Kilka spostrzeżeń - korzystanie z eTutora

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
cześć, korzystam ledwie kilka dni po dłuższej przerwie, ale zauważam pewne rzeczy, które można poprawić chyba dość szybko

1. Wersja mobilna
+ super, że są lekcję w wersji mobilnej - wcześniej nie było ;)
- powtórki - Android - tu jest słabo. Zaczynam coś wpisywać i niestety klawiatura wyjeżdża mi od dołu zasłaniając wyraz/zdanie więc musze niepotrzebnie scrolować to bardzo irytujące - szczególnie przy zdaniach

2. Wersja komputerowa - sugestia
Przydałoby się (albo juz jest a nie potrafię znaleźć) informacja o czasach w danej lekcji. Chcąc powtórzyć sobie coś dotyczącego czasu czy budowy zdania w tym czasie znalezienie tego klikając po każdej lekcji jest masakryczne. Może jakiś nie wiem "spis treści" z krótkim opisem.
drolcak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za wiadomość. Odpowiadając kolejno na Pana sugestie:

1. Przekażemy Pańską propozycję do osób decyzyjnych.
2. Polecamy spis stron lekcji według typu, dostępny na stronie: https://www.etutor.pl/lessons/by-type

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji :-).
aleksandra.rosiek
mlesniewska1 - Można także przeszukać całą Gramatykę z kursu wg spisu treści w menu "Hamburger" - Gramatyka - Materiały gramatyczne - i przykładowo trzecie od dołu są Czasy (rozwijany odnośnik na szczegółowe linki): https://www.etutor.pl/grammar - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@aleksandra.rosiek - bardzo dziękuję za odpowiedź :)
@mlesniewska1 - super, nie znałem tego, dziękuję;-)
drolcak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Powtórki na Androidzie doprowadzają mnie do szału - strasznie to niewygodne.
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kwestia dotycząca klawiatury zasłaniającej połowę ekranu podczas wykonywania powtórek, została przez nas zauważona i potwierdzona. Nasi programiści już pracują nad poprawieniem tego aspektu w aplikacji dla Androida. Dziękujemy Państwu za czujność i zwrócenie uwagi na sprawę.
dawidturek
futbolowa - I jak im idą te prace? :) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeszcze o androidzie i apce powtórki są całkiem sympatyczne zazwyczaj jak telefon jest w pionie a odpowiedź mieści się w jednej linijce inaczej ...
Ale w lekcja kiedy trzeba uzupełnić słowo w zdaniu na fioletowym tle to porażka niestety nie dość że widać tylko 4 znaki to jeszcze poprawna odpowiedź jest kompletnie nieczytelna może to też da się poprawić
Dusiak11

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nasi programiści opracowują właśnie poprawkę, która do końca bieżącego tygodnia wyeliminuje wspomnianą przez @Dusiak11 niedogodność przy wpisywaniu liter w tzw. "maskach", tak żeby fioletowa "maska" nie zasłania reszty literek w haśle.

Co do sprawy klawiatury zasłaniającej połowę ekranu przy wykonywaniu powtórek mobilnie, to nasi programiści testują kilka różnych rozwiązań. Wynika to z tego, że przy próbie wpisania odpowiedzi zawsze pojawi się klawiatura, a Aplikacja będzie zmuszona przesunąć w dół stronę, aby pole z odpowiedzią było widoczne. Klawiatury są różne, jednak zazwyczaj zajmują 40-50% ekranu, w związku z czym bardzo możliwe, że zmniejszymy trochę okienko z pytaniem, w którym obecnie jest sporo wolnego miejsca. Gdy sprawa zostanie skutecznie rozwiązana, poinformujemy Was na Forum :)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kiedy możemy się spodziewać wprowadzenia w życie rezultatów 4-miesięcznej pracy programistów nad zmniejszeniem okienka z tekstem/automatycznego przewijania ekranu przy powtórkach w aplikacji? Przewijanie kilkadziesiąt/kilkaset razy dziennie ekranu, aby podejrzeć tekst jest irytujące.
Jerronimo
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,
czy ostatnio była wykonywana aktualizacja aplikacji na androida? Posiadam telefon z androidem 4.2.2 i od 2 dni aplikacja przestała właściwie pracować tzn. nie jestem w stanie rozwinąć menu znajdującego się w górnym lewym roku ani wykonać powtórek.
czarny69666

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wskazana niedogodność dotyczy starszych wersji Androida, które nie są już wspierane przez naszą Aplikację - najlepiej działa ona na Androidzie 4.4 i nowszych. Zostało to opisane w wymaganiach technicznych w Pomocy:

https://www.etutor.pl/help/technical-requirements

Wynika to z tego, że Google oparło wersje 4.4 na zupełnie innym kodzie niż we wcześniejszych wydaniach, co całkowicie zmieniło budowę tego oprogramowania.
W związku z tym, mimo że wersji Androida poniżej 4.4 już nie wspieramy, sprawa została przekazana naszym programistom, którzy znajdą przyczynę tej niedogodności i wprowadzą poprawkę w kodzie Aplikacji. Dlatego też, prosimy o cierpliwość i przepraszamy za zaistniałą niedogodność.


Jeżeli chodzi o kwestię przewijania ekranu Aplikacji z powodu pojawiającej się klawiatury, to nasi programiści cały czas testują kilka różnych rozwiązań. Ta sprawa jest bardziej zaawansowana z uwagi na to, że musimy brać pod uwagę zawsze wysuwającą się klawiaturę, która zabiera obszar roboczy na ekranie smartfonów. Tak są zbudowane systemy Android oraz iOS i nie da się tego łatwo "przeskoczyć" :) Nie zmienia to faktu, że nasi programiści eksperymentują w celu uzyskania najbardziej optymalnego rozwiązania dla Użytkowników :)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomoc i wsparcie