ZALOGUJ SIĘ

Kupony etutor na grouponie i mydeal

13 lat temu
Cześć,

nie chciałbym stracić kolejnej okazji. Czy etutor informuje gdzieś na swoich stronach o takich promocjach? Ani na tej, ani na fb nic nie mogę znaleźć...
TommyTu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Wydaje mi się, że nie ma nigdzie takiej informacji. Pamiętam jak ostatnim razem była promocja (i ja przez ten kupon się tu znalazłam) to na forum była sprzeczka właśnie o to, że użytkownicy nic nie wiedzieli bo nie było jakiejkolwiek informacji. A nie każdy zapisuje się aby otrzymywać spam z tych wszystkich stron ze zniżkami..
Krasnala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Nasze oferty w serwisach zakupów grupowych skierowane są wyłącznie do nowych Użytkowników (chyba że szczegółowe warunki danej oferty stanowią inaczej). Do naszych stałych Użytkowników kierujemy co jakiś czas specjalną promocję - ostatnia skończyła się ok. 2 miesiące temu.

Pozdrawiam
Z
zolty
TommyTu - Dziękuję. Jaka to była promocja i jak użytkownicy zostali o niej poinformowani? - 13 lat temu
TLK - z niecierpliwością czekamy na info - też nie zauważyłem promocji dla "staruszków" - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

TommyTu:

Potwierdzam, że była taka oferta ważna do końca sierpnia, gdyż sam z niej skorzystałem.

Co więcej była o tym informacja na forum, która "wypłyneła" przy okazji innej rozmowy:

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/67607-_eTutor_-_warto_poczekac_-_chyba_naprawde_warto_.html

PS. jak ktoś jest odważny to... link nadal działa.
R
radmar2
TommyTu - Cześć radmar2! Jak się o tej ofercie dowiedziałeś? Czy informacja o niej była tylko na forum czy również na oficjalnych kanałach etutor? - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
radmar2 - Przecież wkleiłem link. Temat promocji wypłynął przypadkiem podczas dyskusji zainicjowanej przez Esterę. - 13 lat temu
TommyTu - "Do 25 sierpnia 2011 trwa promocja wakacyjna - https://www.etutor.pl/lato2011/.

Informację o promocji rozsyłamy stopniowo do wszystkich dotychczasowych użytkowników. "

Pierwszy raz słyszę o tej promocji



- 13 lat temu
radmar2 - Bo też i informacja o niej jak zresztą widzisz była dość "zakamuflowana".
- 13 lat temu
TommyTu - Ahhh tam... nie narzekam. 179zł za taką ilość materiału to i tak niska cena. - 13 lat temu
TLK - radmar2 - my tu o promocję dla "bywalców" eTutora pytamy -:) - 13 lat temu
radmar2 - TLK:
Przecież ta letnia była dla bywalców skierowana...
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Jak już zostało podane, informacja o promocji była rozsyłana bezpośrednio na adres e-mail każdego ze stałych Użytkowników eTutor. Ze względów technicznych nie było możliwe wysłanie takiej wiadomości do wszystkich naraz (wtedy wiadomość byłaby kwalifikowana jako spam).
Wiadomości nie dostały osoby, które nie wyraziły zgody na przesyłanie wiadomości od eTutor lub zbyt krótko posiadały u nas konto. Mogło się również zdarzyć, że wiadomość została zakwalifikowana jako spam lub po prostu nie dotrzeć do adresata, co się niestety czasem zdarza.

Pozdrawiam
Z
zolty
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
radmar2 - Niby tak, ale jeśli istnieje forum na etutorze, to miło by było aby i informacje o promocjach tam się ukazywały. - 13 lat temu
zolty - W tamtej ofercie każdy z Użytkowników dostawał indywidualny link, dlatego nie mogliśmy podać go publicznie. Później jednak dodaliśmy również link publicznie dostępny. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, czy jest przewidziana następna promocja dla STAŁYCH bywalców ?

Dziękuję.
G
Gryf222
zolty - W tej chwili nie, ale na pewno w przyszłości pojawią się kolejne. - 13 lat temu
TLK - Podpowiem Administracji ,że dzień Świętego Mikołaj sie zbliża i coś...dla staruszków eTutora do skarpetki można by wrzucić -:) - 13 lat temu
Ewa_G1967 - TLK w takim razie podbijam Twoją propozycję ale na Boże Narodzenie można by komus zrobić świetny prezent;)) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hmm a to dziś znalazłam na grouponie
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/etutor-shopping/1415472

"W tym czasie należy rozpocząć naukę – założyć nowe konto i wypełnić formularz znajdujący się na: https://www.etutor.pl/groupon, podając kod grouponu" Czyli teoretycznie jest to dla nowych klientów chyba? Ale praktycznie nie ma poniżej napisane tego wprost..
Krasnala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Coraz ciekawsze linki znajdujemy;))) Dzięki Krasnala zawsze warto wiedziec o czyms nowym!!
Proszę Administrację czy chodzi tutaj o konto dla nowych użytkowników czy moga z niej skorzystać starzy;)))89 zł zamiast 348 zł robi naprawdę kolosalną różnicę.
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Ponownie oferta skierowana jest wyłącznie do nowych Użytkowników. Obecni Użytkownicy, w czasie trwania promocji na Grouponie, mogą wykupić 12 miesięczny dostęp do kursu w takiej samej cenie - 89 zł. W tym celu należy dokonać płatności bezpośrednio na nasze konto (82 1500 1865 1218 6012 3141 0000) tytułem: "eTutor angielski - swój login - Groupon".

Pozdrawiam
Z
zolty
Ewa_G1967 - Dziękuję za informację!!! - 13 lat temu
Krasnala - Bardzo podoba mi się to podejście ;) - 13 lat temu
Wampirka - mi też, aż się skusiłam :) - 13 lat temu
dania57 - trudno się nie skusić. Wakacyjna promocja dla stałych użytkowników była za 99 zł.
a tu 89zł za rok i dodatkowo egzamin!!!!
- 13 lat temu
Wampirka - tylko coś nie działa... ale wiadomo, przez weekend przelewy m-dzy bankami mogą nie docierać, a administracja odpoczywa... dam znać w poniedziałek, czy powróciłam do nauki tutaj :) - 13 lat temu
TommyTu - Do kiedy trwa ta promocja? W piątek licznik wskazywał 4 godziny do końca. Dzisiaj wskazuje 14... - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
Wampirka - też to zauważyłam i nie wiem o co chodzi... ja w każdym razie mam już przedłużony abonament na rok czasu :) - 13 lat temu
radmar2 - TommyTu: GroupOn tak ma, że promocja niby jest do północy, a po północy się okazuje, że istnieje nadal. Taki "myk" na zastanawiających się. Inna sprawa, że równie dobrze po północy może się już nie pojawić.

Ja puściłem przelew w poniedziałek rano i około południa abonament już był przedłużony. Nazbierało się tego już do 06.2014 :)
- 13 lat temu
Wampirka - A skąd wiesz, że świat do tego czasu będzie jeszcze istniał ;) - 13 lat temu
radmar2 - :) Jeśli uważasz, że nie - to po co się uczyć angielskiego? Zapłaciłem za to 99+99+89 -> 287 zł za 3 lata nauki + egzamin... nie uważam tego za jakąś wygórowaną opłatę. Wypróbowałem 2 inne szkoły on-line i powiem tyle... koncepcja nauki w e-tutorze nie ma obecnie konkurentów. Reszta ofert to jakieś lekcje do przerobienia i nic ponad to. W etutorze czasami odnosze wrażenie, że lekcje to tylko jedn z wielu dodatków. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
Wampirka - Cena jak najbardziej promocyjna, tego nie zaprzeczam... a uczyć się zawsze warto, chociażby po to by przed tym końcem świata zrozumieć o 1 angielski film więcej ;oP tyle chyba zdążę ;) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

na gruponie znowu jest promocja dla nowych użytkowników, czy podobnie jak poprzednio obowiązuje "Myk", o którym pisał/pisała zolty?
dla aktualnych użytkowników cena ta sama ale poza gruponem?

http://www.godealla.pl/promocja/wroclaw/66216/89-zl-zamiast-348-zl-roczny-internetowy-kurs-jezyka-angielskiego-i-egzamin-na-platformie-etutorpl?t
lamia_wroc
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
TommyTu - to jest ta sama promocja, o której pisała Krasnala tydzień temu ;) - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zolty - Nadal obowiązują zasady przedstawione wcześniej. Oferta w poszczególnych miastach to ciąg dalszy oferty ogólnopolskiej w serwisie Groupon. - 13 lat temu
joanwi - super :) przelew zrobiony i czekam na abonament :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.