ZALOGUJ SIĘ

Kurs Dirty English - jak Wam się podoba?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Wypróbowaliście nowy kurs dostępny na eTutorze? Jestem ciekawa Waszych opinii :)

Sama powoli zaczynam, ale zniechęca mnie trochę to, że kurs składa się właściwie z samej teorii i wkuwania słówek i zwrotów. Jednak przyzwyczaiłam się do mnóstwa różnorodnych ćwiczeń dostępnych w "klasycznych" lekcjach.

A jak Wam się podoba kurs?
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 14

a jak można się dostać do tego kursu? ja mogę jedynie go wykupić za 500 monet
dania57
futbolowa - Właśnie po wykupieniu za monety :) - 7 lat temu
dania57 - aaa, to muszę jeszcze trochę popracować - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy aby korzystać z kursu Dirty English, trzeba mieć wykupiony abonament na kurs angielskiego? Czy wystarczy opłacony abonament za jakikolwiek kurs, w tym niemiecki? Co w przypadku, kiedy kończy się okres abonamentu?
L
ladysherlockian

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy.
Aby skorzystać z kursu Dirty English, trzeba zdobyć 500 monet, za które można go później wykupić. Dotyczy to wszystkich naszych Użytkowników, którzy mają aktywny abonament. Tym samym, nawet Użytkownik(czka) kursu z niemieckiego po uzbieraniu 500 monet może wykupić dostęp do kursu Dirty English.
Pozdrawiamy.
dawidturek
Barbara.m - Czyli poza 500 monetami warunkiem jest posiadanie również aktywnego abonamentu (na angielski lub niemiecki) - dobrze zrozumiałam? Jeśli komuś powiedzmy za tydzień kończy się aktywny abonament ale dzisiaj wykupiłby kurs to za tydzień po wygaśnięciu abonamentu z kursu też przestałby móc korzystać czy tak? Takie czysto hipotetyczne pytanie :-) - 7 lat temu
futbolowa - Technicznie rzecz biorąc po wygaśnięciu abonamentu nie ma się dostępu do powtórek, więc trudno by było jakoś sensownie z tego kursu korzystać. Natomiast jest to kwestia rzeczywiście do wyjaśnienia przez eTutor, chociażby dlatego, że skoro coś wykupiliśmy, to powinniśmy mieć do tego dostęp.

Ewentualnie może być też tak, że na miesiąc przed końcem abonamentu zniknie użytkownikowi możliwość wykupienia kursu Dirty English.
- 7 lat temu
bmaciaszczyk - ciekawe zagadnienie - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zarówno podział na moduły, jak i sama zawartość została dobrana w genialny sposób. Kurs mega krótki, jednakże mega treściwy i w sumie przyjemny.

Zakładając, że język nieformalny, powitania, pożegnania, wyzwiska, obelgi i rozmowy o sexie stanowia poławę zawartości typowego amerykańskiego filmu, a tym bardziej serialu, jest to milowy krok dla osób, które chcą oglądać filmy w oryginale i bez napisów.

Mi kurs się podoba, polecam.
kktm
futbolowa - Piękne podsumowanie :)))) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzę, że mój pierwszy post zawiera wyłącznie opis negatywnych odczuć i zupełnie zapomniałam napisać, jakie wrażenie zrobił na mnie kurs.

A przecież mimo że nadmiar treści jest pewną niedogodnością, to sam kurs uważam za naprawdę świetny :)

Być może niektórzy z Was jeszcze się wahają i nie chcą zainwestować w kurs swoich wirtualnych monet, ale ja uważam, że warto mu się przyjrzeć - choćby na ten jeden miesiąc (chociaż ja od razu wykupiłam dostęp na dłużej ;)).

W wielu rozmowach z obcokrajowcami słyszałam opinię, że Polacy nie są nauczeni przydatnego języka, a jedynie "języka Szekspira", który wynoszą ze szkoły i którym nikt na co dzień się nie posługuje. Warto więc poznać "lżejsze" słownictwo, przydatne w codziennych sytuacjach, np. przy powitaniach i pożegnaniach czy zwyczajnych rozmowach ze znajomymi.

Przekleństwa to także ważna część języka. I nawet jeśli ktoś absolutnie nie ma zamiaru ich używać, to powinien umieć zorientować się, czy ktoś obok czasem go nie obraża ;)

Krótko mówiąc - polecam, to jeden z najfajniejszych pomysłów eTutora :)
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy planowana jest niemiecka wersja Dirty English?
L
ladysherlockian
rupcio - to byłoby piękne:) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dirty English moim zdaniem całkiem niezły i przydatny. Niestety omyłkowo kliknąłem dwa razy i mam zapłacone za 2 miesiące. Dobrze by było wprowadzić dla użytkowników wykupujących ten kurs jakieś informację zwrotną po kliknięciu, że kurs został odblokowany na miesiąc.
soli

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[zwierzenia 18+]

Od trzydziestu minut męczę się z powtórkami z kursu Dirty English. Za nic nie umiem rozróżnić gejów i pedałów od p* i pedałów, p* od c, f* od k**** itd. Jak to wszystko zapamiętać? ;)))

[/zwierzenia 18+]
futbolowa
Barbara.m - Dodaj notatki z bardziej szczegółowymi opisami ;-)) - 7 lat temu
futbolowa - Staram się, ale to i tak niewiele daje. To zdumiewające, ale ludzie są bardzo kreatywni w kwestii tworzenia wulgaryzmów :) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy, w odniesieniu do sytuacji opisanej przez @soli, jeżeli komuś z Was zdarzy się omyłkowo kliknąć w zakup kursu Dirty English 2 razy, podczas gdy chodziło o zakup na miesiąc, to prosimy o przesłanie do nas wiadomości pod adres: [...]@etutor.pl. Pozdrawiamy.
dawidturek
kktm - IMHO po kliknięciu powinno się pojawić okienko z pytaniem, czy aktywować/przedłużać kurs. Dopiero po zatwierdzeniu powinna byćpodejmowana akcja. - 7 lat temu
dawidturek - Dziękujemy za interesującą sugestię. Przekażemy ją do osób decyzyjnych, aby przemyślały takie rozwiązanie. Pozdrawiamy. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy wszystkie opisy w tym kursie są tylko po angielsku, czy można gdzieś zmienić tez na polski?
Chciałbym sprawdzić obydwie opcje, aby upewnić się że dobrze rozumiem lekcje.
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam prośbę do pracowników platformy o wprowadzenie dodatkowego okna, pytania przy aktywacji kursu. chodzi mi oto, żeby było konieczne potwierdzenie chęci aktywacji kursu dodatkowym potwierdzeniem. Ja korzystam z platformy na telefonie i przy przesuwaniu ekranu aktywował mi się kurs calkiem przypadkowo. A po prostu obecnie wolałabym przerabiać inny kurs.
G
gosia369

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za przekazaną sugestię. Tak się składa, że była ona przedmiotem naszych ubiegłotygodniowych analiz, w związku z czym zdecydowaliśmy o wprowadzeniu do końca bieżącego tygodnia dwuetapowego procesu zakupu kursu za monety - wyświetli się dodatkowy komunikat z prośbą o potwierdzenie. Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po zakończeniu abonamentu na kurs Dirty English podczas wykonywania powtórek nie działa mi dźwięk. Czyli cały czas trzeba mieć aktywny kurs, żeby móc wykonywać powtórki z dźwiękiem?
lalique7
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
dawidturek - Dziękujemy za informację. Prosilibyśmy, aby wykonać test przeglądarki, a następnie kilka instrukcji, jakie są opisane na tej stronie:

https://www.etutor.pl/help/troubleshooting

Zastosowanie wskazówek z tej strony powinno pomóc. W razie, gdyby problemy z dźwiękami nie chciały ustąpić i będzie Pani miała pewność, że można wykluczyć awarię sprzętu, to wówczas prosilibyśmy o informację na adres: [...]@etutor.pl

Pozdrawiamy.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przeszedlem cału kurs Dirty English
w statystykach Your Progres ->Progress in courses
nic się nie zmieniło. Statystyki globalne "eTutor English" zostały na tym samym poziomie.

Wniosek
Kurs Dirty English nie jest wliczany do statystyk globalnych progress.

Proszę o poprawę. Doliczenie progressu z dirty english do statystyk pokazujacych progress całkowity.
kktm
dawidturek - Uprzejmie informujemy, że kurs Dirty English jest odrębną usługą niż eTutor angielski, w związku z czym statystyka postępów jest dla niego prowadzona osobno. Wynik w nim osiągnięty nie rzutuje na zmianę postępu w ramach kursu eTutor angielski, ponieważ są to dwa różne kursy. System informuje nas, że osiągnął Pan rezultat 100% z Dirty English, czego serdecznie Panu gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich kompetencji językowych.
Pozdrawiamy.
- 7 lat temu
kktm - Dziękuje za odpowiedź.

Tak z ciekawości, czy planujecie w ramach języka angielskiego tworzyć jeszcze jakieś kursy tematyczne?
- 7 lat temu
aleksandra.rosiek - @kktm serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, ale obecnie nie planujemy stworzenia nowych tematycznych kursów. Gdyby sytuacja miała ulec zmianie, na pewno będziemy informować :-). Pozdrawiamy. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.