ZALOGUJ SIĘ

Dodane powtowrki a koniec abonamentu

13 lat temu
Mam pytanie odnosnie powtorek. Czy jak mam abonament i mam dodanych juz dosc duzo powtorek i skonczy mi sie ten abonament to bede mogl dalej korzystac z powtorek? Czy algorytm bedzie tak samo mi to wyliczal i rozpisywac. Oraz czy bede mogl dodawac nowe elementu gdy bede bez abonamentu.
D
Dex92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Hej.

Z tego co wiem to musisz mieć wykupiony abonament aby kontynuować powtórki słówek i zwrotów które dodałeś podczas nauki z kolejnych lekcji. Można powtarzać jedynie zwroty dodane do "Moje słówka angielskie". Są to słówka które dodajesz dodatkowo podczas nauki. Osoby które nie mają abonamentu mogą mieć jedną listę słówek którą sami tworzą podczas gdy osoby które mają wykupiony abonament mogą takich list słówek utworzyć 200. Tak więc bez abonamentu zbyt dużo nie powtórzysz. Wiele osób zresztą wykupuje abonament właśnie po to by móc wykonywać powtórki....

Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Jeśli coś się zmieniło to proszę mnie poprawić....
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj,
mój abonament skończył się trzy tygodnie temu, po trzech latach zgromadziłam na swoim koncie 50817 elementów w powtórkach z czego 16545 elementów jest niedostępnych w systemie powtórek, ponieważ wygasł mój abonament na kursy do których należą...
Codziennie mam trochę powtórek - tak około 300 mogę dodawać nowe elementy, poprawiać prace, pisać pytania i udzielać komentarzy - lekcje miałam przerobione wszystkie (z wyjątkiem nowości wprowadzonych w ostatnim czasie)a uczę się teraz więcej z książek, więc i tak nie miałabym więcej czasu dla tego serwisu...
wybierz co dla Ciebie najlepsze... i zawsze możesz wykupić abonament
Ja czekałam na propozycję ze strony serwisu - jakaś promocja... nie doczekałam się więc na razie tak jest jak jest - pozdrawiam
K
KazimieraB
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
ania_85r - Spróbuj sama znalaźć promocję. mam na myśli zakupy grupowe - ja w ten sposób "znalazłam" ten serwis a po pół roku zrobiłam "prezent" siostrze i koleżance. Jak pojawi sie znowu wykupię dostep jeszcze drugiej siostrze :) Pozdrawiam - 13 lat temu
heban_ona - Polecam zajrzeć dziś na grupona jest bardzo korzystna promocja na etutor! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nie wiem co jest w takim razie grane: mój abonament wygasł parę dni temu a nadal mam dostęp do wszystkich powtórek zgromadzonych podczas opłacanego okresu nauki, nawet do tych, które są połączone z płatnymi lekcjami.
yathe
KazimieraB - chyba przez tydzień tak było i u mnie... - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czyli np jak w danej lekcji bede miec slowko performance to jak dodam je ze slownika diki to po zakonczeniu abonamentu bedzie one dalej aktywne?
D
Dex92
paulina2701 - Jeśli zostanie dodane z diki,a nie z lekcji to tak :) - 13 lat temu
efogt - Dokładnie tak:) - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mojej żone kończy się właśnie abonament, czy to znaczy, że dalej będzie mogła robić powtórki? ekstra
jak będzie trochę lepiej z kasą (remont wyssał wszystko) to przedłużę jej, a na razie będzie robić to co już ma
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki