ZALOGUJ SIĘ

Jak powrócić do starego wyglądu powtórek?

rok temuostatnia aktywność: 12 miesięcy temu
Orientuje się ktoś gdzie w ustawieniach można przywrócić stary wygląd "powtórek"? Obecny zdecydowanie za bardzo przypomina rozwiązanie mobilne co utrudnia szybkie operowanie myszką na komputerze. Przyciski "podpowiedź" i "sprawdź" są po prostu za nisko żeby szybko i sprawnie operować między słówkami w powtórkach.
Y
Ymir

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

W ustawieniach konta nie ma możliwości przywrócenia poprzedniego widoku strony. Zachęcamy do skorzystania ze skrótów klawiszowych:
- klawisz ] - aby skorzystać z podpowiedzi
- klawisz Enter - chcąc sprawdzić odpowiedź.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
AgnieszkaLetocha - Niestety też bardzo mi się nie podoba nowy wygląd ekranu. Jeszcze rano był normalny, a teraz bardzo pomniejszony (okno z pytaniem i odpowiedzią, nie widok całej strony). - rok temu
wp73 - To prawda - wygląda to fatalnie. To kolejna zmiana która jest kompletnie dla mnie niezrozumiała. Na przekór zdroworozsądkowemu projektowaniu UI... - rok temu
elderflower - Kolejna fatalna zmiana!
Może zamiast zachęcać do używania jakiś mało praktycznych skrótów klawiszowych (a skoro używam myszki, to raczej nie używam klawiatury) można by wprowadzić wybór i kto będzie chciał korzystać z tej nowości to niech sobie korzysta a jak ktoś woli stare rozwiązanie to przy nim zostanie? Ostanie zmiany wywołały duże oburzenie, teraz też oczekujecie takich reakcji?
- rok temu zmieniany: rok temu
wp73 - Ja akurat korzystam ze skrótów ale to po prostu wygląda fatalnie na ekranie komputera nawet jak ktoś ma "nieduży" 24-calowy monitor jak ja. Tak się już nie robi frontendu. Ludzie mają panoramiczne monitory - naprawdę. Mnie nauka na tablecie za bardzo rozprasza i wolę zdecydowanie na komputerze. Więc... ogarnijcie się :) NIe zmuszajcie użytkowników do swoich pomysłów tylko dajcie nam możliwość wyboru. Nie ma za dużo opcji jeśli chodzi o wygląd ale to może czas o tym myśleć. Zamiast odpisywać "nie ma możliwości" moglibyście odpowiadać " oczywiście - proszę wejść do opcji i zaznaczyć..." - kompletnie nie rozumiem w czym jest problem... - rok temu
darkobo - A ja tym razem pod prąd: od dawna korzystam ze skrótów klawiaturowych - przynajmniej nie muszę od niej odrywać dłoni, aby pomacać myszkę - co znacząco przyspiesza pracę. Nie tylko na etutor - w innych aplikacjach też (mz warto uczyć się skrótów klawiaturowych).
Spuszczenie przycisków na dół oceniam pozytywnie - wreszcie nie rozpraszają.
Same elementy do powtórek są dla mnie na bardzo dobrej wysokości.
Może i bezkresne puste pola śniegu na ekranie nie wyglądają atrakcyjnie, ale akurat mnie to nie przeszkadza.
- rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

co zrobić żeby powtórki w ogóle działay? wymiana telefonu na nowszy oczywiście nie wchodzi w grę
J
jan-tczew
kamila.zet - Prosimy o kontakt mailowy pod adresem [...]@etutor.pl. W ten sposób najsprawniej ustalimy, w czym tkwi problem w działaniu powtórek. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za Wasze komentarze i sugestie. Zdecydowanie wolelibyśmy usłyszeć, że wprowadzone przez nas zmiany spełniają Wasze oczekiwania, bo na tym najbardziej nam zależy! Większość z nich wdrażamy właśnie w oparciu o powtarzające się prośby Użytkowników. Zapewniamy, że cały czas trzymamy rękę na pulsie i skrzętnie odnotowujemy spostrzeżenia padające tu na forum czy w zgłoszeniach mailowych i przekazujemy je do działu technicznego.

Przypominamy jednocześnie, że zmiany, które obserwujecie to efekt większego procesu wprowadzania usprawnień - prace nadal trwają. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczycie pozytywne efekty naszej pracy!

Jak już wspominała wyżej @adrianna.wu - nie oferujemy możliwości powrotu do poprzedniego widoku "Powtórek". Dlaczego? Utrzymanie kilku widoków tej samej strony jest niewydajne, więc stawiamy na rozwiązania uniwersalne.

Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania swoich uwag bezpośrednio na adres mailowy: [...]@etutor.pl. Dzięki tej formie komunikacji - w odróżnieniu od forum - macie możliwość przesłania nam załączników, takich jak screeny widoku aplikacji/platformy, które zdecydowanie ułatwiają ustalenie, gdzie tkwi problem.
kamila.zet
Pracownik eTutor
Marg-g - Mam wrażenie, że te poprawki to ChatGPT wymyśla... Wprowadzanie notatek do tej pory zatwierdzało się enterem. Teraz trzeba kliknąć. Jednocześnie zachęcacie do używania skrótów klawiaturowych. Co jakiś czas wprowadzacie zamieszanie, kompletnie olewając wieloletnich użytkowników. Nie będę pisała na maila, bo odpowiecie zgrabną marketingową formułką, a oficjalnie stwierdzicie, że jest super i wszystkim się podoba. - rok temu
netis7 - Jak dla mnie, co zaskakujące, zmiany są pozytywne. Powtórki z komentarzem stały się czytelniejsze. Fakt brakuje skrótu klawiaturowego do zatwierdzenia notatki- eTutor - POPRAWCIE to - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie również nie działa zatwierdzanie zmian klawiszem ENTER. Przeglądarka Safari na MacOS.
lukasz.przyjemski
adrianna.wu - @lukasz.przyjemski, zmiany te również dotyczą urządzeń z systemów MAcOS. Zatem użycie klawisza Enter przenosi nas do nowej linii. - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki