ZALOGUJ SIĘ

jak jest z egzaminem na etutorze?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
wykupilam abonament na rok na grouponie "zakonczony egzaminem". jak to jest z tym egzaminem? mozna do niego podejsc dopiero po roku czy jak? ktos moze sie orientuje...
chinyere

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

absolwentka
pako - Do egzaminu można przystąpić po spełnieniu opisanych na powyższych stronach kryteriów. Obecnie egzamin jest aktywowany przez naszego pracownika po weryfikacji historii nauki danej osoby. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kiedy tylko masz ochotę. Nie znam osoby która by go pisała, wiec nie wiem kto może o nim powiedzieć cokolwiek.
Po zdaniu egzaminu (online) możesz otrzymać certyfikat... certyfikat etutora.
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Interesuje mnie kwestia związana z egzaminem wykupionym wraz z kursem na Gruponie.

Czy do egzaminu należy przystąpić w rok od wykupienia pakietu, czy można później - po wygaśnięciu Grupona i przedłużeniu abonamentu?
futbolowa
knorwid - Mysle, ze jesli kupilas grupon np na rok, to powinnac do tego egazaminu podejsc w ciagu roku, przedluzenie bedzie juz zapewne na innych warunkach. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
futbolowa - Ja abonament już przedłużyłam, korzystając z promocji '50% ceny za roczny kurs'. Dzięki temu abonament mam do marca 2014 roku, z kolei rok od zakupienia grupona mija w lutym 2013. I zastanawia mnie, czy muszę ten egzamin zdać do lutego, czy skoro jednak mam przedłużony abonament, mogę sobie na niego pozwolić w późniejszym czasie :) - 12 lat temu
knorwid - Moim zdaniem do lutego 2013 powinnas podejsc do tego egzaminu, na takie warunki przystalas wykupujac kurs z egazaminem na gruponie, przedluzenia dokonalas juz raczaj na innych warunkach; ale najlepiej bedzie jak wyslesz zapytanie / zadzwonisz bezposrednio do eTutora. Szczegoly w dziale kontakt. Wtedy pewnie podejdą do sprawy indywidualnie ;) - 12 lat temu
mceo - Futbolowa mam tą samą sytucją i dali mi jeszcze rok czasu na napisanie egzaminu- czyli do zakończenia przedłużonego już abonentu. Dla pewności napisz do nich, ale nie powinno być z tym problemu.
- 12 lat temu
phantasm2001 - Ja już drugi rok wykupiłem abonament ale z nauka kiepsko i wiedza.... tzn. jest coraz lepiej i każda wolna chwile spędzam na nauce angielskiego. Ale zarazie do egzaminu nie podchodzę, może kiedyś... mam nadzieje ;) - 12 lat temu
futbolowa - Dziękuję za Wasze odpowiedzi :)

Myślałam, że ktoś z administracji tu zagląda i będzie wiedział, ale w razie czego, bliżej końca roku, napiszę i upewnię się.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też tych informacji szukam. Mógłby ktoś odpowiedziec?
P
pawelm1
knorwid - Przecież odpowiedź czesciowo juz tu jest - i to od tygodnia ;)) Wystarczy wejsc w podane linki i poczytac. Pozdr.!
edit: żeby nie było, że złośliwy jestem, oto cytat z jednego z linkow:
Przystąpienie do egzaminu możliwe jest najwcześniej po 30 dniach aktywnej nauki na platformie eTutor.pl, w tym spędzeniu przynajmniej 20 godzin na nauce z lekcji.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.