ZALOGUJ SIĘ

Celowo pomijam rubrykę sugestie bo problem jest poważniejszy

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Ja w sprawie Otusa to nietuzinkowy Uczeń naszego portalu .Biedny ,ma problem,liczy plusiki ,doliczył się 23 a Tutor głuchy wysłał linka i sorry problem z głowy.Nie Drogi Tutorze to nie jest problem z głowy ponieważ bardzo manipulujesz rzeczywistością.Raz mamy rzeczywistość transparentną za chwilę na tę transparentność zachodzi jakaś mgła i nici z nawet ze zdrowej logiki.Na zdrowy rozum zapytam dzisiaj dlaczego nie mogę wiedzieć , kto mnie jak ocenia? Szkoda,że na Tutorze to niemożlie.Dużo Tutor na tym traci ponieważ zawsze tak podkreśla jawnośći.Be,be,be pomimo,ze nie maq klimatu na Tutorze do nawiązywania przyjażni ,to jednak wielu z nas koresponduje ze sobą.Lubimy się i szybciej druh druhowi da plusa niz minusa.I tu konsternacja Tutor odpowiada nie ujawnimy nadawcow,pięknie.Ale to tylko żle świadczy o Tutorze.Błąd Drogi Tutorze ponieważ w większości znamy się a minusy serwuje nam zawsze jakiś obcy.Dziwne, bo ten obcy zawsze trzyma linię poprawności tutorowej.Fajnie ale Tutorze Drogi Zaden minus a mam ich setki ,nie zmusi mnie do poprawności myślowej.Piszę to co myślę i szkoda,że nie zawsze idziemy jedną drogą.Dlaczego na poziomie wyższym nie ma polskich tłumaczeń?Powiesz ludzie na tym poziomie wiedzą co powinni ok.ALE BLOKUJESZ TUTORZE WIEDZE UCZNIOM Z NIZSZYCH POZIOMOW>ONI ZAPLACILI ZA KURS.A teraz Tutor głuchy- dla mnie, to dyskryminacja słabszych.Sama jestem na niższym poziomie i chcę czasami popatrzeć co tam w wyższych sferach i proza życia .Nie masz wstępu szaraczku Tutor tak piękny w reklamowaniu programu na zewnątrz zapomniał o Tobie Uczniu Płatniku.Ty, aby wejść na wyższy poziom radż sobie sam.Tutor wysłał Ci linka z odpowiedzią na Twój Otus problem i Tutor jest cacy.Ty dalej liczysz plusy,inni Ci je dają a się zastanawiam dlaczego to wszystko się dzieje.Niepojęte.Bareja by lepiej nie wymyślił.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Dla mnie problemem jest znalezienie, w którym miejscy jest Twój problem... widzę tutaj worek "pomysłów".
quantum137
ipon - Pokaz pierwszy pomysł Quantum - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
ipon - Zabrakło pomysłów ? - 11 lat temu
ipon - http://youtu.be/huOqr2bXVs8.Może pomoże Ci się skupić na KONKRETACH.Pozdrawiam Quantum. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może to bardziej nadaje się na prywatną wiadomość do zespołu E-tutor?
joke1
ipon - Sorry nie umawiam się na kawę z Panem Pawłem Kowalczykiem nie wiem dlaczego ale dalej próbuję wyegzekwować coś co się mi należy.Zapytaj Otusa czy to się nadaje na prywatną wiadomość. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest pewien typ ludzi którzy uważają że tylko oni mają rację i żadne argumenty do nich nie docierają. Dlatego lepiej sobie darować z nimi dyskusję bo to i tak nic nie da a jedynie prowadzi do coraz to ostrzejszej polemiki. Oczywiście pisząc to jestem pewny że się niektórym narażę i dostanę minusy ale mimo to zaryzykuję.

Pozdrawiam i życzę owocnej dyskusji.
?
Gość
Otus - Spokojnie, jak dostaniesz minusa, to pewnie skasujesz ten post. Masz w tym spore doświadczenie. Jest też taki typ ludzi, co mają silną potrzebę wypowiedzenia się na każdy temat, mimo że nie wnoszą nic do dyskusji. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Miro, piszę z życzliwością w stosunku do Twojej osoby. Mój post jest pozytywny.

Osoby które wypowiedzą się w tym wątku, w innych twoich watkach, a dołączyły do grupy e-tutor stosunkowo niedawno nie będą rozumieć Twoich wpisów. Nawiązujesz w swoich postach do spraw które miały miejsce na tym portalu kilka lat temu, kiedy e-tutor był jeszcze początkującym portalem i było nas tu licząc w setkach a nie tak jak teraz w tysiącach. Wtedy to Zenek walczył na tutorze o pewne sprawy które z perspektywy czasu trochę już poszarzały, wyblakły i kontynuowanie tej spuścizny dziś przez Ciebie będzie zawsze owocowało minusami, ponieważ ludzie nie potrafią odczytać o co tak naprawdę Ci chodzi. Starsi użytkownicy powinni rozumieć Twoje posty i czytać miedzy wierszami co tak naprawdę chcesz przekazać.
Mira, e-tutor się zmienił na przestrzeni tych kilku lat i trzeba przyznać że idzie to wszystko w dobrym kierunku. Stał się portalem naprawdę przyjaznym dla sowich klientów. Bardziej otwartym i naprawdę współpracującym z nami uczącymi się. Jest coraz mniej rzeczy które można zarzucić temu portalowi, naprawdę, i cały czas się to zmienia idąc w bardzo dobrym kierunku, jeszcze bardziej przyjaznym dla ucznia. Wiele osób przyzna mi rację.
Musisz pamiętać iż nowi użytkownicy nie znają starego e-tutora, tamtego klimatu, tamtych problemów sprzed kilku lat. W związku z tym nie zrozumieją Twoich postów i będą stawiać niepotrzebne minusy które naprawdę Ci się NIE NALEŻĄ oraz pisać niezbyt przychylne komentarze.
Ja jestem tu na tyle długo że potrafię przeczytać pomiędzy wierszami Twoich postów o co tak naprawdę Ci idzie, jednak nowi nie. Pomyśl o tym. Lepiej zapomnieć o starych potencjalnych urazach których doznałaś od 'starego' portalu e-tutor i skupić się na tych dobrych rzeczach które teraz dostajemy. Tak będzie najlepiej. Nie powinniśmy być znowu aż tak pamiętliwi, prawda?:)

Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i życzę postu który przyniesie Ci dziesiątki plusików:)
E
efogt
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem tu od niedawna, około pół roku, ale jakoś rozumiem Mirę i to od początku mojego pobytu tutaj. Etutor jest faktycznie dobrą szkołą językową, ale nie znaczy to, że jest doskonały i warto powalczyć o nowe i potrzebne użytkownikom opcje-możliwości. Otus i Mira mają rację pisząc, o potrzebie polskich tłumaczeń na wyższych poziomach, są po prostu niezbędne. Już to raz pisałam, niby mam do nich dostęp, ale jakby go nie było. Miejmy nadzieję, że etutor nas w końcu wysłucha. Pozdrawiam
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki