ZALOGUJ SIĘ

Powtórki po skończeniu się abonamentu

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Czy po wygaśnięciu abonamentu jest możliwość przerabiania powtórek czy ta opcja przepada razem z wykupionym kursem?
ZicoFtbX

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Możliwości przerabiania powtórek nie ma, ale nie znikają one i po ponownym wykupieniu abonamentu (nie pamiętam, czy w ciągu 12 miesięcy czy dwóch lat) możesz do nich wrócić.
EDIT:
"Po upłynięciu ważności płatnego abonamentu na jeden z kursów, Twoja historia nauki przechowywana jest przez co najmniej dwa lata od daty Twojego ostatniego logowania na platformie. Jeśli więc w tym czasie zdecydujesz się na ponowne zamówienie kursu, będziesz mógł go kontynuować, nie tracąc historii przerabianych wcześniej lekcji, ćwiczeń i powtórek (o ile dane elementy będą w dalszym ciągu dostępne w ramach zamówionej usługi). Dostępna jest także funkcja zresetowania zapisanych informacji o postępach."
- https://www.etutor.pl/regulamin/ - ostatni akapit punktu 8.
darkobo
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Za miesiąc kończy mi się abonament na angielski, nie będę przedłużał bo wykupiłem niedawno Business English (dostęp do 2020r.).

Powtórki z kursu podstawowego znikną i będą dostępne tylko z Business English czy w takim przypadku będę miał dostępne z obydwóch kursów ?
soli
parseq - Według mnie źródło z którego dodaje się jakiś element do systemu powtórek nie ma znaczenia. Może to być słownik diki.pl, lekcja specjalna, kurs podstawowy (A1-C2), Business English, ...
Czy ktoś kompetentny mógłby to proszę potwierdzić?
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@soli potwierdzamy, że posiadając abonament na kurs Business English, będzie Pan mógł swobodnie korzystać z modułu powtórek i powtarzać słownictwo dodane z kursu eTutor angielski, słownika Diki itd. Dodane do modułu powtórek słownictwo może Pan ponadto przejrzeć na stronie: https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all :)

Po wygaśnięciu opłaconego okresu abonamentu, dostęp do treści opłaconego kursu jest blokowany.

Pozdrawiamy i życzymy dalszej owocnej nauki.
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki