ZALOGUJ SIĘ

Jak to jest że jest to jedyna aplikacja która nie łączy mi się przez bluetooth?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
D
dominik2
darkobo - NIe wiem jak to jest, ale "łączy" jest prawiłową formą. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Aplikacja łączona przez bluetooth? Jak i po co?
Tattoo94
mlesniewska1 - Aplikacja się nie łączy przez bluetooth. To urządzenia łączą się wzajemnie z wykorzystaniem technologii bluetooth. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to co wina phone ustawienia już przerobiłem ze 100 razy - chyba muszę dać telefon jakiemuś nastolatkowi i rozwiąże problem w 3 min he
D
dominik2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale chodzi o aplikację ETutor?

O ile wiem to ona nie korzysta w żaden sposób z Bluetooth

Do jej działania konieczne jest połączenie z internetem - czyli wi-fi lub dane komórkowe
gont
mlesniewska1 - Jeszcze raz: Aplikacja się nie łączy przez bluetooth. To urządzenia łączą się wzajemnie z wykorzystaniem technologii bluetooth. Więc z jakim niby innym urządzeniem ma połączyć się ten "phone"? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja dostałem taką odpowiedź od eTutor:

Co do problemu ze słuchawkami bluetooth, proszę spróbować wykonać następujące kroki: proszę wejść w Ustawienia -> Bluetooth -> Ustawienia lub informacje o połączonych z urządzeniem słuchawek bezprzewodowych -> proszę sprawdzić, czy opcja "Multimedia" jest włączona

I jeśli powyższe jest spełnione to:

Wygląda na to, że przyczyną problemów jest skrypt do obsługi dźwięków, gdyż jego dostawca nie zoptymalizował go jeszcze wystarczająco pod kątem słuchawek bluetooth na wszystkich urządzeniach.
Niestety w tej chwili nie jesteśmy w stanie wiele zrobić, gdyż ewentualna wymiana lub ingerencja w powyższy skrypt mogłaby spowodować znacznie poważniejsze usterki z odtwarzaniem dźwięku.
J
Jamz
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki