ZALOGUJ SIĘ

Co się dzieje z kontem po zakończeniu abonamentu?

10 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Czy ktoś umie mi odpowiedzieć co się stanie w dniu kiedy zakończy się okres opłaconego abonamentu a ja go nie przedłużę?? Nie będę mogła wogóle wejść na tą stronę?? Czy też będę mogła powtarzać te lekcje które przerobiłam i te słówka które mam wpisane w powtórki??
B
bmz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Wątek przeniesiony do działu Pytań.

Po zakończeniu trwania abonamentu zablokowaniu ulegną Lekcje i Powtórki. Utracony zostanie również dostęp do systemowych list słówek. Natomiast nadal będziesz mieć możliwość zalogowania się na konto i przeglądania oraz edytowania zawartości utworzonych w czasie trwania abonamentu własnych list słówek, a także wypowiadania się w ramach zakładki Społeczność.

Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nic po prostu nie masz dostępu do lekcji, zadan itd.
S
steyszyn1980
agata12345678910 - mam taką samą racie
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mam pytanie czy po ukończeniu kursu języka angielskiego otrzymuje się jakiś certyfikat ukończeniu kursu?
T
tereska11
Ewa-Sally - Jak wykupisz sobie egzamin, to dostaniesz.
Zajrzyj do zakładki 'Certyfikaty' (kliknij na trzy paseczki z prawej strony górnej belki).
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

i ja się z pytaniem podepnę - czy w przypadku, gdy nie opłacę abonamentu na czas, a powiedzmy po miesiącu kupię kolejny abonament, to stracę dotychczas zapisywane słówka w powtórkach?
K
Knapers
a.kosmal - @Knapers, nawet jeśli przedłużenie abonamentu będzie miało miejsce jakiś czas po tym, jak wcześniejszy abonament wygaśnie, dotychczasowa historia nauki zostanie zachowana ;)

Pozdrawiamy,
Zespół eTutor
- 10 lat temu
Stempelek - z powtórkami potwierdzam a i dodam, ze w lekcjach zachowują się napisane wypracowania :) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po wygaśnięciu abonamentu m.in. nie da się inaczej, jak tylko w odpowiedzi na pytania językowe innych użytkowników (lub w komentarzach do nich), zamieścić swojego spostrzeżenia typu:

O, słówko dnia dziś w sam raz/jak znalazł na środę przed Tłustym Czwartkiem!
https://www.etutor.pl/szukaj/?q=knead&mode=dictionary&langpair=en::pl

Albowiem wygasł mi abonament i nie mogę zamieszczać własnych pytań ani nawet dopisywać się do wypowiedzi na forum. :)
askawska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nic, po prostu nie możesz korzystać z ćwiczeń, powtórek i lekcji itd.
dptasz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki