ZALOGUJ SIĘ

Poszukiwanie... może ma sens🌋

zmodyfikowany: 2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Od dłuższego czasu nie odzywa się Piotr Grela, jeszcze parę osób brakuje. Mnie brakuje Pani Oli, i jeszcze kilka osób.

Nikt nie ma obowiązku tutaj się angażować. Ale może w jakiś sposób niektórzy wrócą przynajmniej na forum ze studentów i nauczycieli.


By to ułatwić otwieram ten temat. Na jakieś rewelacyjne owoce tego wątku nie liczę, ale może parę osób, które program etutor mają w jednym palcu, tu na forum się ukażą, by tym którzy się uczą pomóc, albo by sobie te osoby pomogły w utrzymaniu gotowości praktycznego korzystania z języka obcego np. ang.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

z plusów które otrzymałem widać iż życzycie temu wątkowi powodzenia.Dziękuję.
abmmichal
piotr.grela - Już wróciłem Michał. Muszę nadrobić trochę zaległości to się odezwę.
Pozdrawiam wszystkich!
- 2 lata temu
darkobo - Fajnie, że wracasz :)
PoZdrókwa!
- 2 lata temu
londynwarszawianka - Nie zawsze komentuje, ale kazdemu watkowi, ktory czytam badz przeczytalam daje plusa, za tworczosc i bycie kreatywnym :) - 2 lata temu
abmmichal - londonwarszawianka -- dawanie plusów za posty jest uzasadnione. Zdecydowanie lepiej jest postawić jeden plus " za dużo ", niż za mało.

Oczywiście jeśli ktoś psuje forum i dialog to z przykrością należy postawić minusik ewentualnie przemilczeć sprawę.
- 2 lata temu
londynwarszawianka - Chyba lepiej przemilczec niz minusowac w mysl znanego przyslowia... - 2 lata temu
abmmichal - londynwarszawianko - realnym uczestnictwie na forum, minusowanie , w moim wykonaniu, jest sytuacją nadzwyczajną, - dawniej zdarzało mi się stawiać minusy -- oględnie mówiąc, za brak zupełnie elementarnej kultury stosowanej złośliwie. Zasadniczo ten problem znikł. Spory wysiłek nauczycieli oraz uczestników forum. - 2 lata temu
londynwarszawianka - Tak kultura to wazna rzecz, zarowno w slowie mowionym jak i w pisanym . Rules are rules :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Piotr, dziękuję - trochę radośniej w sercu. Michał
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki