ZALOGUJ SIĘ

Pojawiam się i pełna euforia tutorowiczów

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
355 zaakceptowanych odpowiedzi inne statystyki aktywności zaz powalają na kolana.Pomagał,wyjaśniał był jasną gwiazdą na ciemnym firmamencie działalności Tutora i zaprzestał swojej działalności.Zwracam się do tych ,którym pomógł zaz dalaczego nie pytacie co z nim ?Był Waszym mentorem i co tak szybko zapomnieliście o zaz.Tutor się cieszy ,ba nie ma kto wytykać błędów ,którymi nas karmi na codzień,nawet tutorowi odpowiadacze popełniają masę błędów w swoich profesjonalnych odpowiedziach zaz był profesjonalistą i nie potrafiliście Go docenić.Pozdrawiam zaz gdziekolwiek jesteś i wiedz,że jesteś niezwykłą osobowością miałeś tylko pecha,że Twoja przeogromna wiedza w zakresie j. angielskiego spotkała się ze skostniałym i nieformowalnym tutorem.Zaz wyrazy najwyższego szacunku za wiedzę i za to co robiłeś na forum Tutora
ipon
Janina21 - Dlaczego nie mogę wstawić Ci żadnego PLUSA??? co się dzieje?
Przecież wiadomo, że masz rację!
- 10 lat temu
ewa159 - Chyba jednak nic podejrzanego się nie dzieje, ponieważ ja mogę. Zrobiłam próbę. Nie sądzę, bym była wyróżniona, a Ty Janino ukarana;-) - 10 lat temu
ipon - Nie wiem Janina dlaczego nie możesz ja pod Twoją odpowiedzią mogłam dać zielonego ptaszka.Pozdrawiam - 10 lat temu
Gość - juz mozna



- 10 lat temu
Gość - juz mozna



- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Pojawienie się zaz w zabawie w skojarzenia bardzo mnie ucieszyło. Mam wielką nadzieję że odnajdę go znowu
w odpowiedziach na zadawane pytania. Każda z nich warta była zapamiętania. Pozdrawiam ipon i podzielam jej podziw i wielki szacunek dla wiedzy zaz.
danutka176

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Praktycznie wszystkie osoby, które się udzielały i bardzo starały odpowiadać na pytania przestały bądź zmiejszyły aktywność.
Jedne po miesiącu inne po roku.

Tutorowi nie mam nic większego do zarzucenia ale muszę przyznać, że jest niekonsekwentny i to co obiecywał zostało zrealizowane tylko w części albo zaszyte pod nowym układem strony i niemożliwe do realizacji, np.
Abonament za sugestie... a od jakiegoś czasu bez abonamentu nie można nawet przejrzeć i dodawać sugestii a kiedyś można było to robić.

Jako model biznesowy to strzelanie sobie w stopę.
Wycofanie opieki nauczyciela to strzelanie sobie w obie stopy i kolana, bo to nie jest już szkoła ale swego rodzaju zaawansowana platforma do samodzielnej nauki.
Było to poruszane kilka lat temu w kilku bardzo obszernych wątkach i nie chce mi się tego powtarzać ale się w sumie nie dziwię.

Setki/tysiące/dziesiątki tysięcy? osób z abonamentem z grupona i innych promocji za grosze i kilku(nastu) nauczycieli... to tak jakby z kadry na uniwerku z 800 osób zostawić 10... by to wszystko ogarnęły.
No chyba, że nauczyciele zgodzą się pracować za 30gr/h, wtedy może ich być tylu co potrzeba.

Co jak co, mi to odpowiada bo nie uczę się angielskiego od zera ale wielu osobom może taki model przeszkadzać, bądź zniechęcać do większego wysiłku i porzucenia portalu.

PS. Zainteresowanym podopowiem by skontaktowały się z tutorem osobiście i dowiedziały szczegółów jak i co robić by zostać nagrodzonym za różne sprawy.
Z osobami za to odpowiedzialnymi dialog prowadzi mi się bardzo dobrze i nie mogę w tej kwestii złego słowa powiedzieć, wręcz przeciwnie.

pzd!
quantum137
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
swirex - Podzialem zdanie. Bardzo przydałby mi się nadzór nauczyciela. Przy sprawdzaniu tekstów pisanych w danych lekcjach jak i może swego rodzaju lekcje w postaci samej konwersacji na czacie i poprawianie pisowni i składni zdań. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nikt chyba nie może zapomnieć o Zaz. Zaz ożywiał nasze nudnawe poczynania, które bez żadnego wsparcia etutora wydają się coraz mniej istotne, a wręcz bezsensowne. Czy warto pisać wypracowania kiedy nie ma się pewności, że ktoś je sprawdzi? Najwięcej można się nauczyć właśnie na wytkniętych błędach. Niemal codziennie sprawdzam czy Zaz nie pojawi się ponownie (w ostatnim tygodniu zauważyłam słaby oddźwięk). W sumie jednak wcale się mu nie dziwię po kilku bardzo niestosownych dyskusjach dotyczących poprawianych przez niego wypracowań.
Bardzo nam ZAZ-a brakuje i popieram serdecznie apel ipon wraz z serdecznymi pozdrowieniami dla ZAZ!!! i wszystkich osamotnionych...
J
Janina21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Muszę przyznać, że porzucanie uczniów jest dla nauczyciela zwykle przykre, szczególnie gdy uczniowie są zdolni i chcą się uczyć :). Ale dużo racji mają Janina21 i ipon. Nie ukrywam, że poświęciłem tu sporo czasu, co dało mi satysfakcję ale nic poza tym. Nie uczę się tutaj, więc nie mam dostępu do większości funkcji, do żadnej lekcji, do kawiarni itd. Pojawiły się też pewne niemiłe komentarze od osób, które niezbyt dobrze znają angielski a chciały mi udowodnić, że to ja nic nie wiem. Tutor miał możliwość rozwinąć ze mną współpracę z pożytkiem, mam nadzieję, dla wszystkich, ale nie był zainteresowany. Nawet zacząłem odnosić wrażenie, że to eTutor robi mi łaskę, że mogę się tu udzielać ;). Uczenie angielskiego i tłumaczenie to mój zawód, a tutaj czasami musiałem wykłócać się, że coś jest tak a nie inaczej. Bywa tak, że się odechciewa. Niemniej jednak zaglądam czasem na eTutora i sprawdzam, co się dzieje. Ostatnio pobawiłem się w skojarzenia :). Ponadto moi znajomi wiedzą, że mogą zawsze do mnie napisać. Może się jeszcze tu pojawię, na 'pełny etat' to musiałby tutor wykazać większą inicjatywę.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej nauki.
zaz2013

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi ipon-ko, Janina21,DOBRE! Plus dla Ciebie. Ja, ze swojej strony również jestem wdzięczny dla zaz2013 za ciekawe, pełne wypisy w zagadnieniach dotyczących gramatyki angielskiej.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co jak co ale bez zaza to nie wiem czy wgl wykupywałabym tutaj nadal abonament !:) Wolałabym już sb kupić jakieś dobre repetytorium i się z niego uczyć :)Rzadko można spotkać człowieka z taką pasją. Etutor po prostu nie wie jaki skarb może stracić !:)
be-alright

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> Praktycznie wszystkie osoby, które się udzielały i bardzo starały odpowiadać na pytania przestały bądź zmiejszyły aktywność.
Racja.

Kiedys podobno kazdy uczen mogl liczyc na pomoc nauczycieli etutor.
Z drugiej strony nauczyciel musi zarobic na swoja pensje, a sprawdzanie prac jest tylko jednym z elementow skladowych abonamentu.
Niestety przy tak duzej liczbie sprzedawanych abonamentow nawet Zaz nie bedzie w stanie odpowiedziec na wszystkie pytania, sprawdzic wszystkie prace i co rownie wazne wysluchac nagran.
Etutor powinien pomyslec o przywroceniu opieki nauczycieli dla WSZYSTKICH uczacych sie.
Juz dawno bylo to sygnalizowane, ale jak quantum137 trafnie zauwazyl etutor jest niekonsekwentny.
TopMan
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.