ZALOGUJ SIĘ

Nauka z eTutor po upływie terminu

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Mam pytanie...co się stanie gdy minie rok...i nie zdążę przerobić materiału...albo gdy będę chciała powrócić do materiałów....Czy gdy minie termin nie będę miała możliwości korzystać z materiałów???
binia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 11

Z tego co wiem, to jeżeli wykupisz abonament na dalsze korzystanie z etutor Twoje materiały będą ponownie dostępne. Pozdrawiam
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki ;-)
Pozdrawiam również.
binia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest też możliwość zaproszenia znajomego co daje nam 7 dni abonamentu gratis:)
DOM12345
Gość - Tak to prawda, ale znajomy nie może być zarejestrowany na "e-tutor". Po zarejestrowaniu na
"e-tutor" zaproszony znajomy i zapraszający otrzymują 7 dni abonamentu gratis.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czyli jak zaproszę 100 osób...to będzie 70 dni itd. ;-)
binia
hilbert - 700 dni, 100x7 = 700 :) - 11 lat temu
binia - Fakt 700 dni a nie 70 ;-)
Jestem zakręcona jak baranie rogi albo jak ruski termos. :)
Już widzę jak nauczę się angielskiego z moim roztrzepaniem. ;-)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fakt 700 dni ;-)
binia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jak dasz rade:)
DOM12345
binia - Tak...to będzie trudne...;-)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A czy w regulaminie nie było, że dane będą przechowywane tylko przez pół roku?
futbolowa
binia - Nie orientuję się za bardzo...bo jestem tu od niedawna...
szkoda, że wykupując kurs po upływie terminu...nie ma człowiek dostępu do materiału...
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Znalazłam w regulaminie eTutor w zakładce "Abonament i dostęp do kursów"

"....Po wygaśnięciu opłaconego okresu abonamentu dostęp do treści opłaconego kursu jest blokowany. Użytkownik nie ma obowiązku przedłużania abonamentu na kolejny okres, ani też przesyłania do Usługodawcy powiadomień o rezygnacji z kursu (o ile nie zawarł odrębnej umowy na korzystanie z platformy eTutor.pl, która stanowi inaczej). Dane na temat historii nauki Użytkownika są jednak zachowywane przez okres minimum 6 miesięcy, o ile Użytkownik nie skasuje ich samodzielnie bądź nie zgłosi chęci usunięcia konta. Gdyby w przyszłości abonament został przedłużony, Użytkownik będzie mógł kontynuować kurs, nie tracąc historii przerabianych wcześniej lekcji i wykonanych powtórek....."
D
daga3030
binia - dzięki...dobrze wiedzieć
- 11 lat temu
daga3030 - Proszę bardzo :) - 11 lat temu
binia - mam jeszcze pytanie z innej beczki...sprawdzałaś moje zadania i ja zatwierdziłam to zaznaczając ptaszka pod awatarem...czy powinnam jeszcze zaznaczyć plusika...
aha jeszcze jedno przy Twojej odp.(odnośnie pytania eTutor po upływie terminu)..w prawym rogu jest + 0 -...pod 0 jest czerwone kółko-co to znaczy...widziałam to wcześniej ale nie wiem gdzie
- 11 lat temu
askawska - Nie mnie pytasz, ale odpowiem.
Plusa możesz postawić zawsze, niezależnie od "ptaszka", jeśli masz (a masz) wystarczającą liczbę punktów reputacji.
Minusować możesz "po setce" choćby co 15 minut, ale przeważnie dotyczy to odpowiedzi skrajnie niepoprawnych lub wprowadzających w błąd, ewentualnie wyjątkowo nieuprzejmych.
Kółeczko czerwone służy, zdaje się, do zablokowania w Twoim widoku postów od osoby, która Ci wyjątkowo dokuczyła i nie chcesz mieć z nią nic wspólnego. Ale nie jestem pewna, bo jeszcze tego nie robiłam. :)
- 11 lat temu
binia - Ale mi nikt nie dokuczył...haha...jeszcze...może ja komuś nieświadomie dokuczyłam... - 11 lat temu
binia - Oooo...Hilbert też ma takie kółko czerwone...a dodał tylko komentarz na moje błędne wyliczenia matematyczne...:) - 11 lat temu
askawska - Zdaje się, że te kółka widzi tylko autor pytania i zapewne pod wszystkimi odpowiedziami w swoim wątku. - 11 lat temu
binia - Już dopatrzyłam się...Te osoby które udzieliły odp. nie mają tego kółka a te co dodały komentarz to mają...daję sobie rękę uciąć,że ja udzielając komentarza inni widzą takie kółko u mnie...w moim wątku nie mam kółka....
dzięki...
ależ się czepiłam tego kółka...
- 11 lat temu
askawska - No właśnie, Ty w kółko o tych kółkach. :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
binia - Już przestaję...hahaha
Spokojnej nocy....bez kółek
- 11 lat temu
DAD - Sprawdziłem te Wasze kółka :P

Autor tematu, ma możliwość zablokowania kogoś w swoim wątku. Nie ma znaczenia czy to odpowiedź czy komentarz. Takie kółko nie pojawia się przy wypowiedziach znajomych, których ma się dodanych. Sprawdziłem to na jednym z moich tematów, co by chyba potwierdzało.
- 11 lat temu
daga3030 - Dzieki za odpowiedzi ;) Ja sama nawet nie wiedziałam do czego służy czerwone kółeczko. - 11 lat temu
binia - DAD masz rację...daga dodała mnie do swoich znajomych i kółko automatycznie znikło ;) - 11 lat temu
quantum137 - > Autor tematu, ma możliwość zablokowania kogoś w swoim wątku.
Dopowiem tylko, że działa to globalnie a nie tylko w poruszanym wątku i całe szczęście...;>
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

kurcze...parę dni mnie nie było....
binia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podpinam się pod ten wątek, żeby nie powielać.


Otóż: ponieważ nie stać mnie już na naukę z eTutorem i wkrótce moje konto zostanie zablokowane, chciałam zapytać, jak długo historia moich działań będzie zapisana i bezpieczna w systemie. Kiedyś w regulaminie znajdował się punkt mówiący o sześciu miesiącach, a teraz go nie ma. Zastanawiam się więc, czy za rok, może dwa, będę mogła po przedłużeniu abonamentu korzystać z niego od momentu, w którym się zatrzymałam, czy trzeba będzie wszystko przerabiać od nowa?
futbolowa
rupcio - nie dali Ci zniżki 50%?? - 10 lat temu
futbolowa - Haha, nie, czemu mieliby? :)
Chociaż mąż się śmieje, że gdybym za każdego użytkownika wyszukiwarki, który trafia na moją stronę po wpisaniu 'etutor opinie' dostawała jeden dzień abonamentu, w każdym miesiącu miałabym abonament przedłużany o trzy-cztery lata. To by dopiero było :) Nauka do końca życia!
- 10 lat temu
rupcio - pewnie jak napiszesz maila z pytaniem o wysokość rabatu to Ci dadzą. Ja ostatnim razem dostałem 50% a nie jestem bardziej zasłużonym użytkownikiem niż Ty:)
- 10 lat temu
beatusmartinus - Staraj się koniecznie o ten rabat! Powinni Ci przyznać! - 10 lat temu
futbolowa - Być może, ale szkoda mi zawracać "górze" głowę + i tak obawiam się, że nawet jakbym zdobyła te 50%, za pół roku okazałoby się, że będę żałować, bo np. po wydaniu potomstwa na świat nie będę w stanie się uczyć ;) Po prostu chciałam mieć pewność, że będzie tu kiedyś do czego wracać. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Futbolowa, fajnie, że ponownie poruszyłaś ten temat. Do tej pory byłem święcie i nieświadomie przekonany, że nasze przerobione materiały zostają tu tak długo, dopóki sami nie zlikwidujemy konta. Szkoda by było, gdyby po pół roku miałoby się nam to tracić...
beatusmartinus
futbolowa - Może okaże się, że przechowywane są na wieczność? Oby! Bardzo przez te lata polubiłam eTutora i chciałabym, gdy nadejdą dla mnie lepsze dni, móc dalej z niego korzystać :) - 10 lat temu
baassiam - Pozostaje więc życzyć Ci tych lepszych dni :) - 10 lat temu
futbolowa - Pewnie, że tak, dziękuję :) Źródeł nauki jest wiele, na pewno coś sobie znajdę. A badania mówią jasno - kobiety, które uczą się w ciąży, rodzą mądrzejsze dzieci ;) - 10 lat temu
rupcio - Ja co prawda nie rodziłem:) ale jako ojciec wiem, że w początkowym okresie dzieci dużo śpią więc mam nadzieje, że nie trafi cię wersja dziecka z insomnią i będziesz miała czas na naukę. Powodzenia w macierzyństwie i nauce angielskiego. Jedno drugiego nie wyklucza a jak już będzie miał dzieciak z 5-6 lat to możecie uczyć się razem. Jest zabawnie. - 10 lat temu
futbolowa - Wiesz, ja swego czasu miałam ambitny plan wychowywania dziecka od razu dwujęzycznie. Mąż miał mówić po polsku, ja po angielsku. Ale chyba nie czuję się jeszcze na tyle pewnie, by tak działać. W każdym razie mnie cudownie uczyło się języka, gdy miałam trzy lata i mam nadzieję, że moje potomstwo również polubi zgłębianie wiedzy tak wcześnie :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.