ZALOGUJ SIĘ

Albo jestem ślepa albo tutor kasuje tylko dlaczego?

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Dostałam odpowiedż od administracji na zadane kilka miesięcy temu pytanie czy można przywrócić starą wersję obrazków.Odpowiedż nie można gdyż tutor dba o początkujących i jest jak jest.Dałam minus chciałam odpowiedzieć i nie widzę gdzie moje pytanie.W trosce o początkujących tutor karmi Ich oczy ciastem czekoladowym a do mózgu wbija na siłę informację,że jest to czekolada deserowa.Dla dobra początkujących tutor ignoruje ich początkujących prośby o wolniejszego lektora.Dla dobra starych i nowych wybiórczo śle emaile z informacją o bonifikatach na kursy.I pewnie dla mojego dobra dostałam trzy razy odpowiedż od tutora,ze ciasto czekoladowe w obrazkach to jest czekolada deserowa.Ponieważ tego dobra dostałam dość dużo ostatnio od tutora to może teraz pora na trochę normalności.Proszę normalnie traktować drogi tutorze każdego zadającego pytanie nawet jeśli jego login to ipon
ipon
p-o-l-a - Ipon popieram, ostatnio też mnie zignorowali. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam

Ipon nikt Ciebie nie zmusza do etutor.pl Uważam, że to dobra platforma i poziom nauczania jest zgodny z normami europejskimi. Poza tym cena premium jest przystępna i nie wygórowana. Prośby o zwolnienie lektora w dialogach uważam za zbyt przesadne. Każdemu na początku może się wydawać trudne ale z czasem jest ok. Tak ogólnie gdyby każdy chciał coś zrobić po swojemu (zmienić) to nie wiem czy przy tak dużej społeczności jest to wykonalne :) Ciasto deserowe czy ciasto czekoladowe..... dlaczego sól jest słona a woda mokra :)
Pozdrawiam
brauniack
ipon - a dlaczego nie przeczytasz dokładnie tekstu zanim zabierzesz głos na temat jego treści? - 12 lat temu
brauniack - Może więcej szczegółów bo ogólnikowo nie wyjaśniasz o co chodzi. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Brauniack zgadzam się z Tobą, że każdy chciałby coś poprawić, zmienić i etutor nie jest w stanie tego zrobić. Ale ze zdaniem "nikt Ciebie nie zmusza do etutor" już trochę można podyskutować. Ja uczę się na tej platformie od 2008r. i mam w powtórkach ponad 13000 słówek, ciężko to wszystko zaprzepaścić i iść do konkurencjii. Ale ogólnie z małymi wyjątkami jestem zadowolona, a nauczycielka z Premium-super. Pozdrawiam.
P
p-o-l-a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki