ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego nie mogę nagrywać głosu?

10 lat temuostatnia aktywność: 6 miesięcy temu
Nie moge sie nagrywac,nie wiem dlaczego,prosze o pomoc?
S
stapas

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Poszukaj tutaj:

https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php#java

Rozwiązywanie problemów
Testy przeglądarki
Rozwiązywanie problemów z odtwarzaniem dźwięku
Rozwiązywanie problemów z nagrywaniem dźwięku i Trenerem wymowy
Rozwiązywanie problemów z automatycznymi tłumaczeniami Google Chrome
Rozwiązywanie problemów z odtwarzaniem filmów wideo
Rozwiązywanie problemów z działaniem lekcji
Rozwiązywanie problemów z działaniem ćwiczeń
Obsługiwane przeglądarki i wymagania techniczne
jacek811

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę skorzystać ze strony pomocy, które podał @jacek811 i koniecznie sprawdzić, czy posiadasz aktualną wersję wtyczki Flash Player.
Po wejściu na stronę nagrywania w Chrome pojawia się pasek przeglądarki z zapytaniem o pozwolenie na uruchomienie modułu nagrywania. Jeśli nie zezwolisz przeglądarce na wykonanie tej czynności, nawet pomimo wciśnięcia przycisku "Nagraj" licznik czasu nagrania się nie uruchomi.
Gdyby problem się utrzymywał mimo wszystko, prosimy o kontakt na [...]@etutor.pl
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też miałam podobnie. Winny był program blokujący wyskakiwanie reklam u mnie to Adblock. Zmiana przeglądarki na internet expoler, w której to nie mam zainstalowanego tego programu umożliwił mi nagrywanie głosu.
J
justyna.mok

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a głośnik masz
M
m.patrowicz
mlesniewska1 - kolego/koleżanko @m.patrowicz ! Należy docenić twoją chęć niesienia pomocy innym uczestnikom eTutor, ale zanim odpowiesz na kolejnego posta to najpierw rzuć okiem kiedy on był napisany i pomyśl czy autor po tych kilku latach jeszcze nadal oczekuje na odpowiedź, albo czy w ogóle jest on jeszcze uczestnikiem eTutor. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki