ZALOGUJ SIĘ

Kurs Dirty English- powtórki po zakonczeniu kursu

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Załóżmy, że przerobiłem cały kurs Dirty English.
Następnie abonament na ten kurs wygasa, natomiast przedłużam kurs podstawowy (płatny).

Czy elementy dodane do powtórek w ramach Dirty English, pojawią się w bazie i algorytm będzie używał tych rekordów przy powtórkach?
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

M
mosiek87
kktm - dzieki dokładnie o to pytałem - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzamy prawidłowość odpowiedzi, której udzielił @mosiek87. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A jak jest z kursem Business English, kiedys mialem wykupiony ten kurs i go skonczylem, czy slowka z tego kursu tez weszly mi do powtorek?
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W przypadku dodanych do Powtórek słówek z kursu Business English działa taka sama zasada jak w przypadku kursu Dirty English - hasła, które dodaliśmy w trakcie dostępu do Business English, zostają w naszych Powtórkach na stałe (o ile sami nie zdecydujemy ich usunąć). Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałbym się tylko dopytać, w ramach Powtórek specjalnych, gdy podepniemy słówka z lekcji z kursu Business English, to po jego zakończeniu tez te słówka będą dostępne, tak? Nie tylko te ręcznie odklikane, które lądują w Twoje słówka?
L
lkurylo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hasła z kursów Business English i Dirty English, które dodaliśmy w trakcie posiadania wykupionego do nich dostępu, zostają w naszych Powtórkach na stałe (o ile sami nie zdecydujemy ich usunąć), zarówno w "Twoich słówkach", jak i utworzonych na ich bazie "Powtórkach specjalnych" Użytkownika. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Hasła z kursów Business English i Dirty English, [...] zostają w naszych Powtórkach na stałe [...] zarówno w "Twoich słówkach", jak i utworzonych na ich bazie "Powtórkach specjalnych" Użytkownika."


Panie Dawidzie, ale z tego wynika, że jednak nie wszystkie słówka dodane do powtórek pozostają w powtórkach po wygaśnięciu abonamentu kursów Business English i Dirty English. Jeśli pozostają słówka z listy "Twoich słówek" to oznacza, że pozostają tylko te wyrażenia, które dodaliśmy bez pośrednio ze słownika (a to można zrobić nawet bez amonamentu) albo z ćwiczenia typu "zdjęcie", gdzie słówko dodajemy klikając na plusik i trafia ono właśnie na listę "Twoje słówka". Natomiast nie zostaną słówka dodane z list słówek. A właśnie o to doprecyzowanie prosił np. lkurylo (lkurylo - dobrze zrozumiałam twoje pytanie?).

To może ja poproszę o jeszcze dokładniejsze doprecyzowanie - czy po wygaśnięciu abonamentu pozostaną w powtórkach słówka dodane w ramach typu ćwiczenia "lista słówek" bądź "lista słówek z obrazkami"?
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W odpowiedzi na Państwa wątpliwości już tłumaczę, jak to dokładnie wygląda z wspomnianymi powtórkami.

Otóż, jeśli mamy aktywny abonament na kurs eTutor angielski albo eTutor niemiecki, a w między czasie wygaśnie nam dostęp do Business English lub Dirty English, z których to dodawaliśmy sobie hasła do powtórek, to dalej mamy dostęp do wszystkich słówek, zwrotów i zdań, jakie dodaliśmy. Umożliwia nam to aktywny abonament na kurs eTutor.
Co innego, gdy nie mamy aktywnego żadnego abonamentu, ponieważ wówczas musimy pamiętać o limicie 500 powtórek, jaki obowiązuje dla Użytkowników bezpłatnych kont.
Mam nadzieję, że teraz udało mi się wyjaśnić Państwa wątpliwości z tym związane.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki