ZALOGUJ SIĘ

Dylemat o kupieniu kursu say it

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Mam ludzie takie pytanie czy kupić kurs wymowy say it bo mam 968 etutor owych monetek są 2 odpowiedzi A tak B nie napiszcie co sądzicie i jak coś innego też napiszcie dzięki :)
Supergrupa
jerzy_pozoga - Oh yes! Ano tak ,to jest trudny , ciężki dylemat. A po angielsku to jest tak> "To be or not to be?" A po polsku z tłumaczeniem > "Uczyć się albo nie uczyć się?" Hmmm...Pozdrawiam :- / - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Przecież to są wirtualne monety, nie żałuj sobie.
Przy całym dobrym portalu edukacyjnym Etutor, ten kurs jest słaby.
piotr.grela
rok temuzmieniany: rok temu
jerzy_pozoga - Hi Piotrze, My starzyki cieszymy się z tego co nam dają , aby się uczyć i fajnie JEST! Uczymy się , punkty wpadają , pogadać można, po polsku i angielsku, fajnie jest! Brawo Piotrze- "..to są wirtualne monety, nie żałuj sobie.", dobre wsparcie. 😀 - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najlepsza opcja to chyba ezamin certyfikujący za 9 000 monet. Ale po drodze warto też skorzystać z tańszych opcji - kurs wymowy, dirty English. Wraz z postępem w nauce dochodzą monety, więc warto je pożytkować na bieżąco :-)
Marcin48
piotr.grela - Zdanie takiego egzaminu poprawia samopoczucie językowe... Również taki egzamin polecam. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kupiłem dirty i na certyfikat to chyba nie starczy tych wszystkich monet
Supergrupa
Marcin48 - Ucz się pilnie i długo - to starczy monet :-) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

do ćwiczenia wymowy, warto zainstalować apkę Elsa, która się w tym specjalizuje.
K
kamz
piotr.grela - Elsa jest niesamowitym programem tylko że, akcent brytyjski uważa za błędny zwłaszcza niewymawianie "r"...
A przypomniało mi się to zjawisko nazywa się non-rothic "r" i występuje w wielu akcentach brytyjskich.
- rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.