ZALOGUJ SIĘ

Pytanie techniczne dotyczace usytkowania aplikacja na iphone

12 miesięcy temuostatnia aktywność: 10 miesięcy temu
Odkad zmienilam telefon na iphone, gorzej korzysta mi sie z aplikacji etutor. Mianowicie chodzi o niemoznosc odsluchiwania jednoczesnie muzyki i pracy z powtorkami. Probowalam kombinowac w ustawieniach jednak nie rozwiazalam problemu. Czy ktos rowniez sie z tym spotkal i wie czy kozna to rozwiazac?
argusapocraphex
adrianna.wu - W tej sytuacji warto sprawdzić czy w przypadku korzystania z innych aplikacji możliwe jest słuchanie muzyki i odtwarzanie dźwięku w kolejnej. - 12 miesięcy temu zmieniany: 12 miesięcy temu
adrianna.wu - Aktualnie nie jesteśmy w stanie zadziałać w tym zakresie. Nie mogę też zagwarantować czy taka zmiana w przyszłości będzie mieć miejsce. - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Musisz dokupić drugiego iphone'a, wtedy będziesz mogła jednocześnie słuchać muzyki i powtarzać słówka.
j_pawlowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po co taka szydercza odpowiedz?
argusapocraphex

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak. Jestem prawie pewien że tak nie było kiedyś. Teraz już się przyzwyczaiłem. Wydaje mi się że był jakiś czas temu problem z odtwarzaniem nagrań na iOS i naprawiono to dość radykalnie że teraz nic innego nie może jednocześnie korzystać z audio...
Co do muzyki jako tło podczas nauki - nie wiem czy to nie rozprasza bardziej zamiast pomagać. Warto sprawdzić bo ja przestałem słuchać gdy stwierdziłem, że wolniej przerabiam materiał. Ogólnie multitasking jest przereklamowany - trzeba się skupić i robić jedną rzecz.
Ale co do odtwarzania na pewno etutor mógłby to poprawić ale może nie ma zasobów.
wp73
argusapocraphex - Dzieki za odpowiedz, sensownie kminisz, co do multitaskingu to zgadzam sie ze jest wrecz szkodliwy, ale w wypadku gdy jesna czynnosc jest automatyczna jest w porzadku. Dodatkowo pewna muzyka glownie klasyczna zwieksza koncentracje, bylo to zbadane - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.