ZALOGUJ SIĘ

Czy wy też macie problem z przewijaniem przykładowych zdań?

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Po zmianie przycisków oceny nie mogę przewijać przykładowych zdań w aplikacji na androidzie. Też tak macie?
D
Daniel12345678

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jak duży masz ekran? Orientacja landscape czy portret? (Programiści mogą tych infos potrzebować.)

Ja używam tabletu, landscape, android, przeglądarka Chrome.
Przy części elementów w Powtórkach, po wpisaniu czego trzeba, przykłady do hasła są pokazywane POD spodem przycisków do oceniania! Jeśli przykłady są dłuższe, to mieszają się one jeszcze niżej z menu na dole ekranu (tam gdzie mamy: "Kurs angielskiego | Business English | Kurs niemieckiego | Cennik ....") i lecą dalej w dół poza ekran...
Właśnie miałem tak przy powtórce hasła: "stolik nocny, szafka nocna".
parseq
Daniel12345678 - Często robię powtórki na smartfonie 5,5" i dotychczas jeśli przykładowych zdań było więcej i nie mieściły się na ekranie to mogłem je zwyczajnie palcem przesuwać. Teraz przesuwanie nie działa bez względu na orientację. Co ciekawe nie tylko w aplikacji ale również po zalogowaniu się na platformie w przeglądarce Chrome. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Problem z przewijaniem zdań przykładowych był związany z niedawnymi zmianami w module powtórek. Naszym programistom udało się jednak już usunąć usterkę. W tej chwili wszystko działa już poprawnie.

Za niedogodność najmocniej przepraszamy.
piotrek0515
Pracownik eTutor
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki