ZALOGUJ SIĘ

prosze was o mala rade w przedluzaniu abonamentu

12 lat temu
jezeli zaprosze nowego uzytkownika i ten nowy uzytkownik zarejestruje sie na etutor a pozniej usunie swoje konto to ja wtedy nadal bede miec przedluzony abonamnet czy mi zabiora te 7 dni? pozdr Gosia
ggosia84
dania57 - na grouponie trwa teraz sprzedaż rocznego kursu za 87 zl może skorzystasz?? - 12 lat temu
ggosia84 - kiiedys na pewno skorzystam ale dzieki - 12 lat temu
almondfairy - z promocji na grouponie mogą skorzystać osoby posiadające już konta czy tylko nowi użytkownicy? - 12 lat temu
ggosia84 - a wiesz co,nie wiem bo nie korzystam z tej strony tylko caly czas na etutorze - 12 lat temu
futbolowa - Co do Groupona: "Należy pamiętać, że zgodnie z warunkami oferty aktywacja kuponu możliwa jest tylko dla nowych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z naszych kursów." - niestety, tylko dla nowych. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie zabiorą tych dni.
quantum137
ggosia84 - dzieki uspokolilam sie bo chce jak najwiecej cwiczen zrobic ktorych do tej pory nie moglam robic - 12 lat temu
quantum137 - Tylko się nie śpiesz i rób tak by przyswoić dobrze materiał. - 12 lat temu
ggosia84 - dobrze Ci mowic,zeby sie nie spieszyc.Mam za malo jeszcze dni a cche dosc duzo cwiczen naprawde zrobic,a mam zalegle powtorki a chce to na sam koniec zostawic tzn jak juz nie bede miec tego darmowego abonamentu - 12 lat temu
efogt - A jak nie będziesz mieć darmowego abonamentu to powtórek chyba nie zrobisz. Żeby wykonywać powtórki trzeba mieć opłacony abonament. Bez abonamentu to chyba tylko "Moje słówka angielskie" można robić z tego co się orientuje, a pododawane z lekcji nie zrobisz. Sprawdź to. - 12 lat temu
ggosia84 - ok dzieki wielkie za pomoc - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak mi się ostatnio skończył abonament to miałem dostępnych około 50% słów jakie dodałem do powtórek. Reszta była niedostępna z oczywistych względów.
Pisze to by podbudować osoby, które zbytnio się przejmują wygaśnięciem abonamentu, gdyż nawet po jego wygaśnięciu nauka jest możliwa, choć w znacznie ograniczonym zakresie.

Oczywiście wpływ na to ma sposób dodawania słówek do powtórek.
Większość dodaje bezpośrednio z diki.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - wielkie dzieki za wiadomosc - 12 lat temu
quantum137 - Nie ma za co. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.