ZALOGUJ SIĘ

Powtórka słówek po wygaśnięciu abonamentu

13 lat temu
Wykupiłam abonament i dodaje do powtórek słówka z lekcji. Dlaczego te słówka nie zapisują się na listach: Moje słówka. Czy to oznacza że po wygaśnięciu abonamentu nie będę mogła powtarzać tych słówek?
K
kaska385

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

nie wiem , może wciskasz zły klawisz bo zeby dodac do powtórek trzeba wcisnąć 4 ;)
rgrabowska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wydaje mi się że do list Moje słówka dodają się elementy dodane prosto ze słownika, albo możesz je tam dodawać wpisując ręcznie.
Natomiast jak klikniesz w zakładkę obok tj. Dodane do powtórek tam będziesz miała listę słówek z lekcji które dodałaś do powtórek.
Krasnala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Słówka dodane ze słownika są dostępne w powtórkach nawet po wygaśnięciu abonamentu, natomiast te z lekcji po tym okresie nie są powtarzane, jednak po ponownym przedłużeniu abonamentu są znów dostępne :)
paulina2701
Tez_ja -
Pytanie dodatkowe: po wygaśnięciu abonamentu można dodawać słówka ze słownika czy tylko mamy te, które sobie "uzbieraliśmy" będąc uczniami?
- 13 lat temu
efogt - Kiedy nie masz abonamentu możesz utworzyć tylko jedną listę słówek i ilość miejsc na tej liście jest ograniczona, zdaje się że jest to 500 słów. Więc jeśli wygaśnie Ci abonament a Twoja lista słówek jest pełna, to raczej nic do niej nie dodasz, chyba że usuniesz zwroty już na niej istniejące. To taka moja logiczna dedukcja...Mam nadzieję że wydaje się być logiczna... - 13 lat temu
paulina2701 - W takim razie warto wtedy zdecydować się na usunięcie tych już lepiej poznanych słówek, żeby zrobić miejsce nowym. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
efogt - Teoretycznie Paulina masz rację, nie wiem czy tak można bez abonamentu ale wiesz co to za nauka....dodawanie usuwanie...dodawanie usuwanie....ZAPOMINANIE:) Pozdrawiam serdecznie:) - 13 lat temu
paulina2701 - Uwierz, że można :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki