ZALOGUJ SIĘ

Sugestie dotyczące ulepszenia aplikacji

zmodyfikowany: rok temuostatnia aktywność: rok temu
Dzienna liczba powtórek sprawia, że już nie robię nowych lekcji. Słówek nauczyłabym się szybciej gdyby były pogrupowane po 10. Tzn. Powrarzam 10 do skutku. Te których nie znam pojawiają się np. po 4 znanym słowie i na koniec znowu powtórka z tych, które słabiej poszły.
Druga sugestia dotyczy umożliwienia powtórki samej gramatyki, np. samych odmian czasowników. Obecnie muszę się naszukać, gdzie to jest, wejść w każdą lekcję i tak potem nic z tego nie pamiętam. Dużo szybciej uczyłam się słówek z programem Profesor Henry. Wasza apka jest super, fajnie wytłumaczona gramatyka, ale powtórki to dla mnie koszmar. Nie cierpię ich i jest to jedyny powód, dla którego po skończonym abonamencie już go raczej nie przedłużę.
3 sugestia dotyczy lekcji dodatkowych. Kupiłam kurs za punkty, ale mogłam z kursu wymowy korzystać w ramach abonamentu. Fajnie by było, gdyby mój opłacony abonament się wydłużył o dni opłacone za punkty.
Sugestia 4. W kursie wymowy mogłoby być więcej wskazówek jak układać narządy mowy, aby wywołać dany dźwięk.
Sugestia 5. Dialogi i zdania są wypowiadane za szybko. Nawet przy korzystaniu ze spowolnienia.
Fajnie, że się rozwijacie
Pozdrawiam.
I
Inka30
londynwarszawianka - Jesli chodzi o gramatyke to pogrupowalabym to w ten sposob jako :
1 gramatyka - repetytorium dla A1
2 gramatyka - repetytorium A2
3 gramatyka - repetytorium B1
4 gramatyka - rep. B2
5 gramatyka - rep. C1
6 rep. C2
Po kazdym skonczonym kursie powinna byc mozliwosc powtorzenia gramatyki, ktora byla przerabiana. Jakis skrot gramatyczny, gdzie mozna przejrzec, a takze powrocic do danych zagadnien.
Jesli chodzi o powtorki to jest ok.
- rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Twój wątek się zdublował. Odpowiemy tutaj: https://www.etutor.pl/forum/thread/1560021-Sugestie_dotyczace_proponowanych_zmian_w_aplikacji..html?unread Ten wątek ukrywamy, żeby zachować porządek na Forum :)
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki