ZALOGUJ SIĘ

Wiedza ,którą oferuje nam Tutor i wiedza ,której oczekujemy

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Odpowiadam często ,jeśli potrafię na pytania i zastanawia mnie jedno w odpowiedzich przeważają inne niż tutorowe żródła.Wiem dlaczego lekcje gramatyki podają szczątkowe informacje nawet jeśli tyczą minimum poważnego zagadnienia.Moim zdaniem jeśli objaśniamy jakiś temat gramatyczny to róbmy to profesjonalnie,ze wszystkimi szczegółami.Ok odpowie mi Tutor w następnych lekcjach wracamy do tematu i go poszerzamy.Może to prawda może nie ale skupię się na wersji bazowej.W wielu lekcjach gramatycznych jest przedstawiany temat moim zdaniem bardzo po łebkach i bardzo skrótowo w ćwiczeniach zaś są pytania ,które nie mają odniesienia do danej informacji gramatycznej.Tutorowi się nie chciało dać super informacji w lekcji czy Tutor nie wiedział.Takie pytania w ćwiczeniach,które wykraczają poza treść merytoryczną lekcji są nie fer.Tutor podaje jakiś przykład zdania i twierdzi to jest poprawna forma tłumaczy dlaczego,poniżej podaje odpowiedż błędną ale już komentarza brak.Moim zdaniem zamiast robić laurkę od Tutora dla Tutora w postaci 2.5 mln zdań na DIKI powinniście prześledzić pytania i odpowiedzi.W odpowiedzich baza gramatyczna Tutora przegrywa.No ale Wy macie swoją nową laurkę.Im więcej linków tzw obcych z wyjaśnieniami gramatyki tym bledsza ta tutorowa laurka.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

porównując do innych objaśnień gramatycznych podawanych na stronach,które przytaczasz w odpowiedziach na pytania (znam te strony b.dobrze) to rzeczywiście generalnie dość blado wypada tutorowa gramatyka - ale są wyjątki- czasem notatki gramatyczne właśnie tutaj są najlepsze- ja sobie -w razie wątpliwości robię kompilacje ze wszystkich tych stron i mam pełne spectrum.
natomiast mam zastrzeżenia do przykładowych zdań w słowniku - czasem są tak okropnie wydumane - ,ze trudno się połapać.Dlaczego nie mogą być takie jasne przykłady ,jakie zamieszcza np.Oxford dict. czy Cam.dict.?
zorija
ipon - Najbardziej przykre jest to,że ja popieram Twoje odczucia ,Ty moje pozostali uczestnicy nasze a Tutor wystawia sobie laurki i wmawia nam co jest dla nas najlepsze.Jesteś prawniczką podpowiedz czy naprawdę w momencie kiedy tak jaskrawo i drastycznie odczuwamy dyskomfort w sytuacjach kiedy to dopominamy się swoich racji nie mamy szans ?Tutor zawsze górą nawet w tych najbardziej bzdurnych decyzjach.Czy tak już będzie zawsze? - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zależy nam, żebyś był zadowolony z naszych usług.-to jest zdanie z regulaminu korzystania z e tutor--
ale iponko kochana - przecież tak do końca wcale nie jest aż tak żle- tymbardziej,że tylko parę osób krytykuje różne posunięcia administracji- co i tak nie pomaga ,ale chyba najbardziej chodzi tu o naukę - a przecież "nikt nie jest doskonały" (kojarzysz może to słynne zdanie?)
zorija
ipon - Powiedziało to kilku wielkich ,nie wiem kogo w tym momencie cytujesz ja wiem ,że ludzie są tylko ludżmi i nikt nie jest doskonały .Nie o doskonałość mi tu chodzi ale o trochę szacunku dla drugiej strony.Tego szacunku i zrozumienia mi brakuje a najbardziej bolą mnie te obietnice bez pokrycia.My nie wymuszamy tych obietnic od Tutora.Przykre jak walczymy o przywrócenie starego i dostajemy po lapkach.Przykre, ze Tutor wciska nam teorie typu my wiemy lepiej co jest dla Ciebie dobre.Nie liczy się z moim zdaniem ,to boli i poniża.Koniec kropka . - 11 lat temu
ipon - Tylko parę osób uczestniczy aktywnie w forum tylko kilka a wiesz dlaczego ?Większość machnęła ręką w bezsilności jak raz,drugi,trzeci dopominała się właśnie tego ZADOWOLENIA.Nie wiem ilu jest faktycznych uczniów tak samo jak nie wiem dlaczego Tutor robi wszystko ,abym ja np.należała do grupy niezadowolonych. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to zdanie padło w filmie "Pół żartem pół serio" i jest obok " propozycji nie do odrzucenia" z "ojca chrzestnego" zaliczane do najsłynniejszych filmowych porzekadeł.które weszły w ogólny obieg-ale to tak na marginesie.
wracając do meritum - to co tu dużo mówić - masz po prostu rację - vox populi nie za bardzo się liczy w naszej szkole-
zorija
ipon - W Twoich ustach Zorija ten fragment łacińskiej sentencji brzmi bardzo wymownie.No cóż pogódżmy się z tym ,że dla Tutora tylko Tutor jest podmiotem nas szare eminencje będzie dalej Tutor traktował jak traktuje.Nie chcę dalej rozwijać tematu ale chcę aby Tutor wiedział,że ta polityka przedmiotowego traktowania mnie - ucznia bardzo mi ubliża. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki