ZALOGUJ SIĘ

czego tu brakuje w aplikacji, jak sądzicie?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Wiecie czego brakuje w tej aplikacji? Możliwości cofnięcia się do poprzedniego zdania w ćwiczeniach, słówkach, itd.
E
edytaxx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Dzień dobry,

sugestia została przesłana do odpowiednich osób. Aktualnie nie jestem pewna, czy funkcja zostanie wprowadzona. Gdyby jednak tak się stało, to na pewno o tym poinformujemy.

Życzę miłego dnia.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dlaczego na innych platformach anglozof są idiomy, których u was np. pod a i b nie wstępują (słowniki tematyczne)?
Z
zofkag
klaudia.dol - Odpowiedziałam już Pani na to pytanie w wiadomości prywatnej, ponieważ pojawiło się również w zgłoszeniach :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli jesteśmy przy tym, czego brakuje, a co by się przydało, to mnie na przykład brakuje możliwości dodawania notatek gramatycznych i innych zagadnień znajdujących się lub omawianych w lekcjach do czegoś w rodzaju "Ulubionych".
Szukanie ich poprzez "Gramatykę" czasem jest uciążliwe, nie zawsze zakończone sukcesem, a co jakiś czas zdarzy mi się natknąć na notkę, do której po kliku dniach chciałbym powrócić. Pamiętanie o tym, w jakiej to było lekcji jest nieco uciążliwe.
Można byłoby to rozwiązać np. przez dodanie jakiegoś przycisku na stronie notatki i oczywiście sposobu dostępu do listy tych "zapisanych" notatek, np. poprzez "hamburgera".
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

darkobo zwraca uwagę na tzw. drobiazg ważny.popieram.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmiana czcionki to dla mnie bajery i fajerwerki kosmetyczne.

Kiedy został Etutor stworzony był bardzo nowoczesnym i innowacyjnym kursem.
Teraz trochę traci na wartości.

Program do nauki angielskiego powinnen być bardziej inteligentny w nauczaniu wymowy jak np. ELSA aplikacja.
Program do nauki samodzielnie testować czego nie umiemy i uczyć w pierwszym rzędzie to co jest najważniejsze i w czym mamy największe braki.

Super pomysłem było by stworzenie mega testu 1000 pytań z każdego poziomu, który by nam szczegółowo wskazywał, czego nie umiemy i co musimy powtórzyć, do jakiej lekcji wrócić, ze szczególnym naciskiem na zagadnienia trudne: jak użycie czasów gramatycznych, stronę bierną, czasownik po czasowniku z ing czy z to, tworzenie zdań złożonych, mowę zależna...

Brakuje bardzo, tej sympatycznej Pani z paru wideolekcji Etutora, objaśniającej każde zagadnienie gramatyczne.

Jestem przekonany, że niewielu uczących się angielskiego, w tym też i ja, nie lubimy czytać i wkuwać regułek gramatycznych.

Jest tyle innych ciekawych rzeczy do obejrzenia w internecie, co odwracają naszą uwagę np.
https://youtu.be/uhrdq1N9sgQ :-)
piotr.grela
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie brakuje pożytecznej funkcji którą USUNIĘTO nie wiadomo dlaczego chyba dwa lata temu.

To się nazywało REPUTACJA i na takim forum jak to, można było dawać ludziom punkciki (tak jak teraz) za dobrą podpowiedź, sugestie lub uwagę. Im więcej ktoś miał punktów tym teoretycznie więcej wniósł wartościowych informacji do forum.
Co ważne... ILOŚĆ PUNKTÓW BYŁA zawsze WIDOCZNA PRZY NAZWIE UŻYTKOWNIKA I ŁATWO BYŁO ODRÓZNIĆ KTO MA DOŚWIADCZENIE, DUŻĄ WIEDZĘ I UDZIELA POŻYTECZNYCH RAD..

Teraz zamieniono to na jakieś pieniążki, itd. ale, nigdy z nich nie skorzystałem.
:-)))
H
halkins
tlstar - Poza tym ile kto ma monet zupełnie nikogo nie interesuje. Nawet nie wiem, czy to jest w jakiś sposób widoczne u innych użytkowników. A jaką odpowiadający ma reputację było istotne, bo jak wspomniałeś pozwalało ocenić czy wpis pochodzi od użytkownika z doświadczeniem. - 3 lata temu
darkobo - Aktualnie ilość monet wiele nie powie, bo ktoś mógł uzbierać ich sporo ale też i sporo wydać (np. ja :) ), i mało mu już zostało. No i nie zapominajmy, że monety są przede wszystkim za przerobione lekcje i powtórki, a aktywność na Forum to tylko taki drobny dodatek. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie sugestie. Powyższe informacje zostały przesłane do odpowiednich osób. Jeżeli jakaś funkcja zostanie wprowadzona, to na pewno o tym poinformujemy :)
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

piotr, ma rację brak testów, sprawdzających nasze słabości, by je poprawiać; oraz brak ćwiczeń wymowy. to dwa bodaj największe mankamenty etutora.

nawet test poziomujący pokaże w 90 procentach przypadków poziom b1, niezależnie od znajomości języka.

ten krótki dodatek wymowy jaki mamy to bardzo mało.
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki