ZALOGUJ SIĘ

Czy Etutor musi być płatny? Nie każdego stać na taki kurs!

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
ania2112851
rupcio - to samo pytanie zadałem w salonie ferrari:) Ja też nie rozumiem jak cokolwiek może płatne, wszystko powinno być za darmo, zwłaszcza jako kogoś nie stać - 7 lat temu
mosiek87 - wszystkie Anki to jajcary hehe (chociaż podejrzewam, że to Kazek) :D - 7 lat temu
piotr.grela - A na Iphonika za 5000 nie szkoda pieniazkow :-) - 7 lat temu
ania2112851 - Nie na Iphona mnie nie stać ! A tak inną drogą ciekawe jak się czuje ktoś kogo jajcarzem przezywają,wstydź się ! Nawet jeżeli to Kazek ! - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Nie każdy musi się uczyć. A tak na serio Tutor nie jest firmą non profit więc musi na czymś zarabiać. Także sory uważam ze opłaty w wysokości ok 20 PLN/mc to nie jest wygórowany koszt.
Zauważ proszę jeszcze jedna ważna sprawę. To Tutor nam płaci że chcemy się uczyć.Zależy im byśmy się logowali codziennie zależy im byśmy przerabiali najwięcej powtórek. Czy takie narzędzia miał byś gdyby Tutor był za darmo.Czy ktoś za darmo by cię motywował.
Na necie masz wiele innych możliwości nauki za darmo. Nie musisz wybierać serwisów płatnych. Każdy serwis ma swoje plusy dodatnie i ujemne. Do ciebie należy decyzja co wybierzesz ale koszt jaki pobiera Tutor nie jest wysoki.
Q
qulakin
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Biorąc pod uwagę "Świąteczną Promocję" gdzie roczny kurs kosztował chyba 159PLN to koszt 13.25PLN miesięcznie wydaje mi się rozsądną ceną.
Jeżeli weźmiemy teraz pod uwagę korzyści jaki odniesiesz z nauki, to teoretycznie masz go za darmo, bo taki koszt szybko ci się w życiu zwróci.
H
halkins
lkurylo - Obecnie też obowiązuje promocja walentynkowa: https://www.etutor.pl/offers/walentynki-2017 - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie każdego stać na Lexusa - nie każdy jeździ Lexusem.
Nie każdego stać na kawior - nie każdy jada kawior.
itd.

To nie jest publiczna placówka edukacyjna, tylko działalność prywatna. Biznes. Tak naprawdę kurs jest wart dużo więcej. eTutor ma najlepszą ofertę na rynku i mógłby podnieść ceny o 100%, ale trzyma poziom i dba o klientów.

Ja, przyznaję, też miałam problem z przedłużeniem abonamentu, bo akurat skończył mi się w kiepskim momencie i przez parę dni płakałam z bezsilności, że nie mogę sobie obecnie na niego pozwolić. Ostatecznie postanowiłam jednak ustalić sobie priorytety i po prostu odwołałam swoje styczniowe urodziny, zrezygnowałam jeszcze z czegoś i przedłużyłam abonament. Uważam, że warto. Prawda jest taka, że kilka razy w roku różne firmy piszą do mnie z prośbą o przetestowanie ich kursów i obecnie mam dostęp też do paru innych platform za darmo, ale mnie i tak najbardziej ciągnie do eTutora, mimo że muszę sporo poświęcić, by móc tu być. Aż żal, że raczej nie pojawią się tu żadne inne języki, bo taką metodą właśnie chciałabym uczyć się każdego możliwego języka :)

Może jakimś rozwiązaniem byłaby możliwość płatności comiesięcznych - 20zł na jeden raz to nie to samo, co 200, ale pewnie byłoby to trudne do wprowadzenia.

Tak więc - rozumiem rozgoryczenie, ale nie można mieć do firmy pretensji, że nie ma charakteru charytatywnego. Chyba nikt z nas nie chciałby pracować za darmo, prawda?

Gdybyś szukała rozwiązań darmowych, zapraszam do siebie - http://kreatywa.net - w dziale językowym znajdziesz naprawdę sporo inspiracji i linków do darmowych źródeł. Aczkolwiek zawsze jak mnie ktoś prosi o polecenie miejsca do nauki, zawsze w pierwszej kolejności polecam zainwestowanie w eTutora.

Aha, nie zniechęcaj się i poczekaj jeszcze trochę. Może znów pojawi się jakaś ciekawa promocja na Wielkanoc :)
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ty tak serio pytasz? Haha xD
S
Ste

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie będę komentować tego bo chyba już wszystko zostało napisane powyżej :-D

Ale zaintrygowało mnie to pytanie w powiązaniu z Twoim pytaniem/wnioskiem (?) dotyczącym restartu serwerów... Usiłuję zrozumieć tok myślenia...
B
Barbara.m
piotr.grela - A moze konkurencja :-) - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
Barbara.m - Myślisz? :-) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cena kursu nie jest wygorowana a sam kurs Etutor naprawde jest wart tych pieniedzy. Dla mniej zamoznych uczni, Etutor moglby wprowadzic miesieczny abonament.

Za "darmo" mozna pociac sobie czysty zeszyt na karteczki i robic fiszki, chociaz ja sobie nie wyobrazam 86.000 fiszek i zarzadzanie powtorkami.

W Etutorze do slowek i zwrotow sa nagrania, zdania przykladowe, zapis fonetyczny, lekcje, swietnie opisana gramatyka, krotkie i nienuzace cwiczenia. Poza tym zbieranie monet, to co najbardziej lubi np. moja zona :-)
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od siebie dodam, że w najnowszym wydaniu magazynu CD-Action znajduje się kod na trzymiesięczny dostęp do Etutora w cenie 16zł. Sam skorzystałem, nie żałuję. Z pewnością przedłużę abo po jego zakończeniu :)
L
lkurylo
aleksandra.rosiek - Chciałabym jedynie doprecyzować, że zgodnie z naszym Regulaminem:
"Kody aktywujące na dostęp do kursów lub innych usług na platformie kupowane lub otrzymane bezpłatnie od zewnętrznych dostawców (na przykład kupony zakupione poprzez serwisy zakupów grupowych lub systemy kafeteryjne, kody dołączane do czasopism) mogą być zrealizowane jedynie na nowych kontach. Nowe konto oznacza konto, na którym nie był wcześniej aktywny abonament na kurs lub inna płatna usługa."

Aktualny numer magazynu CD-Action z kodem można zatem polecić komuś, kto jeszcze nie korzystał z oferowanych przez nas kursów ;-).
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki