ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego nie mam dźwięku przy powtórkach?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
E
ewaszul

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 22

Może spróbuj nowego flasha wgrać? Mi kiedyś pomogło.
K
kubi79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pod tym linkiem są rozwiązania problemów z dźwiękiem: https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php#sound

Jeśli przewiniesz w górę, to zobaczysz wyniki testu swojej przeglądarki.
sliver
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No i warto zauważyć, że nie przy wszystkich słowach jest nagrany dźwięk
G
Gevelka
renata_k - @Gevelka - niektóre z ekranów w tym ćwiczeniu to nazwy sekcji, z jakiej będą kolejne zwroty :)

Pozdrawiam
- 10 lat temu
Gevelka - No tak, ale żeby je zobaczyć, trzeba mieć wykupiony abonament - 10 lat temu
piotr.grela - Cos nie dobrego sie dzieje w etutor. Bo zmniejsza sie liczba slow ktore mozna odsluchac. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
renata_k - @Gevelka - niewątpliwie, aby móc zobaczyć ćwiczenie należy mieć wykupiony abonament na kurs, którego jest ono częścią.

@piotr.grela - jeśli chodzi o ćwiczenia w lekcjach, to większość słówek posiada nagrania. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe zasoby naszego słownika, to ponieważ codziennie trafiają do niego nowe zwroty, a nagrania do nich są robione partiami, to siłą rzeczy przez jakiś czas nie będą miały one nagrań.
Na pewno nie zmniejsza się liczba nagrań, oczywiście pomijając te, które są kierowane do poprawy.

Pozdrawiam! :)
- 10 lat temu
piotr.grela - renata_k - Moze to ja dodaje za duzo nowych i trudnych slow i nie maja one jeszcze nagran. Pozdrawiam. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

tak jak sugerują użytkownicy @silver oraz @kubi79, proszę o zapoznanie się ze wskazówkami umieszczonymi na naszej stronie pomocy - https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php
Proszę sprawdzić wyniki testu przeglądarki - jeśli któryś z nich przebiegł niepomyślnie (głównie interesować nas będą wersja przeglądarki oraz wtyczka Flash), proszę o ich aktualizację do najnowszej wersji.

Proszę także o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki wraz z ciasteczkami (opcja dostępna pod skrótem klawiszowym: shift+ctrl+del).

Jeśli powyższe kroki nie pomogą, proszę o kontakt na adres [...]@etutor.pl

Pozdrawiam! :)
renata_k
Pracownik eTutor
Bratkowa - Wszystko ok wg tej strony, a dźwięk zanika coraz częściej. Wraca po wylogowaniu i zalogowaniu, a ostatnio i to nie zawsze. Męczące dość.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

0
Może spróbuj nowego flasha wgrać? Mi kiedyś pomogło.
K
kglod

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

proponuję wejść na stronę: https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php i zrobić test, nawet jak wyjdą 'zielone ptaszki' to pod testem jest podana propozycja "pobierz najnowszą wersję" po tym zabiegu mi pomogło, więc i może Tobie pomóc :)
A
aga_poliglotka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zauwazylem, ze zminiejszyla sie ilosc udzwiekowionych slow i zwrotow w etutor.
Co sie dzieje?
piotr.grela
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
abmmichal - to jest ważne przy trudnych wyrazach1 - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to prawda mam w powtorkach wiele slow do ktorych nie ma niestety nagrania :(
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wydaje mi się, że coś jest na rzeczy od tygodnia miewam problemy przy powtórkach z odtwarzaniem dźwięku. Są one przejściowe i z reguły ustępują po odświeżeniu strony albo ponownym zalogowaniu. W tym samym czasie dźwięk na innych stronach działa mi prawidłowo, może jest to związane z dużym obciążeniem sieci?
Na pewno nie chodzi o słówka dla których nie ma wgranego dźwięku - bo po ponownym zalogowaniu dla tych samych słówek wymowa jest odczytywana.
Marg0

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja ostatnio tez mam często problem z dźwiękiem i wchodziłam na podany link (https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php) lecz niestety nie znalazłam rozwiązania mojego problemu. Problem w moim przypadku polega na tym ze po pewnym czasie (na przykład w trakcie powtórki czy ćwiczeń z dyktowania, obrazki) zanika dźwięk fakt że jak odświeżę stronę to działa ale tylko na krótki czas. I ostatnim czasem bardzo często ten dźwięk mi tak się zawiesza;( pomimo moich prób na innym komputerze, instalacji odnowa przeglądarki, instalacji przeglądarki chrome. I juz nie wiem w czym może tkwić ten problem:( a co pare minut odświeżanie strony jest bardzo irytujące. Może macie jakieś cenne wskazówki oprócz odsyłania do strony wyżej podanej, gdzie jak wydaje mi się każdy kto ma problem najpierw tam się kieruje.
N
nika1805
elderflower - U mnie też występuje problem z dźwiękiem: niektóre słówka są czytane ciszej niż inne, prawie ich nie słychać... Nie sprawdzałam jeszcze na innym komputerze, ale na tym na innych stronach dźwięk odtwarza się bez problemu. - 10 lat temu
Bratkowa - Ja sprawdzałam na 2 komputerach. Nie ma to znaczenia. Za dużo czasu tracę na wylogowywanie i zalogowywanie :/ - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również mam ten sam problem co Margo od paru już dni, denerwuje mnie to. Przerabiam powtórki i nagle dźwięk znika, klikanie na głośniczek nic nie daje, bo dźwięku nadal nie ma. I chciałabym żeby ktoś z e-tutora wypowiedział się w tej kwestii, ale nie mówił żeby coś sprawdzać, bo wszystko jest sprawdzone i jest ok, a dźwięku jak nie ma, tak nie ma.
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie to samo od kilku dni - poupgradowałem na maksa wszystko i nic to nie daje - to jest problem aplikacji. Poza tym jak przeskakuje z powtórek na lekcje to dzwięk jest ale na powtórkach co chwilę zanika.
Konboj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Problem nie tkwi w przeglądarce - system działa jeżeli się przełącze przykładowo na lekcje i słucham dialogów. To jest problem na serwerze, mam wszystko upgradowane i nie w tym jest rzecz. Nagle przestało działać prawidłowo a to że nie wszędzie jest dzwięk to jest oczywiste. Wkurza mnie to strasznie !!!! Problem dotyczy wyłącznie systemu powtórek
Konboj
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
Ewelina79 - U mnie też ciągle to samo. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam nadzieję, że jutro ktoś z e-tutora wypowie się w tej kwestii, bo jest to naprawdę irytujące i tracę tylko czas na czekanie, odświeżanie strony itp.
Ewelina79
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam ten sam problem na Firefox i to zarówno na Linux jak i na Windows, z tym że na Windows po wykonaniu kilku/kilkunastu powtórek znika dźwięk, zaś na Linux'ie pojawiają się piski/trzaski. O dziwo na Operze działa (póki co) wszystko poprawnie.
O
okm18
Ewelina79 - Ja mam to samo, po wykonaniu powiedzmy 20 powtórek, dźwięk całkowicie zanika, odświeżanie nie pomaga, muszę np. wejść na forum, odczekać chwilę i wrócić do powtórek, uważam to za rozpraszanie i marnowanie czasu. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam dokładnie ten sam problem. Po kilkunastu powtórkach znika dźwięk. Gdy wejdę na stronę pomocy i wciskam guzik testowy dźwięk jest i wraca w powtórkach, jednak później dzieje się to samo od nowa...
Prosimy o usunięcie problemu!!!
M
mkiewicz141

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie to samo u mnie. Wtyczka ok. Dzieje się tak tylko na powtórkach i to nie cały czas. Pozdrawiam
O
ola2611

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy coś już wiadomo w sprawie zanikającego dźwięku w trakcie powtórek? Bo problem nadal trwa.
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To samo się dzieje przy obrazkach, ale po dłuższej chwili. Pozdrawiam
O
ola2611
ekowalska2 - U mnie też... klikam na ikonkę głośnika i nic, ale inne dźwięki, np.w grze "Pamięc" działają...? o co chodzi??? - 10 lat temu
Konboj - Normalnie olewają Nas z tutora - czekam na odpowiedź z formularza zgłoszeniowego kolejny dzień. Zainstalowałem sobie Chroma tam póki co działa (co prawda nie lubię tej przeglądarki ale juz miałem dosyć problemów technicznych na Mozilli) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Prosiłabym Państwa o zaktualizowanie wtyczki Shockwave Flash do wersji najnowszej (12.0). Aby to uczynić, proszę przejść do strony http://www.mozilla.org/pl/plugincheck/ i przy pozycji Shockwave Flash kliknąć przycisk Aktualizuj.
Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz
kabano - A jeśli już to wcześniej zrobiłem i to się powtarza...?
Parę dni temu pisałem o tym że mam zaktualizowanego flash'a i dalej są problemy z dźwiękiem.
- 10 lat temu
japonskiwachlarz - Problem pojawia się tylko w przeglądarce Firefox? - 10 lat temu
ekowalska2 - U mnie w przeglądarce Chrome.
Zaktualizowałam javę i nic się nie zmieniło, czyli filmy i gry są z głosem, natomiast słówka lub frazy, podpisy do obrazków, dyktowanie itd. - tu dźwięku nie ma(ikona głośnika nie działa).
- 10 lat temu
kabano - Na Explorer też lekcje i powtórki bez dźwięku - 10 lat temu
japonskiwachlarz - Czy problem nadal się utrzymuje? Wprowadziliśmy zmiany, które powinny go wyeliminować. Dziękujemy z góry za informacje. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Wprowadziliśmy zmianę, która powinna rozwiązać problemy z odtwarzaniem dźwięku w powtórkach, które pojawiały się na niektórych komputerach.
pako
Pracownik eTutor
ekowalska2 - Zadziałało!
Problem znikł, dziękuję:)
- 10 lat temu
Ewelina79 - A u mnie nadal jest to samo. - 10 lat temu
japonskiwachlarz - @Ewelina79 - czy problem nadal się utrzymuje w dniu dzisiejszym? - 10 lat temu
Ewelina79 - Już nie, teraz jest ok :) Dziękuję :) - 10 lat temu
japonskiwachlarz - Super :) Cieszymy się :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podnoszę temat, bo problem znowu zaistniał. Raz na czas przy którymś słówku zaczyna mówić lektor, i przytyka go po jednej sylabie. Pozdrawiam
O
ola2611

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki