ZALOGUJ SIĘ

Czy jest przewidziana promocja na Business English dla stałych uczestników kursu?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
L
lucy85
a.kosmal - @lucy 85, niestety na ten moment takiej promocji nie mamy i trudno jest mi powiedzieć, czy w najbliższym czasie jakaś zniżka się pojawi, przykro mi :( - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

No to wypadałoby zapłakać nad tym,że Tutorowi przykro.Uczniowie i ci starzy i ci nowi lgną do Tutora jest nas ho,ho,ho i Tutor uczula nas na jedną prawdę ilość nie znaczy jakość.I Tutor ma rację bo jak nas było dużo,dużo mniej ,to mieliśmy dużo,dużo więcej .Ja miałam swoje zielone ptaszki Tutor obiecał przywrócić za chwilę i wieki mijają.Jak nas było mniej to i w ćwiczeniach obrazki coś się zmieniało i w powtórkach .Jak nas było mniej to i szata graficzna była przyjazna Tutorowiczom.Cieszyliśmy się,bo mieliśmy więcej jak nas na Tutorze było mniej.Zmieniło się jest nas więcej,jest nas masa Uczniów i mamy od Tutora mniej,mało,niestety na ten moment.Na ten moment ja osobiście nic Tutorowi nie napiszę bo Tutor mnie ignoruje(Klasyfikacja pozytywnie zaopiniowanych odpowiedzi,a swoją drogą Tutorze to wstyd wysyłać e-maila tak będzie ,już wkrótce,czytacie te swoje wysłane wiadomości?)I cieszę się , ze zapisałam się na ten kurs kilka lat wcześniej bo wtedy to był zupełnie inny Tutor.A tobie lucy 85 powiem jedno nie jesteś jedyną pytającą a po przeczytaniu odpowiedzi od administracji rozczarowaną.Tutor skasował opcję premium,żalu wśród Uczniów co niemiara ale machnąć na to ręką mamy kosmos ,kolejne etapy,kolokacje i miliony słówek,których znaczenia zapomniano dodać.Tutor lewiatuje w kosmos a nas zostawia na niech każdy sobie dopisze swoją odpowiedż.Szczerze ,to aż się boję nowych komunikatów na profilu ,tyle potrzeb tu na ziemi tutorowej krzyczy o rozwiązanie a my z Tutorem w kosmos lecimy.Pogratulować ...i fantazji i ignorancji.Kropkahttps://www.etutor.pl/szukaj/?q=tutor&mode=DICTIONARY
ipon
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
kanula - dlaczego szukać dziury w całym. skoro jesteśmy na etutor to znaczy, że nam odpowiada lub nic innego ciekawszego nie udało nam się wyszukać. więc cieszmy sie ;) idą święta! ja tam nie mam nic do etutor, jak każdy program ma swoje zalety i wady ale te ostatnie nie skupiają mojej uwagi. - 10 lat temu
wjanicki - No chyba rzeczywiście masz mało, bo nawet po Polsku nie piszesz logicznie i trzeba się nieźle wysilić, żeby zrozumieć Twój tekst. Jesteś chyba stereotypowym Polakiem ipon - narzekasz i nie dostrzegasz plusów w tym co masz. eTutor, bo tak to się pisze, jest firmą jak każda inna. Ci ludzie nie robią tego serwisu charytatywnie i musisz się dostosować do warunków tutaj panujących, a najlepiej powiedzieć administratorom co jest źle wg Ciebie i co powinni zmienić lub dodać, lub usunąć.
Mi osobiście nie podoba się system w którym poznaję nowe słówka, bo jak już kiedyś pisałem, że lepiej byłoby wpisywać słówka normalnie, tak jak w systemie powtórek :-)
Miłego wieczoru :-)
- 10 lat temu
japonskiwachlarz - Droga ipon, od 9. grudnia w widoku profili jest udostępniona informacja o zaakceptowanych odpowiedziach. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon - nie odpisuj poprzednikom. Za krótko tutaj są aby zrozumieć do czego nawiązujesz.
Nie ma sensu się już szarpać.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej...
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki