnym wymiarze użytkowym czyli z odtwarzaniem dźwięków. Będę wdzięczny za podpowiedź jak to zrobić ???
M
markegiani
Poziomek - Ja mam o pare stówek tańszego tableta, ta sama firma nawet. Nie używam go za dużo do etutora,jedynie powtórki. Ale w lekcjach mam dźwięk (w filmach, nagraniach, ogólnie po naciśnięciu głośniczka dźwięk jest). Ale niestety nie pomogę Ci, bo nie wiem co należy zrobić. Kiedyś miałem podobne problemy, ale zainstalowałem "Dolphin Browser Mini" i wszystko jest prawie Ok, bo po kilkudziesięciu powtórkach dźwięku nie ma,trzeba wyjść z etutora i wejść ponownie. - 11 lat temu
markegiani - Zainstalowałem te przegladarke dolphin browser mini ale dźwięku dalej brak, niestety. Mam nadzieję, że mimo wszystko istnieje jakiś sposób uruhomienia tego dźwięku, wyłączając zakup nowego tabletu z systemem windows -:} - 11 lat temu
Poziomek - Musi być jakiś sposób, bo u mnie działa,a Androida mam ;P - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki