ZALOGUJ SIĘ

Proponuję grupować tematy na forum

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Cześć,

mam małą propozycję, która od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. Mam wrażenie, że od niedawna forum znacznie ożyło za sprawą piotra, londynwarszawianka, marcina, foxymf, abmmichal i kilku innych osób (ogromne brawa dla Was za zachęcanie społeczności do głębszego zastanowienia się nad językiem i od razu taka sugestia do Etutor, że może warto pomyśleć o nagradzaniu najaktywniejszych na forum za ich wkład w rozwój społeczności i aktywności na forum? Np. przedłużenie kursu o określony czas, albo przekazanie kursu z nowego języka na określony czas dla najbardziej aktywnych? ;) - myślę, że byłoby to ładnym podziękowaniem za to, że ktoś poświęca dużo czasu prywatnego, celem pomocy innym uczącym się).

W każdym razie, wracając do wątku - od jakiegoś czasu sam Etutor ma w swojej ofercie znacznie więcej języków, niż tylko angielski.

Przez to, że sporo się tu dzieje, mam wrażenie, że forum nie jest tak przyjemne w obsłudze jak początkowo, ponieważ wszystkie wątki się mieszają i nie wiemy z czym mamy do czynienia, albo co nas czeka w danym wątku.

Fajnie by było przy zakładaniu tematu zaznaczać, którego języka dotyczy. Jeżeli technicznie taka zmiana po stronie Etutora nie jest możliwa, może my, jako społeczność, zaczniemy oznaczać wątki w określony sposób, np.:
- [EN] Temat wątku,
- [ES] Wątek,
- [DE] ...,
- [FR] ...,
- [IT]...

Czy to nie ułatwiłoby nam codziennego korzystania z forum? A może tylko ja lubię mieć wszystko uporządkowane i wolałabym wiedzieć w jaki wątek zamierzam wejść, lub od razu wiedzieć, którego języka dotyczy?
Esency93
londynwarszawianka - Dobry postulat o oznaczaniu watkow literkami jakiego jezyka dotycza, byloby to znaczne ulatwienie dla uczacych sie tutaj.

Jesli chodzi o komentowanie, to jako 'newcomer' chcialam wpuscic troche wiecej 'swiezosci' do watkow oraz zachecic innych do jakiejs glebszej analizy na temat jezyka angielskiego, gdyz im bardziej cos drazymy, tym czynimy nauke jezyka ciekawsza.

W miare mozliwosci, a takze biorac przyklad ze stalych komentatorow staram sie dodawac jakies ciekawostki do watkow, aby byly atrakcyjne i sklanialy do zastanowienia nad danym tematem.
- rok temu zmieniany: rok temu
Esency93 - No i rzeczywiście odnosi to oczekiwany skutek, bo pamiętam, że przez lata niewiele się tutaj działo. A teraz nie dość, że użytkownicy sami tworzą nowe treści to i zespół Etutor jakby bardziej aktywny w ostatnim czasie się zrobił :) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

ciekawe spostrzeżenia
A
AlexaKorni

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W kwestii nagradzania możecie robić to przyznając sobie monety, klikając strzałkę w górę :)
Natomiast przy dodawaniu wątku warto nadać jak najbardziej precyzyjną nazwę, co jest już po stronie naszych serdecznych Użytkowników :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki