ZALOGUJ SIĘ

Nauka Angielskiego z AI - konkurencja nie śpi

9 miesięcy temuostatnia aktywność: 8 miesięcy temu
Naila Farhana testuje aplikację do nauki angielskiego ELSA AI: https://youtu.be/ifmGcNiluL8

Wygląda to całkiem nieźle! Podczas gdy konkurencja się rozwija, korzystając z najnowszych trendów, eTutor idzie w drugą stronę i tylko obiecuje przywrócenie usuniętych funkcjonalności.
N
netis7
londynwarszawianka - Elsa, only American English. - 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Wciąż staramy się dla Was rozwijać dodając nowe poziomy na poszczególnych kursach, oraz nowe funkcje na naszej platformie. Będziemy wdzięczni za doprecyzowanie, jakie usunięte funkcjonalności ma Pan myśli.
m.krok.90
Pracownik eTutor
piotr.grela - Delikatnie mówiąc, forma kursów Etutora jest bardzo przestarzała np. do programów typu Ejoy, LLN - Learn Languages with Netflix, Duolingo, Languist...

Dla mnie "starego wafla" jeszcze może być bo używam go z przyzwyczajenia ale dla ludzi młodych Etutor nie stanowi dużej atrakcyjności.

Program edukacyjny powinien testować cały czas uczącego się i dawać mu nowy materiał do nauki i powtarzać w tym czym uczący sobie nie radzi.

Większa grywalizacja by się przydała oraz liczbowe, czy graficzne pokazanie postępów np. w tym tygodniu uczący poznał 50 nowych słów i zwrotów.

Przyszłość należy do programów edukacyjnych AI, które ułożą inteligetnie plan nauki pod każdego uczącego się.
- 9 miesięcy temu zmieniany: 9 miesięcy temu
m.krok.90 - Dziękujemy za opinię Piotr! Oczywiście każdy ma prawo korzystać z dowolnej platformy, która mu odpowiada i jest tym samym dostosowana do jego potrzeb. My jednak również wciąż staramy się ulepszać eTutora i słyszymy wiele głosów doceniających metodę nauki jaką proponujemy. - 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[...]@m.krok.90
Pracownik eTutor - **

Dyskusja na temat usuniętych funkcji była długa i namiętna na tutejszym forum. Wasz pracownik obiecał szybkie przywrócenie usuniętych funkcji. Niestety minęło 2 miesiące i nic. Dla mnie największą stratą jest brak dostępu do informacji o powtarzanym w danym momencie elemencie. Pisałem o tym w tym wątku: https://www.etutor.pl/forum/thread/1606580-Ponownie_wnosze_o_przywrocenie_ikonki_wraz_ze_skrotem_klawiaturowym.html?unread
N
netis7
9 miesięcy temuzmieniany: 9 miesięcy temu
adrianna.wu - @netis7, po ponownym przeanalizowaniu kwestii ikony ℹ️ nie zdecydowaliśmy się na jej przywrócenie. Uporządkowanie przestrzeni w powtórkach było naszym priorytetem, z czego skorzysta cała grupa użytkowników. Tutaj pośpieszyłam się z odpowiedzią, mój błąd, za co przepraszam. Jednak statystyki dla danego hasła są dostępne po kliknięciu w opcje (symbol trzech kropek) > Elementy w powtórkach.

Natomiast w notatkach do powtórek pojawiły się pomocne skróty klawiszowe:
Ctrl + S → zapisuje zmiany w notatce,
ESC → anuluje zmiany w notatce.
- 9 miesięcy temu
netis7 - @ adrianna.wu napisała: "Jednak statystyki dla danego hasła są dostępne [...]"
Niestety, ale to nie prawda. Jeżeli powtarzam jakiś element i chcę go sprawdzić, zanim kliknę 1,2 lub 3 to tego elementu nie znajdę we wskazanym miejscu! Ponadto przywrócenie skrótu klawiaturowego "?" (pytajnik), nie będzie miało żadnego wpływu na "przestrzeń w powtórkach". O ikonce ℹ️ pisałem celem uporządkowania systemu. Dla mnie jest ona zbędna, bo jak używam klawiatury, to sięganie po myszkę jest nieporęczne. Tym samym potwierdzam przydatność przywróconych (nowych) skrótów w notatkach.
- 9 miesięcy temu zmieniany: 9 miesięcy temu
spajk - "Uporządkowanie przestrzeni ....było naszym priorytetem..." czyli poprzekładać w kąta w kąt...udało się!
Ja poproszę o podręcznik obsługi platformy bo niestety gubię się gdzie co jest? Tak skomplikować użytkowanie etutora ...dobrze że nie wykupiłam dozywotnio abonamentu ....
- 9 miesięcy temu
adrianna.wu - @netis7, pozwolę sobie doprecyzować, że po kliknięciu w opcje (symbol trzech kropek), wchodzimy w elementy w powtórkach, gdzie można wyszukać interesujące nas hasło i zapoznać się z jego statystykami. - 9 miesięcy temu
netis7 - Ja zrozumiałem, Pani chyba nie. Napisałem: " Jeżeli powtarzam jakiś element i chcę go sprawdzić, zanim kliknę 1,2 lub 3 to tego elementu nie znajdę we wskazanym miejscu!" - 9 miesięcy temu
darkobo - @netis7 - ja rozumiem o co ci chodzi, ale tak swoją drogą, dlaczego to sprawdzenie ma dla ciebie znaczenie?
Przyznam, że nigdy z tego podczas powtórek nie korzystałem.
- 9 miesięcy temu
netis7 - Ja korzystałem z tego nagminnie. Chodzi o optymalne przesunięcie w czasie elementu, którego nie pamiętam.
Jeżeli mam słowo, którego nie pamiętam, a następna powtórka jest np. za tydzień to daję "2". Jeżeli powtórka wypada np. za 2 lata to daję "1". Wówczas ten wyraz znajdzie się również w "Trudnych Elementach"
- 9 miesięcy temu zmieniany: 9 miesięcy temu
darkobo - OK, rozumiem. Tyle, że w ten sposób niejako sztucznie modyfikujesz algorytm. Może i nie jest on doskonały (pracownicy eTutor praktycznie przy kolejnych kosmetycznych poprawkach w ogóle nie piszą o jego udoskonalaniu), ale jakby nie było, na nim opiera się cała idea powtórek eTutora.
Ja mam inną metodę. Zawsze, każdemu nowemu elementowi w powtórkach daję pierwszą ocenę 1. Po to, by na początku choć parę razy pojawił się w powtórkach - tak dla sprawdzenia, czy aby na pewno dobrze go pamiętam (niekiedy dodaje elementy, które kiedyś znałem, ale zapomniałem).
- 8 miesięcy temu zmieniany: 8 miesięcy temu
netis7 - Algorytm nie jest doskonały. Ja go poprawiam. Jeżeli mam stosunkowo nowy element to niezależnie co kliknę, za kilka dni go zobaczę. Jeżeli element powraca po kilku latach to... niezależnie co kliknę, powróci... za kilka lat...

Są różne sytuacje... Element kojarzę, robię literówkę, czy jakiś drobny błąd. Element jest bardziej lub mniej istotny w znajomości języka. Lub chcę uniknąć sytuacji, że po paru błędach element zapamiętam, a on i tak będzie pojawiał się codziennie przez kolejny tydzień, mimo że daję "3". To tak dla przykładu.
- 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem na tej platformie bardzo długo można by rzec od początku kiedy to po zakończonych lekcjach była piosenka ale zrezygnowano z tego dodatku bo przepisy i prawa autorskie ...OK! ale moje spostrzeżenia tej platformy coraz bardziej utwierdzają mnie że idzie w złym kierunku "ulepszenia " wcale niczego nie zmieniły chyba poza jednym że zostały rozsypane po wielu działach .W obecnej chwili jest teraz tyle różnych platform do nauki języka że etutor chcąc być tą wiodącą musi znalezć sposób
spajk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.