ZALOGUJ SIĘ

Przewijanie ekranu w powtórkach

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Dzień dobry. Nie wiem, po co zmieniać coś, co było dobre. Po Państwa zmianach w portalu w powtórkach w aplikacji na komórce ekran się tak rozciąga, że trzeba przewijać do "sprawdź odpowiedź" co jest bardzo niewygodne! Nie wiem, czy to tylko kwestia wąskiego ekranu (Samsung Fold), ale wcześniej tego na pewno nie miałem. Proszę to poprawić!
T
tsienkiewicz3
darkobo - Absolutnie popieram. To chyba nie kwestia wąskiego ekranu. Na mojej komórce też tak jest (jakieś stare Xiaomi).
Natomiast podoba mi się nowy layout i szybki dostęp do powtórek, lekcji i profilu.
Więcej jeszcze nie testowałem.
Nadal zmiany wymaga wyświetlana liczba powtórek (99+).
- rok temu zmieniany: rok temu
marta.kopa - Dziękujemy za informację - powtórki powinny zostać w niezmienionej formie. Poprosimy o kontakt na [...]@etutor.pl (najlepiej ze screenami) - sprawdzimy to. Co do wyświetlanej liczby powtórek, ze względu na ograniczoną ilość miejsca w aplikacji i fakt, że powtórki są teraz dostępne z poziomu nowej dolnej nawigacji, musieliśmy zawężyć wyświetlaną liczbę zaplanowanych powtórek oraz nowych elementów do dwucyfrowych liczb: 99+ (99+) - to jest maksimum, jakie możemy wyświetlić. Aby wyświetlić dokładną liczbę wystarczy wejść w Powtórki (na górze strony widać dokładną liczbę) lub w boczne menu. Więcej o zmianach: https://www.etutor.pl/blog/509/Profil_uzytkownika_i_cele_nauki_w_nowej_odslonie.html - rok temu
dziekan89 - zgadzam sie, fatalna zmiana która wymaga ciągłego przewijania! - rok temu
marta.kopa - Zmiana już pojawiła się na platformie, zachęcamy do jej wytestowania. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Dzień dobry! Dzisiejsze zmiany nie powinny wpłynąć na Powtórki i zakładkę /repetitions. Zmieniliśmy nawigację, profil i cele tygodniowe. Chętnie przyjrzymy się tej sprawie, odezwij się do nas na [...]@etutor.pl.
marta.kopa
Pracownik eTutor
rok temuzmieniany: rok temu
darkobo - Zrzut ekranu wysłany.
Pełna liczba powtórek w panelu bocznym jest OK, jest to tak, jak było wcześniej. Przed zmianą na nowy layout przez pewien czas tam też wyświetlało się 99+.
- rok temu
marta.kopa - Zgadza się ;) Poprawiliśmy to, dzięki Twojemu zgłoszeniu. Teraz będziemy testować, czy takie rozwiązanie z pełną liczbą powtórek po wejściu w same powtórki oraz w bocznym menu będzie wystarczające. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też już zauważyłam problem w powtórkach. Często, szczególnie gdy wyrazowi towarzyszy obrazek, muszę chować klawiaturę, zanim kliknę "sprawdź odpowiedź". Raz klawiatura razem z zupełnie niepotrzebnym paskiem na dole: "lekcje, powtórki, gry, profil" zakryła mi nawet obszar, w który wpisywałam słowo. Tak, że musiałam schować klawiaturę, żeby zobaczyć, co napisałam! Absolutnie należy zlikwidować ten pasek na dole, gdyż zakrywa ekran powtórek.
L
lechatgris
darkobo - Może nie tyle zlikwidować pasek na dole, co zmienić organizację ekranu tak, żeby nie przykrywał on przycisków z odpowiedziami. Mam nadzieję, że informatycznie jest to do ogarnięcia. - rok temu
nautrami - Tak jak napisał @darkobo, wystarczyłoby po prostu zmniejszyć to wielkie okno do wpisywania odpowiedzi, dzięki czemu i pasek na dole, i przyciski "sprawdź odpowiedź"/" podpowiedź" byłyby widoczne. Przy okazji schludniej by to wszystko wyglądało i zdecydowanie byłoby to o wiele bardziej praktyczne. - rok temu
marta.kopa - Dziękujemy za Wasze sugestie, pracujemy tutaj nad zmianami. Wszystko zależy od ekranu telefonu, systemu i samego słówka - tak, jak wspominacie są one różne - niektóre mają obrazek, dodatkowe tłumaczenia, synonimy, notatki itd. wszystko to sprawia, że prezentacja takiego słowa robi się wyjątkowo długa i koliduje z klawiaturą i nawigacją.
Mamy już kilka pomysłów na poprawki, ale poprosimy o chwilę cierpliwości.
- rok temu
jan-tczew - czekamy. Na razie nie da się z tego korzystać bo albo nie widać wpisywanego tekstu (nie mieści się na ekranie) albo zamiast w przycisk 'sprawdź odpowiedź' trafiam w przycisk 'lekcje' - rok temu
marta.kopa - Zmiana pojawiła się już na platformie - zachęcamy do sprawdzenia. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki