ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego nie mogę ,dlaczego nie mogę,dlaczego nie itd?

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Dużo ostatnio pytań technicznych na Tutorze nie słychać głosu,nie słychać nagrań,nie mogę się wylogować.Pomimo cudownych,standardowych odpowiedzi Tutora pytania wracają,tej samej treści od innych Użytkowników.Wydaje mi się,że Tutor powinien zatrudnić specjalistę od spraw technicznych a zwolnić projektanta wizualnego stron Tutora.Wizualny kreator napsuł nam wiele krwi,wprowadzając swoje zmiany,ostatnio wyrzucił ranking zielonoptaszkowców.Brak fachowca w dziale technicznym psuje nerwy i uniemożliwia naukę wielu,jak się okazuje Uczniom.Nie wiem co jest ważniejsze dla Tutora forma czy treść?Masa sugestii w dziale sugestie to chyba wirtualny świat dla Tutora,nie ma prawa się spełnić.Po co więc te prognozowane terminy wprowadzania tychże sugestii z tego działu dostała obietnice od Tutora, ze już,tuż tuż wprowadzimy i nic się nie dzieje na korzyść naszej szkolnej braci.Sugestie to iluzja,pisz ,pisz Kochany Uczniu ,może ręka Cię zaboli i przestaniesz. Technicznie Tutor zbiera coraz więcej skarg?pytań.Merytorycznie pan grafik jak już zaczął psuć dobrą,ba super dobrą szatę graficzną Tutora to konsekwentnie co chwila w swojej wizji i działaniu robi postępy.Czy my Uczniowie możemy panu grafikowi powiedzieć :dziękujemy za pana usługi.Tutorze w jakim kierunku zmierzasz?Po co to robisz?Było tak dobrze , dlaczego to psujesz.Proszę o odpowiedż na forum,jestem od 4 lat z Tutorem było zawsze bardzo ciekawie ale jeszcze nigdy nie było tak żle.Wstyd mi za młodych ,że dostają spychotechnikę,wstyd mi za Tutora ,że nie liczy się z naszym,moim zdaniem.Przystąpiłam do Tutora 4 lata temu to był zupełnie inny Tutor.Jeśli obecna polityka Tutora będzie kontynuowana wypiszę sie.Jak można zabronić korzystania z cudownych zielonoptaszktych rankingów.Ci najbardziej oznaczani,doceniani przekazywali wiedzę jakiej nie ma żaden podręcznik,Tutor pozbawił nas dzielenia się tą wiedzą z potrzebującymi.Sama korzystałam z tego rankingu bo wiedziałam,kto ma najwięcej zielonych ptaszków ten daje mi ogromną wiedzę.Drogi Tutorze Twój kreator wizualny działa na moją szkodę wszystkie jego innowacje delikatnie mówiąc posłałam do diabła.Minęło parę miesięcy rozczarowanie zostało a na tapecie Tutora nowy policzek.Gratuluję dobrego samopoczucia Tutorze .
ipon
wacek6713 - W pełni popieram. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki