ZALOGUJ SIĘ

Nowy wygląd powtórek - nietrafiona zmiana

zmodyfikowany: 12 miesięcy temuostatnia aktywność: 11 miesięcy temu
Uprzejmie proszę powrócić do starego wyglądu powtórek lub dać opcję w ustawieniach wyboru wyglądu, w zależności od indywidualnych upodobań. Dlaczego firma nie wypuści wersji testowej, aby sprawdzić opinie użytkowników? To kolejna nietrafiona zmiana.
PS. Rozumiem, że to miało na celu zafiksowanie lokalizacji przycisków, ale chyba nie tędy droga.
PS2. Przycisk do edycji notatek działa interesująco - chowa się dolna listwa z przyciskami. Po co takie rozpraszanie uwagi?
Anna.Golianek
piotr.grela - Mi się ta nowa zmiana wizualnie podoba na komórce, szczególnie podkreślenie tego co mam w notatkach do haseł.
Jestem pozytywnie zaskoczony.
- 12 miesięcy temu zmieniany: 12 miesięcy temu
elderflower - To może dać wybór, niech ci co chcą korzystają z nowej formy, a ci co nie chcą niech zostaną przy starej. A skoro to wywołało negatywne komentarze i prośby o powrót to poprzedniej wersji to znaczy, że jest to raczej zmiana nie do zaakceptowania dla niektórych użytkowników. - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za Twój komentarz i sugestie. Stale ulepszamy platformę, a jej rozwój wymusza zmiany. Powrót do poprzedniego widoku "Powtórek" nie jest możliwy - utrzymanie kilku opcji wyglądu tej samej strony jest niewydajne. Dlatego szukamy rozwiązań najbardziej uniwersalnych. Wierzymy, że w dłuższej perspektywie wpłyną one pozytywnie na Twoje doświadczenia z platformą i skuteczność nauki!

Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag bezpośrednio na adres mailowy: [...]@etutor.pl. Dzięki tej formie komunikacji - w odróżnieniu od forum - masz możliwość przesłania nam załączników, takich jak screeny widoku aplikacji/platformy, które zdecydowanie ułatwiają ustalenie, w czym tkwi problem.
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja mimo wszystko wolę czytać i pisać tutaj bo wiem że nie jestem jedynym. Przydał by dział z takimi uwagami, bo teraz chyba wszystko ląduje w jednym miejscu.
wp73
12 miesięcy temuzmieniany: 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ikonka dodawania notatki zaraz obok czerwonego przycisku do usuwania elementu z powtorek jest bardzo nietrafiona, bo łatwo można przypadkiem kliknąć na ten przycisk i usunąć słowko, a po ponownym jego dodaniu od nowa trzeba przejść przez okres zwiekszonej częstotliwości jego pojawiania się. Lipa.
T
tsienkiewicz3
darkobo - Myślę, że rozwiązaniem mogłoby być przeniesienie ikonki dodawania notatek przed hasło.
A tak poza tym, to nie jestem przekonany czy ikona usuwania jest w ogóle potrzebna. Można było zostawić polecenie w menu.
- 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie. Moim zdaniem powinno wrocic menu. W takim miejscu jest ikonka odtwarzania cos co faktycznie uzywa sie czesto razem ze slowkiem. Jesli ktos musi tak czesto usuwac slowka ze musi miec to "na wierzchu" a nie w menu to chyba cos nie tak jest z jego lekcjami i moze powinien sam recznie je tworzyc. Naprawde ciezko mi zrozumiec co stalo za ta decyzja. Niedlugo bedzie wiecej ikonek niz literek - bo generacji XY czy Z nie chce sie klikac albo nie ogarniaja jednopoziomowego menu :/
wp73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przyciski "podpowiedź" i "sprawdzam" znowu zaczęły podjeżdżać do góry (urządzenia mobilne - Android), a to akurat była dobra zmiana z ich przyklejeniem do dolnej belki.
munk2
darkobo - W aplikacji jest bez zmian (to znaczy tak jak po zmianach) - są przyklejone do dolnej belki.
@munk2 - uwaga dotyczy aplikacji czy wersji przeglądarkowej na smartfonie?
- 12 miesięcy temu
munk2 - Korzystam z przeglądarki na smartfonie - podczas ładowania strony przyciski wyświetlają się na dole, ale już po chwili pojawiają się na górze pod tekstem. - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie w ios coś musiało się zmienić na dniach. Teraz w aplikacji przyciski ciągle u góry, a w przeglądarce na dole ale za to za każdym razem pojawia się klawiatura której nie chce bo nie używam... Aha no i klawiatura zasłania przyciski
Dałbym głowę że w zeszłym tygodniu było lepiej.
Zauwazylem też że tutaj w forum dwuklik na słowie otwiera Diki - nie wiem czy to zamierzone działanie
wp73
12 miesięcy temuzmieniany: 12 miesięcy temu
darkobo - Dwuklik w przeglądarce to zamierzone działanie. Żeby łatwiej było sprawdzić tłumaczenie danego słowa. Na forum czasem przeszkadza, gdy chce się zastąpić całe słowo ;) - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć, już 3 tygodnie temu pisaliśmy o tym, że system powtórek błędnie wyświetla się w przeglądarce na urządzeniach mobilnych z Androidem - odpowiedzi nie są już przyklejone do dolnej belki tak jak na urządzeniach stacjonarnych i w aplikacji.
Czy mogę prosić o wskazanie czy zostanie to naprawione?
Korzystam teraz z aplikacji na telefonie, ale tu też są problemy, bo przy wielu hasłach ikona głośnika powiększa się na pół ekranu i mruga kilkukrotnie.
munk2
adrianna.wu - @munk2 pracujemy nad poprawkami. Pojawią się one niebawem, jednak nie jestem w stanie podać przybliżonego terminu. Będziemy wdzięczni za cierpliwość.

W kwestii kłopotu z ikoną głośnika prosimy o kontakt mailowy na adres [...]@etutor.pl, podając szczegółowe informacje, co się dokładnie dzieje (czy ikona głośnika mruga po kliknięciu w nią, czy sama z siebie). Pomocne będzie przesłanie zrzutu ekranu lub nagrania przedstawiające problem.
- 11 miesięcy temu
munk2 - Dzięki za odpowiedź!
Co do ikony głośnika to ten problem pojawia się podczas ładowania kolejnego słówka, ale teraz zauważyłem, że występuje on tylko na jednym starszym telefonie, więc już się nie burzę ;)
- 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki