ZALOGUJ SIĘ

Abonament Travel English - nieprzedłużenie

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Witam. We wrześniu kończy mi się abonament kursu Travel English. Co się stanie, jeżeli go nie przedłużę? Znikną wszystkie moje postępy w nauce dotyczące tego kursu oraz wszystkie słowa dodane do powtórek?
M
Marcin_1988

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

D
DagusiaC

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zarówno postępy jak i słówka dodane do powtórek dotyczące kursu Travel English zostaną zachowane w systemie w przypadku chęci przedłużenia w późniejszym czasie :)
piotrek0515
Pracownik eTutor
dhuode - A jak to wygląda w przypadku kursów, które można kupić za zebrane monety (Say it!/Dirty English)? - 5 lat temu
tlstar - Nie ma znaczenia: powtórki ze wszystkich rodzajów kursu "wpadają do jednego worka". - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Zarówno postępy jak i słówka dodane do powtórek dotyczące kursu Travel English zostaną zachowane w systemie w przypadku chęci przedłużenia w późniejszym czasie"

Pracownicy eTutor zdecydujcie się na jedną wersję. Inna z osób pracujących u Was pisze, że słówka dodane do powtórek zostają zachowane nawet w przypadku braku przedłużenia kursu.
M
Marcin_1988
Barbara.m - Może chodzi o to, że zostaną zachowane (i będzie dostęp do słówek dodanych do powtórek) na wypadek gdyby w przyszłości znowu chciało się wykupić dostęp? Choć dziwnie jest to zredagowane... - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Po upłynięciu ważności płatnego abonamentu na jeden z kursów, Twoja historia nauki przechowywana jest przez co najmniej dwa lata od daty Twojego ostatniego logowania na platformie. Jeśli więc w tym czasie zdecydujesz się na ponowne zamówienie kursu, będziesz mógł go kontynuować, nie tracąc historii przerabianych wcześniej lekcji, ćwiczeń i powtórek (o ile dane elementy będą w dalszym ciągu dostępne w ramach zamówionej usługi). Dostępna jest także funkcja zresetowania zapisanych informacji o postępach."
- https://www.etutor.pl/regulamin/ - ostatni akapit punktu 8.

Elementy (słówka) w powtórkach:
Źródło, z którego dodaje się jakiś element do systemu powtórek, nie ma znaczenia. Może to być słownik diki.pl, lekcja specjalna, kurs podstawowy (A1-C2), Say It!, Travel English, ...
Posiadanie ważnego abonamentu na jakikolwiek kurs daje dostęp do systemu powtórek ze zgromadzoną przez użytkownika bazą. Oznacza to, że jeden abonament można (nawet z przerwą) zastąpić abonamentem na inny produkt etutor, by utrzymać (odzyskać) dostęp do systemu powtórek. Jego elementy nie przepadają.
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
dhuode - I to by było dla mnie idealne. Korzystam z dowolnego kursu, ten kurs przerabiam, ale żadne powtórki mi nie przepadają, wszystko idzie dalej według algorytmów. Chciałabym tylko, żeby któryś z pracowników eTutora to potwierdził, bo te odpowiedzi nie zawsze są jednoznaczne. - 5 lat temu
tlstar - Nie ma potrzeby potwierdzania. Jest to WYRAŹNIE (!) zastrzeżone w Regulaminie https://www.etutor.pl/regulamin/ w poz.8/ w części "Historia nauki na koncie" - wszystko przechowywane co najmniej 2 lata od ostatniego zalogowania się. ~~parseq już na to zwrócił uwagę. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
dhuode - Z tektu wynika, że masz przechowywaną historię powtórek, a nie dostęp do nich.
Zresztą okaże się, bo skończyła mi się ważność jednego z kursów, więc będę widziała, jak to działa. :)
- 5 lat temu
tlstar - Nie doczytałeś całości :-( Z tekstu regulaminu (jasno) wynika, że masz przechowywaną "historię", a jak wznowisz naukę (!) czyli opłacisz kurs, to nie tracisz tego co zrobiłeś wcześniej i wówczas masz do tego DOSTĘP. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
grd - Ja mogę potwierdzić, miałam nieopłacone konto prawie 2 lata, po ponownym opłaceniu abonamentu cały system hulał jak wcześniej. Dodam, że w okresie, kiedy abonament nie był opłacony, można było przeglądać i organizować słówka dodane do powtórek. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podsumowując, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z tą kwestią :)

1. Wszystkie słówka dodane do modułu powtórek są zachowywane na koncie - nawet wtedy, gdy abonament już wygaśnie.
2. Nie ma także znaczenia, z jakiego kursu elementy zostaną dodane - zarówno słówka z kursów płatnych (jak Travel lub eTutor angielski), jak i nabywanych za monety (np. Dirty English) przechowywane są na koncie i nie zostają usunięte, gdy wygaśnie dostęp do kursu.
3. Jeśli na koncie nie jest w danej chwili aktywny żaden abonament, zablokowaniu ulega dostęp do modułu powtórek. Oznacza to w praktyce, że nie ma możliwości przerabiania zawartych tam słówek, te jednak nadal są tam zapisane i będzie można do nich wrócić w przypadku odnowienia dostępu.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki