ZALOGUJ SIĘ

Czy można cofnąć źle oznaczoną odpowiedź?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Czasami źle lub dobrze odpowiem podczas powtórek, ale zdarza mi się błędnie oznaczyć odpowiedź. Można to jakoś cofnąć? Bo już parę razy mi się zdarzyło, że przy błędnej odpowiedzi oznaczyłem dwa, bądź trzy i program mi to zalicza, jako dobrą odpowiedź.
MarcinHezychasta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Nie ma takiej możliwości ale taka funkcja by się przydała.
Z drugiej strony nie ma się czym przejmować, najwyżej takie słowo będzie częściej w powtórkach.
piotr.grela
MarcinHezychasta - Trochę szkoda, ale rozumiem. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

aktualnie nie posiadamy takiej funkcji, bardzo mi przykro. Przekażę jednak sugestię do odpowiednich osób. Jednakże nie jestem pewna, czy funkcja zostanie wprowadzona.

Życzę miłego dnia.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Funkcja oczywista w każdym programie komputerowym ale nie na eTutor. Nawet prosty notatnik posiada taką możliwość!
Temat zresztą już był poruszany:
https://www.etutor.pl/forum/thread/1162918-Powtorki_-_brak_funkcji_cofnij.html?unread
ale niestety eTutor w tej kwestii jest w epoce przed komputerowej i nie chce wprowadzić tak oczywistej funkcjonalności.
N
netis7
tlstar - Tak, to funkcja oczywista w każdym programie komputerowym. Tyle, że taki np. notatnik jest programem lokalnym PC, a eTutor generalnie działa na przeglądarce. To kompletnie różne mechanizmy. Polecenia na PC można cofać. Nawet cofnąć system operacyjny do pewnego momentu wstecz. Ale spróbuj np. oddać głos na jakąś ankietę w portalu internetowym i po chwili cofnąć. Nie da się! Niestety nie jest to więc takie banalne jakby się laikom wydawało na pierwszy rzut oka. edit: Choć prawdopodobnie w aplikacji dałoby się to oprogramować. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
Foxymf - tlstar - w aplikacji można cos takiego oprogramować bez wielkiego problemu, akurat tak się składa, że jestem z branży i wiem, że naprawdę można to zrobić - kwestia tylko priorytetów, a podejrzewam, że dla ET taka sprawa priorytetem nie będzie ... - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki