ZALOGUJ SIĘ

Co dzieje się w sytuacji, gdy zrealizuje się już cały materiał?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Zastanawiam się, czy jeśli już przerobię to co mnie interesuje, stworzę swoją listę słówek, to czy gdy wygaśnie mi abonament będę musiała wykupić kolejny aby mieć dostęp do moich powtórek. Słownik niby jest darmowy, ale stworzone wcześniej powtórki tylko są dostępne w abonamencie? A co z moimi listami słowek które sama stworzyłam?
M
mygmyg

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Możesz stworzyć za darmo tylko jedna listę. Powtórki są częścią płatnego kursu. Nie płacisz, nie ma powtórek. Wystarczy poczytać. Po to jest zakładka "pomoc".

https://www.etutor.pl/pomoc/dodawanieslowek.php#numbases
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Własne listy słówek nadal będą dostępne i będziesz mogła je powtarzać. Natomiast listy lekcyjne po wygaśnięciu abonamentu nie są już dostępne. Taka sytuacja przydarzyła mi się w ubiegłym roku. Miałam kilka własnych list wcześniej utworzonych i wszystkie mogłam powtarzać. Może to ograniczenie do 1 listy, o którym mowa w regulaminie dotyczy tylko tworzenia nowych list. Po wykupieniu abonamentu po przerwie powróciły wszystkie listy lekcyjne (niestety wszystkie natychmiast dodały się do powtórek). W każdym razie tak się rzeczy miały pół roku temu.
B
barwa.jesienna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzam, po skończeniu się abonamentu nie masz już dostępu do pełnej listy słówek dodanych do powtórek. Miałem tak miesiąc temu. Po ponownym wykupieniu abonamentu wszystko powróciło do normy.
Pzdr
Pawel3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.