ZALOGUJ SIĘ

Podsumowanie po dziennych powtórkach

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam, czy jest możliwe, aby po każdej dziennej powtórce pojawiało się podsumowanie/ocena ile odpowiedzi było "świetnych" ile "nie pamiętam" itd.. ? nie wiem, jak dla innych ale dla mnie byłoby to bardzo przydatne. Pozwoliłoby mi to lepiej ocenić moje postępy w zapamiętaniu słów np. lepiej ocenić czy w danym dniu dodać kolejny zasób nowych słów do powtórek, czy też zająć się lepiej "starymi" powtórkami.

Z góry dziękuję, jeśli moja sugestia w jakiś sposób zostanie wzięta pod uwagę.

Pozdrawiam!
S
silvik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Podobną funkcjonalność można znaleźć w zakładce "Elementy w powtórkach" --> "Ostatnio powtarzane".

https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all?orderBy=2

Lista haseł zawiera informacje o dacie poprzedniej i następnej powtórki, ostatnią i średnią ocenę oraz ogólną ilość powtórzeń od momentu dodania do modułu. Mam nadzieję, że wskazówka okaże się pomocna.

Pozdrawiam :)
piotrek0515
Pracownik eTutor
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
piotr.grela - Dzieki Piotrze za podanie tego linka. Moze uda mi sie troche uporzadkowac moje slowka w procesie nauki. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po udzieleniu odpowiedzi istnieje możliwość sprawdzenia statystyk dla każdej powtórki. Można to zrobić klikając klawisz "?/" na klawiaturze lub też ikonkę "i" w górnej części okna z panelem powtórki.

Po zakończeniu powtarzania wszystkich zaplanowanych na dany dzień powtórek pojawia się informacja o procencie poprawnych odpowiedzi.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki